Slováci by měli Stalinovi líbat zadek vděčností, místo toho špiní jeho památku!

Slováci by měli Stalinovi líbat zadek vděčností, místo toho špiní jeho památku!

Trenčín aktuálně odebral Stalinovi čestné občanství, jenž mu udělil po druhé světové válce, v roce 2007 totéž učinilo město Košice a do konce letošního roku chtějí totéž udělat v Bratislavě! Slováci nejspíše zapomínají na to, že vděčí Stalinovi za osvobození, za svobodu a především za velkorysost, s kterou se k nim zachoval! Současní slovenští zastupitelé a „hurávlastenci“ zřejmě zapomínají, že Slovensko bylo za druhé světové války klerofašistickým státem a spojencem Hitlera!

Slovensko útočilo společně s německými nacisty na Polsko a později na Sovětský svaz. Slovenská armáda pomáhala „začišťovat“ nacisty dobytá území v první fázi války proti SSSR, když ještě nacisté postupovali vpřed! Tím „začišťováním“ bylo vraždění civilistů a věšení partyzánů, kteří se postavili na odpor nacistům na nově získaných územích! To, že se Stalin později, když hrdinná Rudá armáda obrátila válku a hnala před sebou nacistickou verbež jako zvěř, zachoval ke Slovákům místo jako k nepříteli jako ke spojencům, byla tak obrovská velkorysost, že by správně Slováci každý rok v den narození tohoto muže měli slavit státní svátek (takové druhé americké díkůvzdání) za to, že Stalin nebyl mstivým člověkem a nechoval se na Slovensku tak, jak se Slováci chovali v Sovětském svazu!

Místo toho si „nějaký Rybníček“ a jemu podobné nicky, které muži, jehož zásluhou byl poražen nacismus v Evropě, nesahají ani po kotníky, nyní přihřívají svou politickou polívčičku tím, že plivou jedovaté sliny na dávno mrtvého člověka, díky jehož velkorysosti se mohli vůbec narodit a žít! Je mi z takových lidí špatně a možná, že kdyby Stalin viděl, kam Slovensko v budoucnosti dospělo, litoval by, že se nerozhodl jinak, asi tak, jako litoval Žižka, když umíral, že nevypálil a nerozbořil zrádnou Prahu!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*