Slušný Drahoš schvaluje bombardování Sýrie. S vyšetřením nebo důkazy se (vědec) nezatěžuje

Slušný Drahoš schvaluje bombardování Sýrie. S vyšetřením nebo důkazy se (vědec) nezatěžuje

Slušný Jiří Drahoš je prý i slušným vědcem s řadou patentů. Nicméně, co se práva týká, (vědeckými) důkazy se nezatěžuje. Hlavně držet tu jedinou správnou názorovou linii. Hlavu na pružinu a kývat, kývat, kývat.

Jiří Drahoš (pro ty z vás, kterým se to doposud nedoneslo, zejména velký slušnák, který umí stáhnout i králíka!) se nikterak nenechal zahanbit ostatními (EUSA)kývači a rovněž reagoval na nelegální a nelegitimní (ano, pane ministře s pokřivenou páteří, ano paní Mayová) agresí vůči Sýrii.

Doslova tento (údajně solidní) vědec na svém FB napsal: „Spojenecký úder na Assadův režim byl jedinou správnou reakcí na použití chemických zbraní.“ (celý text na obrázku níže)

Co na tom, že důkazy, kdo tyto údajné zbraně, a zda vůbec, použil, jsou „přísně tajné“, resp. veřejné formou videí od kontroverzních Bílých přileb, kterým na celém světě věří už jen hrstka nešťastníků v čele s mamánkem Macronem a právě asi (slušným, kdybyste nevěděli) Drahošem.Jako eurokývač a marioneta ex-diplomata Petra Koláře, dle jeho výstupů hájícího u nás jiné než české zájmy, by byl skutečně dokonalý! Co se však jeho vědecké erudice týče, mám o ní čím dál větší pochybnosti.

Ostatně slova jako „jediná správná reakce“ bez jakýchkoliv důkazů, sdílení seznamu nepohodlných alternativních webů, vytvořeného EUropskými hodnotami nejmenovaného umělce z filmů pro dospělé nebo několikaměsíční zahraniční vyjížďky/stáže na západ (Německo a Brazílie, kterou ani neuvádí v životopise na svém webu) v době komunismu (ač vstup do KSČ údajně opakovaně odmítl) o tomto „slušném vědci“ vypovídají mnohem více, než desítky hodin jeho nic neříkajících rozhovorů a prefabrikovaných frází…

Jiří Drahoš, FB (Jiří Drahoš)

A jeden starší volně šiřitelný mustr pro média: Modelový rozhovor se slušným profesorem Drahošem – freeware

Zdroje: FB Jiří Drahoš, jiridrahos.cz, Wikipedie
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Senat zrusit nebo ne? Dve komory maji i jine staty, napr. Svycarsko. Tam je ovsem zastoupeni v senatu dano uzemim, ktere zastupuji. Tedy senat nezrusit, ale postavit zastoupeni na uzemnim usporadani a maximalne omezit prebendy senatoru a omezit jejich urad treba na maximalne dve volebni obdobi bez moznosti pak po letech znovu kandidovat. Pithart je tam uz od sametu a je to jeho zivnost. Pro nas naprosto zbytecny hlavoun a reptil. Jsou tam i jini. I v parlamentu Benda se svymi vyrazem opilce se ted bere za kuraky, aby nekuraci byli znovu obtezovani smradem kuraku i v restauracich. Nestaci to obtezovani vsude jinde, i v prirode a vsude nedopalkya svincik. Vyhazuji je i z aut na silnici, ta prasata!

 • Zu anaj:

  Senator Pithart je fosilnim predstavitelem prohnaneho Senatora. Drive komunista a mozna i agent STB, prevlekac kabatu a odznaku jako Merkelova. Je otresne, ze i v zapadni sfere vlivu tito bezcharakterni lide a podpory komunistickeho rezimu se dostali po sametu do funkci, ktere si nezaslouzi!i! Jejich drzost a nestoudnost je charakterizuje. Podle toho vypada i jejich prace – vzdy jsou oddani cizi mocnosti, v jejimz vlivu CR je. Dnes je to Protektorat USA a EU.
  Pracuji tedy proti nam lidem, kteri nechteji byt spojencem valecnych zlocincu a stvacu, zenoucich nas do 3. svetove valky. Macron ani Merkelova nemaji vlastni deti. Jim muze byt nase budoucnost uplne ukradena!

 • Vzdyt to neni zadny vedec, ten by vyzadoval nejdrive dukazy. Drahos ne a znovu tedy potvrzuje co je to za poskoka USA a prizdisrace!
  Cela kavarna a Havloidi jsou vykonstruovanou skupinou zaprodancu cizi mocnosti USA bez charakteru.

 • Drahoš by neměl vydávat žádná prohlášení, protože jsou to perly k smíchu. Ale doufám, že toto individuum nebude sedět v senátě po kterém tak velice touží. Senát je pěkná ulejvárna a měl by být zrušen. A nebo ti co po něm touží ať to mají jako čestnou funkci a dělají to zadarmo. To by tam pak už vůbec nikdo nechodil a dopadlo by to stejně jako kdyby byl zrušen. Peníze na chod senátu by měli dostat opuštěné děti a měli by být ku prospěchu nemocným dětem na jejichž zdravotní pomůcky nebo rehabilitace jsou většinou rodiče nuceni žebrat. Tak by se ti naši slavní senátoři měli své funkce vzdát ku
  prospěchu potřebných dětí. .Aspoň by to jejich rozhodnutí přineslo někomu skutečný užitek.

 • Někdy je lepší zůstat ležet a nechat se odpočítat, skončit K.O., než se znovu zvedat a čekat na další ránu. Slušný Drahoš je podobné spojení jako křišťálově čistý Gross.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*