Skotsko: Nejčastějším jménem u násilníků je Mohammed

Skotsko: Nejčastějším jménem u násilníků je Mohammed

Nejoblíbenějším jménem u násilníků ve Skotsku je Mohamed (nebo Mohammed). Je to docela úspěch pro muslimy, jejichž obyvatelstvo ve Skotsku se pohybuje kolem 2%. Ve zprávách často vidíme, že nejoblíbenějším jménem chlapců v daném roce v Británii je Mohammed, ale zde článek končí a nic dalšího se nedozvíme. Nikdy nám neřeknou, čeho jsou tito Mohammedové schopni nebo čeho dosáhli. Je to pravděpodobně proto, že jejich příběhy se týkají hlavně znásilnění, drog a džihádu.Tito muslimští násilníci jsou nediskriminační, pokud jde o naplnění jejich potřeb libida. Nejsou „schopni“ používat „osvícené“ slovo, které nedávno vytvořili dnešní liberálové. Ale ne, budou znásilňovat kohokoli bez ohledu na tělesné nebo duševní postižení, jako v případě ženy, která má Downův syndrom. Na druhou stranu si můžete být jistí, že bez ohledu na váš věk, rasu, pohlaví nebo fyzický či duševní stav je zde Mohammed, kterému to bude absolutně jedno, pokud jde o uspokojení jeho sexuálních potřeb.

Další sériový násilník jménem Mohammad se také neobtěžoval tak hloupými maličkostmi jako je souhlas. Ne, vezme si to všude, kde to najde. Lehnete si, abyste si zdřímli? To není problém pro Mohammeda. Nepotřebuje vaše svolení ani vaši interakci. Vypadá to docela všestranně, může znásilnit oběti v jejich domech nebo ve vozidle.

Další otec rodiny jménem Mohammed se chopil šance nalákat dospívající dívku do svého auta, když jí viděl opouštět hospodu. Znásilnil jí a pak ji vykopl na ulici napůl nahou. Pravděpodobně si myslel, že jí udělal laskavost, tak jí nakonec přivezl na půl cesty domů. Zajímalo by mě, jaké vlastnosti vštípí svým dětem, pokud takto zachází s dětmi jiných lidí.

Útěk ze života ve „vězení pod širým nebem“, o kterém se říká, že je Palestina, byl pro dalšího muslimského násilníka jménem Mohammed pravděpodobně příliš brzy. Asi se zaměřil na skotské dávky a sociální bydlení, když znásilňoval sexuální pracovnici, pravděpodobně si myslel, že do jeho žádosti o azyl byly zahrnuty i neomezené služby nemuslimských žen, a že jako muslimský muž nemusel dívce platit.

Poté ve Falkirku, muslimský muž jménem Mohammed znásilnil nezletilou školačku. Tito muslimští predátoři se nezastaví opravdu před ničím, pokud jde o ukojení svých sexuálních tužeb.

Tito Mohammedové nám stále ukazují, jak jsou pracovití a mohu fungovat jako součást týmu. Nejsou ani homofobní,  ukazují nám, že se umí vydat na svou pouštní cestu, když přicházejí do civilizovaných zemí za pomocí svých aplikací na chytrých telefonech. Tato technologie otevírá pro tyto Mohammedy nový způsob, jak mohou znásilňovat lidi. Tito muslimové použili aplikaci Grindr pro gaye k uspořádání setkání pro homosexuály ve svých domovech, kde je znásilnili a okradli.    

Seznam je nekonečný a nezahrnuje všechny Mohammedy, kteří se podíleli na přípravě a hromadném znásilnění. Nadměrné zastoupení Mohammedů ve Skotsku ve vztahu k znásilnění je vzhledem k jejich procentu obyvatelstva šokující. Skutečnost, že nikdo není šokován tímto jevem, je podle mého názoru ohromující a jsou to lidé, kteří ignorují a popírají, co se ve Skotsku ve skutečnosti děje. Kolik dalších žen, dětí a mužů musí znásilnit více Mohamedů, než lidé začnou mluvit o tomto problému?

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*