Situace je zoufalá: Imámové nám veřejně vyhrožují likvidací

Situace je zoufalá: Imámové nám veřejně vyhrožují likvidací

Situace je zoufalá a já taky – imámové nám veřejně vyhrožují likvidací a sluníčka se na to těší – nebezpečný islám je pro ně vzrůšo – všichni se jenom nudí a potřebují trochu změnu – tak jeďte bojovat do Afghánistánu, Sýrie, nebo kam chcete, ale nechtějte, aby za vás republika vyplácela výkupné. Běžte si učívat dobrodružství. Ale já žádná dobrodružství s muslimy zažívat nechci. 500 000 migrantů přiletělo do Německa během léta.

 

zdroj: Youtube.com
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Situace je zoufalá: Imámové nám veřejně vyhrožují likvidací

  • Organizovaný záměr zaplevelit Evropu slimáky se daří. Přesto, že situace v okolních zemích musí být zoufalá, tak lidé se chovají jako ustrašené ovce a nechají si to líbit. Někdy mám dojem, že jakoby už jejich mentalita podléhala nějakým chemickým pokusům s masovým ovládnutí myslí . Těch jedů , které musíme konzumovat v jakékoliv formě je hodně. Situace je už na Chocholouška na jedné straně bráníme hranice, stavíme ploty a na druhé straně neziskovky je do Evropy vozí A náš patolízalský Sobotka v tichosti si uzavře plán na dovoz těchto migrantů k nám. Už jsou i vyčleněné a naplánované velké peníze pro tyto migranty. On má spravovat naši zem a ne činit tak, abychom trpěli v budoucnu pod nadvládou slimáků. Z politiků jen Zeman a Okamura mají zdravý rozum a nechtějí zde žádné slimáky. Jejich názor je stálý. Česko by nemělo v současné době přijímat žádné pochybné slimáky a ti co tady už jsou by měli dodržovat naše pravidla a zákony. Nesmíme připustit žádnou stavbu mešit a žádné právo šaria a žádné no go zony to by byla cesta do pekel.

  • Politikove EU podporujici migranty patri za to za mrize. Dusledky najezdu muslimskych primitivu ze stredoveku plati obcane EU. Ti se budou take dlouhodobe potykat s problemy neasimilovatelnych Muslimu. Stejne je nakonec repatriuji.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*