Nelze jej z něj vyřadit i přes to, že byl při útoku zabit muslimský policista. Islám znamená podřízení, je v něm spoustu spisů a příkazů o podřízení člověka Bohu a o podřízení všech ne-muslimů muslimům. Pokud muslim prosazuje svobodu a demokracii, třeba i tím, že coby policista brání ty, jenž islám uráží, dopouští se stejně hrubého přečinu jako samotní odpadlíci. Džihádisté jej tak mohou zabít též. Smysl je stejný. Odstranit odpůrce i jim nakloněné muslimy. A proto umírá tolik muslimů i ve světě.

Jenže tohle sami muslimové nikdy nepřiznají. Podle televize Prima je asi nejlepší zeptat se pana Otřanského, který v minulosti třeba řekl, že je džihád něco, co může znít i hezky. Přesně ten džihád, díky němuž umírají desítky tisíc lidí ročně. Taková osoba, která popírá základní hodnoty demokracie i tím, že kritizuje existenci stránky hnutí Islám v České republice nechceme, nemá v demokratické televizi co dělat, maximálně tak jako komická postavička.

Navíc, ptát se neustále muslimů a těch samých lidí v domnění, že nám někdy řeknou něco jiného než že „islám je mír“, je buď extrémně naivní, nebo naopak to hraničí nebo je to za hranicí politicko-mediální manipulace. Nechápu, proč někdo v rámci zachování oboustrannosti nepozve na rozhovor ex-muslima nebo odborníka z protiproudu. Lidí je tu dost, co takový ex-muslim Lukáš Lhoťan nebo někdo, kdo se islámem zabývá několik let? Martin Konvička poskytuje rozhovory velmi otevřeně, ale nikdo z „masových“ médií se ho neptá. Oni znají jeho názory, ale jednou ho nějaký pisálek označil za „českého Breivika“. Neustálé pokusy o dehonestaci takových lidí jsou někde před rokem 1985.

Problémy má i německá Pegida. O Pegidě a jejím boji s médii více zde. Politici, kteří v minulosti odsoudili své multikulturní chování, obviňují protestující obyvatele z náckovství a nyní je vyzvali, aby zrušili pondělní protest, protože by se prý jednalo o zneužití památky Charlie Hebdo. Nicméně dnes měl protest možná až 40 000 účastníků. Média označují účastníky pochodu za nácky. Skutečná výpověď o účasti v protestu z minulého týdne zde.

Možná se tu bojuje za svobodu a demokracii. Lidé přestali být debilní a hloupí, koukají dál než na televizi a obrazovky počítačů a nechají se informovat i od „nácků“ a přitom vědí, že je to obvinění nesmyslné. My lidé totiž už nemáme trpělivost s tím, jak mocenské souboje i o peníze a hlavně o petrodolary zahlcují Evropu zločineckým islámem. Stovky muslimů ve Švédsku oslavují útok na Charlie Hebdo na sociálních sítích. To nám ale média neřeknou. Čeští muslimové na sociálních sítích projevují také ne příliš korektní komentáře. Na facebooku, ve skupinách „nevadí mi české mešity“ nebo „muslimové a jejich odpůrci“ například uvádějí:

„Je tohle skutečně svoboda slova? Co je a co není za hranicí? Je svoboda slova zesměšňování a zneuctění druhých? Je tohle co skutečně chceme?“ uvádí jeden ze členů skupiny Muslimové a jejich odpůrci spolu s některými obrázky magazínu Charlie Hebdo. Takže ne všichni odsuzují vraždy karikaturistů, ale někteří vidí v jejich zabíjení jasný důvod. To naše média opět nezajímá.


Katarina Maruskinova na facebooku, ve skupině Nevadí mi české mešity, uvedla k útoku v Paříži toto:
„“Lidé zapalují svíčky, vzpomínají na mrtvé novináře a zároveň mají potřebu vyjádřit podporu svobodě slova, protože to je pro Francouze posvátná věc. Někdo jim sáhnul na jejich nejvyšší demokratický princip a na to jsou velice citliví.“ Takže i Francouzi mají své citlivé místo a svůj posvátný princip. Chápou teď jak se cítí muslimové, když vidí karikatury svého posvátného Proroka? Že jsou na to citliví?“

Podle jejích slov jsou tedy muslimové tak citliví, že musí přijít do redakce a vystřílet dvanáct lidí? Vzpoměňme na důležitou věc: Charlie Hebdo zesměšňuje všechno a všechny, Židy, křesťany, politiky. Jedině islámští teroristé se však cítili natolik uražení, že museli vystřílet redakci.

Špatné na tom celém je, že sami novináři si podkopávají nohy, nenechají nic navíc a poslouchají příkazy politicky nadřízených. A pak napíší článek, ve kterém upozorní na svobodu a demokracii. Jenže v tomhle případě a v takovém stádiu se o svobodě bavit nemůžeme. Dokud budou o islámu mluvit stejná jména, dočkáme se pouze tragikomické hry na pravdu, která nám háže klacky pod nohy.

 

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://kubasek.blog.idnes.cz