Slezte z té hrušky Donalde…vidíme Vás…aneb trapnost eurobyrokratů nabývá na síle!!!

Slezte z té hrušky Donalde…vidíme Vás…aneb trapnost eurobyrokratů nabývá na síle!!!

Šiky nepřátel se nebezpečně rozrůstají, už to není jen Rusko, Čína, ale dnešní „odhalení“ D.Tuska k nim řadí i „Trumpovy“ USA. K tomu masívní útoky hackerů, nezávislých serverů, občanských hnutí atd..Co s tím? Co třeba více Evropy ?

Odtrženost mnohých politických představitelů od reality a vlastního obyvatelstva se neustále prohlubuje. Momentální předseda Evropské rady Donald Tusk, tedy tzv.prezident EU, dnes opět dokázal, že EU je v současné podobě a se současnými představiteli naprosto nepoučitelná a nereformovatelná. Člověk ve funkci „nejvyššího představitele“ soustátí, které by, podle představ jeho názorových souvěrců i jeho samotného, nejraději přetvořili v jeden superstát, nevnímá největší bolesti, problémy a reálné ohrožení tohoto útvaru. On i ostatní papaláši naprosto ignorují problémy vlastního obyvatelstva, nejsou schopni udělat jediné smysluplné opatření, které by zastavilo ilegální pronikání kohokoliv, kdo si zamane vstoupit do našeho prostoru. Pokud k tomu dojde, je ilegálům všemožně „podkuřováno“ navzdory faktu, že nerespektují nejen režim vstupu na naše, evropské území, ale ani místní zvyklosti…Učiní-li jednotlivé státy dílčí opatření k zajištění bezpečnosti vlastního obyvatelstva, křičí evropští i sluneční fanatici jako pominutí. Rádi by, navzdory většině původního obyvatelstva, vybudovali superstát, ovšem základní atribut státu, tedy zabezpečení vlastního území a hranic, naprosto ignorují…

O co méně jsou schopni provádět reálnou politiku, řešit opravdové starosti a těžkosti Evropy, o to více jsou schopni poučovat a kritizovat kdekoho, vytvářet „ministerstva pravdy“, financovat kdejakou „neziskovou“ lumpárnu. Kontrolovat a peskovat kohokoliv, ať už to jsou vlastní „neposlušní“ obyvatelé, všichni ti „xenofobové, rasisti, sexisti, agenti Kremlu, nově sympatizanti Donalda Trumpa, úžasné multikulti nechápající idioti, čtenáři závadných serverů nebo pomýleně smýšlející“. Za jakýkoliv průšvih způsobený jejich politikou jsou schopni nalézt okamžitě viníky kdekoliv jinde, než ve vlastních řadách. Universálním viníkem bylo donedávna samozřejmě Rusko v čele s V.V.Putinem, před nedávnem k němu začali opatrně přidávat Čínu a dnes tedy předseda nejvyššího sovětu svazu evropských republik s.Donald Tusk oficiálně oznámil, že kromě těchto „hrozeb“ jsou hrozbou EU i Trumpovy Spojené státy ( zde )…Myslím, že je pomalu načase povolat Mudr. Chocholouška, protože se evidentně blíží doba kdy se z Bruselu ozvou, nám Čechům dobře známé, projevy a nářky o „kůlech v plotě“…a to je myslím zpráva pozitivní.

Ale abychom se tolik neradovali, na domácí scéně se rozehrávají další komedie…Jedna s názvem „Ruský hacker útočí“, druhá je vlastně seriálem „Všeci kradnú, sú zkorumpovaní a lžou, já som politiku nechtěl dělat, iba já som čistý“.

Trapnost s jakou dnes L.Zaorálek rozehrával svoji hlavní roli v nové komedii je bezmezná. Blekotání a okamžité naznačování, že hackerský útok byl veden z jiné země, ze které byly napadeny i servery amerických Demokratů byly opravdu směšné. Co na tom, že materiály předložené D.Trumpovi , neobsahovaly údajně jediný konkrétní a průkazný důkaz ? Co na tom, že L.Zaorálek nemůže mít v daném okamžiku absolutně žádný výstup, kdo může stát za údajným hackerským útokem ? Důležité přece je „skutečnost“ tvořit a vypadat důvěryhodně…

Hlavní hrdina druhého kusu je jiný kalibr, ten se jen tak nezakecá, jak říká klasik. Všichni jsou zkorumpovaní, vedou proti němu kampaň, lžou a vůbec jsou pakáž ( zde ). Ve věci tanečků kolem daňové optimalizace, pardon, financování nákupu dluhopisů, přešel do protiútoku a vyzývá Bohuša, aby i on předložil své příjmy. To možná znovu uslyšíme, jak si Bohuš nafixloval z „poslaneckých diet“ na byt…a následně na vše voliči zapomenou a za pár medových slibů a koblih zvolí stejné partičky znovu…..

….anebo ne…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Slezte z té hrušky Donalde…vidíme Vás…aneb trapnost eurobyrokratů nabývá na síle!!!

  • Vlastizradce Czechia na prikaz ctvrte rise !! Uz se konecne lidi probudte do reality !!! Tato politicka luza jde proti vlastnim zamestnavatelum.

  • Babiš nepochopil, že nemůže stát řídit jako firmu. Občané nejsou jeho zaměstnanci, naopak on je zaměstnancem občanů. Má v hlavě zmatek a vzteká se, když ho podle něj jeho podřízení (například reportéři ČT) odmítnou poslouchat. Zjistí, že jim nemůže dát výpověď a vzteky bez sebe.
    Co se týče Zaorálka, myslím si, že se brzy v režimu důvěrné zjistí, že někdo na ministerstvu navštěvoval na internetu pochybné stránky a zatáhl virus. Pak obviní Rusko, aby se to neprovalilo.
    Vyměńme konečně politiky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*