Sledujte, jak se NATO tajně pokouší přesunout vojska a vybavení přes Českou republiku a Slovensko

Sledujte, jak se NATO tajně pokouší přesunout vojska a vybavení přes Českou republiku a Slovensko

Rádio Sputnik získalo amatérské záznamy o podezřelém pohybu amerických vojenských konvojů po českých a slovenských silnicích, přičemž tyto tiché přesuny nebyly pokryty místními ani zahraničními médii.Videozáznamy, jeden pořízený dne 6. října ve slovenském hlavním městě Bratislava a druhý ve Staré Boleslavi ze dne 7. října ukazují, že policie blokuje silniční dopravu, aby umožnila průjezd kolony, která se zdá být americkým vojenským vybavením, včetně vozidel Humvee a obrněných transportérů.

Na rozdíl od známých konvojů armád NATO, které občas projíždí oběma zeměmi na cvičení v sousedních zemích, informace o těchto přesunech se neobjevily v žádných médiích.

 

Řidič ze Slovenska, který si všiml jednoho z konvojů, řekl rádiu Sputnik, že v té době poslouchal rozhlasovou stanici kvůli dopravním informacím:

„Reportér hlásil dopravní zácpu na silnici, ale neřekl, že důvodem byl přesun zahraničních vojsk, místo toho řekl, že to souviselo s prací na silnici! Oni nám už lžou, a to i ve zprávách o dopravních zácpách!“ Stěžoval si řidič.

V rozhovoru pro Sputnik Czech Republic, vojenský analytik Ivan Kratochvíl uvedl, že neohlášený přesun vojáků NATO má zlověstné důsledky.

„Podle všeho již ve východní Evropě byla vytvořena zóna vojenského Schengenu podle myšlenky bývalého velitele pozemních vojsk USA v Evropě Bena Hodgese, který prohlásil, že spojenecká vojska se mají přemísťovat po kontinentu tak rychle, jako migranti, bez získávání povolení od zemí EU,“ řekl vojenský expert Ivan Kratochvíl, ředitel organizace Českoslovenští vojáci v záloze za mír, jehož Sputnik žádal okomentovat video, které redakce získala.

„Hra na demokracii končí. Že přesuny cizích vojsk podléhají schválení a kontrole parlamentu? Že v důsledku staleté historické zkušenosti je jakákoliv přítomnost jakýchkoliv cizích vojsk na našem území vnímána negativně? To přece již dnes nikoho z mocných nezajímá. A tak bez zájmu médií, lépe řečeno s aktivní ignorací mainstreamových médií se nám prohání US Army po našem území. Způsobují dopravní zácpy, protože vojenská policie, jak česká, tak slovenská vytváří uzávěrku kolem těchto vozidel, aby je nikdo nepředjel, nevyfotil, protože oficiálně zde nejsou. Pokud takový kolaps nahlásíte do rádia jako dopravní informaci, dozvíte se, že na daném úseku pracují cestáři. Takové cestáře s černou kůží, v battledressu a v obrněné technice jen tak někdo nemá. My v Čechách a na Slovensku ale ano,“ prohlásil Kratochvíl.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*