Slovensko máš na víc! Nás to dřív, či později, také čeká ;-)

Slovensko máš na víc! Nás to dřív, či později, také čeká ;-)

Včera jsem sledovala noční volební machinace na ČT24. Jak jinak nazvat moudra pozvaných a jejich zbožná přání, než – li machinacemi? O tom, jak ČT opět manipulovala, mě ubezpečil také vstup paní Langšádlové, jak jinak, z TOP09!

Na ČT24 se konala noční povolební debata v průběhu sečítání volebních hlasů slovenských voličů. V této spekulativní debatě padla slova, jako „nesystémové strany, antisystémové strany, fašisté s jejich pozdravem z dob minulých „Na Stráž“…..

Do studia ČT opět nebyly se svými vstupy zváni jiní zástupci našeho politického spektra, než zástupkyně TOP09 paní Langšádlová, která, jak je známo, se snaží o cenzuru názorů, které se jí a TOP09 nehodí do jejich propagandy. ČT ji oslovila v půl jedné v noci a pochybuji, že to bylo proto, že paní Langšádlová byla jediná v tuto hodinu vzhůru. TOP09 si zkrátka ČT pěkně zprivatizovala, jak jinak takové podivnosti nazvat, když jak je vidět, strana TOP09 je u ČT v kurzu a to na úkor všech ostatních stran, které nás zastupují v našem parlamentu. 

Cenzura pod vedením Langšádlové a Jandy. Proevropské elity prý tento týden už úplně propadly hysterii, Petr Žantovský ji pro vás shrnul

VIDEO Dlouho očekávaná debata o ČT, kterou odmítl Marek Wollner. Za stůl usedli Žantovský se Štěpánkem a opravdu to stálo za to

EU vedou psychopati. Sobotka si nevidí do pusy a uráží občany. Kromě Babiše tady není žádný partner, říká hlasitá Zemanova fanynka Jelena Vičanová

Vyrvat nás z tlamy USA. Jenže to Sobotka nikdy nedovolí. Ruska není důvod se bát, válku naopak chtějí Američané, varuje Okamura

Ti, co seděli přímo ve studiu, sice měli jako jednotlivci co říci, ale i z těchto hovorů čpělo jakési zbožné přání, aby do parlamentu Slovenska nevstoupili tzv. extrémisté a dokonce prý fašisté…Stalo se tak, oni v parlamentu nyní budou mít slovo, ale nejsou to ani extrémisté, ani fašisté, jsou to vlastenci, kteří hájí budoucnost Slovenska. Pokud však někdo nazývá lidi, kteří jsou vlastenci, fašisty, je zde spíše naděje na to, že se ztrácí demokracie z jejich přičinění, demokracie, kterou si tito křiklouni vždy berou jako zástěrku a bernou minci, pokud se jim nelíbí vývoj demokracie tím směrem, který oni neuznávají.

Tím správným směrem jdou všechny ty strany a lidé v nich, kteří se nebojí vývoj pojmenovat správně a nekompromisně a to se jim, zaujatým a potrefeným křiklounům zkrátka nelíbí. U nás můžeme hledat paralelu ve výpadech proti panu prezidentovi Miloši Zemanovi, který je velmi logický v pojmenováních reality.

Od pondělí bude probíhat štvavá psychologická kampaň proti českému prezidentovi Zemanovi, varuje byzantský katolický patriarchát 

Fandím Slovákům, fandím panu Ficovi, který je nyní pomlouván, že získal „pouhou“ třetinu hlasů, z celkového počtu zvolených. Co by za taková procenta daly některé naše strany, které se sice již těší na teploučká korýtka, leč ve své nabubřelosti nevidí, že v ČR pro jejich neumětelství a nepoctivost, které prokázaly během jejich boomu, končí. Vždyť úspěch strany pan Fica spočívá v tom, že je opět, pokolikáté už stranou, která zvítězila ve volbách, že tato strana si má možnost vybrat z velkorysého spektra s kým bude spolupracovat a s kým už ne.

V úvahu pro novou koalici připadá pět stran, říká Fico. Kotlebu nepočítá

ANALÝZA: Překvapivé slovenské volby? Ne, jen nesmyslný zákaz průzkumů

Fico po volebním patu hledá partnery do vlády, zrušil cestu do Bruselu

Bohuslav Sobotka zastoupí pana Fica na pondělním summitu…

Prý je to víc, než pravděpodobné.

Cituji:…“Fico také řekl, že kvůli povolebním jednáním možná požádá svého českého kolegu Bohuslava Sobotku, aby zastupoval Bratislavu na pondělním summitu EU s Tureckem.“

Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/fico-planuje-novou-povolebni-koalici-dsw-/zahranicni.aspx?c=A160306_111854_zahranicni_pku

 Nu, snad ví pan Robert Fico, co činí…

Prý pan Fico přepískl rétoriku ohledně migrace a proto tratil. Prakticky je tento nesmysl opakován po sdělení ČT, všemi médii. Nemyslím si to, vždyť logicky to, že se zde zhmotnily strany navíc, je jen důsledek všech celoročních demonstrací proti migraci. Je to tedy práce lidí, kteří na těch demonstracích ta hnutí zastupovali, kteří tam řečnili a diskutovali… Naproti tomu, pan Fico je člověk, který stejně jako náš pan prezident vidí realitu a to se z nějakého důvodu neodpouští. Zbožným našim přáním může být ten fakt, že my máme premiéra, který ani ve snu nedosahuje kvalit pana slovenského premiéra Fica. Slovákům však nezávidím jejich prezidenta, to my zas opačně máme prezidenta na úrovni, oproti opatrnickému panu Kiskovi. Takže je to vyvážené. Opatrnický premiér Sobotka v Česku, opatrnický prezident Slováků…

Pokud pan Fico z ostatních zvolených stran vytěží to nejlepší a on to umí, tak se o osud Slovenska nebojím. To, že i u nás by volby dopadly podobně? Ano, toho se bojí strany, které nechápou svou vlastní neužitečnost pro své nereálné a minulostní myšlení, které nezohledňuje realitu a vzniklé okolnosti, které k nám přicházejí coby hrozba nejen z Bruselu, ale i ze zámoří. Obě tyto falešné „frakce“ jednají totiž v neprospěch Evropy a usilují o její zničení.

vysledky slovenskych voleb

Věřím, že jednota Visegrádské čtyřky, lidé v ulicích jednotlivých evropských států, nakonec izolují všechny hrozby, které byly pro naši starou, dobrou Evropu záměrně nachystané.

První vlaštovkou jsou také volby na Slovensku, které nám budiž mustrem.

 

 

Milena Poláková
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • · Edit

    Pro Nanopile:
    To máš pravdu, já rozhodně ne. Jeho péro nechávám pro tvou hubu:-)

  • Sobotka je naprosto neschopny dacan a mel by i s celou vladou nasich bruselskych kasparku podat zavcas demisi.Tvari se pred kamerou jako otec vlasti a pritom je kazdemu jen pro smich! Nejhorsi je,ze ohledne prijimani muslimaku naprosto lze obcanum CR!Uz by tu prolhanou socanskou pakaz i s tou prohnanou koalici mel nekdo vyhnat od koryt a poslat minimalne na Mirov. Ve spolecnosti je velka nespokojenost,tak aby se potom nynejsi vlastizradci nedivili,ze se Cesi zradikalizuji jako Slovaci.Neni zadny duvod davat panu Kotlebovi a jeho pol.partaji nalepku fasistu jedna se pouze o cisty patriotismus!

  • Vzhledem k tomu, že před minulými volbami nebyl problém s migrací, měli by si politici říci o mandát v předčasných volbách, ke by se v kampani jednoznačně vymezili vůči migraci a navrhli řešení. Pak by mohli jednat v zájmu občanů. Sice to dopadne podobně jako na Slovensku, ale alespoň se zbavíme Sobotky, toho maňáska, který na všechno jen kývá ve stylu Tak je to správné, tak to má být.

  • Sobotka je nemocný a tím pádem i bebezpečný, měl by se léčit v blázinci, je totiž schizofrenik. V Turecku na sumitu prohlásil “ že chce vracet imigranty z Řecka do Turecka, ale zárověn je chce brát přímo z Turecka do Čech a ještě jim budem za ně platit !“ Je tohle normální politik a ještě v tak vysoké funkci????? To je již do nebe volající, to je na vlastizradu!!!!! Turecko samo tuto válku v Sýrii vyvolalo a ještě mu zato platíme!!!!!!

  • A to Fico byl proti migraci ! Sobotka je pro a tak ty volební % budou o mnoho nižší 🙂

  • Politika EU prezentovaná Německem bude mít za následek podobný výsledek všech voleb, které se budou v jednotlivých zemích konat. Socani prokázali naprostou neschopnost cokoliv řešit. Evropský socialismus se zhroutí a EU se rozpadne. Není možná ochrana národních zájmů v rámci EU. To už voliči pochopili. Čím víc budou socialistické vlády tlačit, abychom svá obydlí, ženy, dcery, peníze, … nechali Muslimům, tím větší podíl budou ve volbách získávat ty strany, u kterých je reálný předpoklad, že euronesmysly zarazí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*