Slovenka, která pomočila a zapálila korán, byla zadržena a hrozí jí až 6 let vězení

Slovenka, která pomočila a zapálila korán, byla zadržena a hrozí jí až 6 let vězení

Slovenka, která se rozhodla bojovat proti islámu a muslimům tím, že roztrhala korán, pomočila jej a zapálila, byla zadržena policií a umístěna do vazby. O její čin se zajímala i světová média, která Slovensko prezentovala ve velmi špatném světle. O zadržení ženy informovala slovenská média.

„ Generální prokurátor Jaromír Čižnár současně se speciálním prokurátorem Dušanem Kováčikom po vyhodnocení informací operativního charakteru, zabezpečili v součinnosti s policejním sborem Slovenské republiky zadržení osoby Sheily Sz., která je stíhaná od 16. 2. 2017 za zločin výroby extremistických materiálů,“ informovala mluvčí generální prokuratury Andrea Predajňová.

Podle mluvčí byla obviněná Sheila Sz. zadržena, protože existují důvody vyhýbání se vazby a pokračování v trestné činnosti. Žena z Ružomberku se měla účastnit výroby obrazovo-zvukového materiálnu podněcujícího k nenávisti a násilí proti skupině obyvatel za jejich náboženské vyznání.

Ženě při prokázání viny hrozí trest odnětí svobody v délce až šest let.

(Foto: Youtube.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Slovenka, která pomočila a zapálila korán, byla zadržena a hrozí jí až 6 let vězení

  • Tu holku zavřou, protože svobodně se smí šířit jen islám. Dokonce Papež podporuje islamizaci Evropy. Zjevně je něco špatně a slušnou formou s tím bojovat nepůjde. Až muslimové přejdou do otevřené války, bude jich tu tolik, že se neubráníme.

  • korán – bible – mein kampf – manifest komunistické strany atd – všechno knížky prezentující nějakou ideologii. No a co – zavřeli by snad někoho, kdo by poch l mein kampf? A co takhle chamurapiho zákoník . Co kdyby si ho ta chudera někam hluboko zarazila – když to nebyla knížka, ale kamenný pilíř? Před 4 tisíci let? Každý kdo měl občanku si pamatuje, že v případě nouze se vytrhnulo pár listů a utřel se zadek. Takže by nás teď měli snad pozavírat nebo co? V muslimských zemích se nesmí urážet korán – O.K. – ale ona to udělala u nás a tady přece není trestné poch .. c.. at knížku. Tak možná je to jenom test jestli je tady nějaká svoboda nebo jsme v 89 zvonili klíčema sami sobě umíráček?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*