Šíření strachu z imigrantů je jako lití kýblů vody do Vltavy…

Šíření strachu z imigrantů je jako lití kýblů vody do Vltavy…

…při povodni 2002. Každý Pražák, ale i lidé zvenku viděli, co povodeň dokáže a pokud někdo do té masy vody něco přidal, nehrálo to žádnou roli. Voda se valila přesně tak, jako se valí proudy uprchlíků. Nezadržitelně.

Reaguji na článek Věrohodné svědectví o uprchlících od konspiračního teoretika? autorky Petry Kišové se silnou „morální a argumentační podporou“ pana Polického.

Každý ví, že pokud chci obec město uchránit od nejhoršího, tak musím stavět zábrany. Stabilní nebo mobilní. Poldery, sypané hráze, mobilní zábrany nebo vrata do Čertovky. Prostě něco, co zabrání vodě proniknout dál a způsobit nevratné škody.

Autorka tím svým článkem reagovala na článek Martina Herzána Svědectví z uprchlického tábora…EU ztratila soudnost. Autor hned v nadpisu článku uvádí, že migranti jsou jako časovaná bomba a uvádí k tomu dostatek příkladů.

A upřímně řečeno, taková masa migrantů by pro Evropu znamenala vážné ohrožení nebo dokonce smrtelné nebezpečí i v případě, že by všichni byli vzorně zaregistrováni. Všichni by měli pravdivé nacionálie, byli by vyfotografováni, byly by jím vzaty otisky prstů, popřípadě DNA (to asi stěží) a podobně.

Ilustrační obrázek Foto: Balazs Mohai/MTI via AP
Ilustrační obrázek Foto: Balazs Mohai/MTI via AP

To se samozřejmě nestalo a proto Evropou bloudí statisíce lidí, o jejichž identitě nemá nikdo ani šajnu, ba dokonce nemá ani přibližného šajnu o jejich počtu. Někdo se neregistruje, jiný třikrát a zmatek z toho vzešlý je nekonečný.

Autor píše, že se spolu s migranty dostaly do Evropy desítky radikálních islamistů a pan Polický to okamžitě zlehčuje, že to není ani jedno promile celkového počtu. To sice souhlasí, ale ten výpočet se dá také otočit.

Pokud přivandruje 500.000 muslimů, pak jedno promile je 500 osob. A kolik osob celkem spáchalo doteď teroristické atentáty v Evropě? Myslím, že jich ani zdaleka není ani stovka. Je jich méně. Zákeřný vrah, sebevražedný terorista je vždy v obrovské výhodě, kterou neumíme vyrovnat.

Ale já si myslím, že tím největším nebezpečím nejsou desítky nebo stovky militantních bojovníků, protože škody, které napáchají, ač velmi tragické, jsou jenom lokální. Samozřejmě, pokud teroristé nezískají jaderné zbraně.

Ale, to hlavní nebezpečí je ta povodeň zmíněná na začátku. Nikdo, vůbec nikdo, nebyl v tom roce 2002 schopen tu vodu zastavit. Prostě přišla a vzala si kus Prahy. A my na to zírali jako zjara (byl srpen). A přesně takovou povodní je šestistup migrantů rázujících z Jihu na Sever.

Ano, některé zemi se podařilo tu vodu odvést mimo své území. Ale ne mimo území EU. To každý ví, co je cílem. Bohaté Německo, jeho sociální dávky, jeho blahosklonnost, jeho idealistická vláda.

Německo ještě není Velkou Británií, která s „koníčkem usidlování muslimů“ začala dříve a hrozí ji, že do 20 let bude 40% obyvatelstva UK muslimských. Ale nakonec i ono bude jasným kandidátem pro zřízení chalivátu, což je finální plán Islamistů.

Takže, vážení, kteří se neustále uprchlíků zastáváte, tak vězte, že se zastáváte lidské povodně, která, pokud nebude rozumným způsobem zahrazena a nebude ji vstup do Evropy snížen na minimum, zaplaví svým způsobem života, Islámem a šariou Evropu tak, jako voda v roce 1997 zaplavila obec Troubky.

Lidé šli večer a než se ráno probudili, tak někteří z nich byli po smrti. A to si všichni mysleli, že tam se nemůže nic stát a když voda přišla, tak se strašně divili.

 

 

Jiří Hermánek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Šíření strachu z imigrantů je jako lití kýblů vody do Vltavy…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*