Sionističtí nacisti pořád požadují mír a souběžně s tím dělají nové vyhrůžky.

Sionističtí nacisti pořád požadují mír a souběžně s tím dělají nové vyhrůžky.

Souboje mezi žoldáky “Americké Akademie” (bývalý Blackwater) a ruskými speciálními jednotkami na Ukrajině, a shození jedné malajské letecké linky minulý týden nejsou nic víc než sekundární projevy vyjednávání na nejvyšší úrovni o směru, ve kterém se bude v budoucnosti vyvíjet naše planeta. Tyto násilnické incidenty jsou také reakcí na pořás vzrůstající čistky fanatických sionistických nacistů, které se nyní rozšířily do Saúdské Arábie a jiných ropných království Perského zálivu po té, co zakázali nacistické Muslimské Bratrstvo. To že byli vyhnáni z Egypta znamená, že jejcih poslední základna na Středním Východě a jejich poslední zdroj ropných peněz je Katar, sídlo sítě propagandy Al Jazzera.

Výhrůžky znásobit teroristické útoky po celé Číně, které byly udělány před malajskou vzdušnou katastrofou přišli z jednoho zdroje, který používal filadelfský vzdušný kód 215. Jedná se o ten samý zdroj, který předpověděl s předstihem krizi na Ukrajině. Filadelfie je základna Fethullah Gülen, starší autor předpokládaného “světového náboženství” kabaly. Ví se, že je zapojen do odesílání tatarských aktivistů, kteří podporovali nestabilitu na Ukrajině, a jejich organizace je podezřelá z toho, že je nějak zapletena do posledního způsobu útoku. Turecko je původní místo sabatejské mafie, která vytvořila společnost Thule a nacismus.

Ve shodě se zdroji z vojenské kontrarozvědky Spojených Států a zdroji z MI5, je jedna základna nacistických ponorek na Nové Guinei, která vypadá (je “zakrytá”) jako zlatý důl.

http://www.islandsbusiness.com/news/switzerland/4798/vanuatu-calls-for-action-from-un-on-west-papua-sit/

Toto je jedna ze základen tajných operací vAsii, které se používali pro teroristické nukleární útoky tsunami z 11-3-11 proti Japonsku, což budou zítra tři roky. Taktéž to může být dobré místo ze kterého se mohl začít útok na leteckou linku malajské společnosti.

V každém případě, problémy v Malajsii a Ukrajině, a pravděpodobně velmi brzy také na jiných místech, jsou pouze vyjednávacím pozadím rozličných velkých frakcí. Jeden představitel vojensko – průmyslového komplexu kontaktoval Společnost bílého Draka minulý týden, aby přednesl určitou sérii podmínek, včetně výhrůžky úplně uvolnit totální válku, jestliže se ropa stane nepotřebnou díky uvolněné technologii volné energie, a také vyhrožoval s chlápkama z NSA, že se jim povolí pokračovat v programu špehování všeho.


SBD řekla, že technologie volné energie se na začátku povolí pouze u projektů, které se díky současnému ropnému modelu nemůžou dokončit, tak jako u projektů proměny pouští v zelené zahrady nebo ohřívání Arktidy nebo Antarktidy. Ropa by byla rušena postupně prostřednictvím toho, že by se ropný průmysl postupně proměňoval ve smyslu vytváření nových ekosystémů. Tyto osoby z ropného průmyslu požadovaly, aby se jim dovolilo pokračovat v expanzi jejich obchodů s uhlovodíky, které používají přírodní plyn, a to bylo zváženo jako schůdná možnost.

A co se týče chlápků z NSA se řeklo, že by aspoň neměli být neustále před ložnicema obyčejných lidí, když už vláda nemá žádný důvod šaškovat před ložnicema svého národa. Taktéž se jim řeklo, že jsou věci, které se budou pořád uchovávat v tajnosti, nezávisle na tom, jak mnoho energie se bude věnovat tomu, aby se na ně přišlo.

Avšak nacisté trvají na eugenických politikách. Těm se řeklo, že jakýkoliv typ eugeniky, který by zahrnoval sterilizaci, zabíjení nebo obětování “neužitečných jedlíků” nebude povolen. Nicméně aktuální tabuizace genetického inženýrství na eliminaci dědičných chorob, a pro to, aby se dala lidem možnost zlepšovat svoje schopnosti bude uvolněna, podle zdroje, který byl součástí vyjednávání.

V každém případě, do té doby, než se budou aplikovat výsledky finální dohody, bude se zvyšovat tlak až do té doby, dokud kabala, která stojí za otrockým systémem dluhu dolaru Spojených Států a eura, neosvobodí lidskou rasu z otroctví.

Tlak je nejvíce vidět v energetickém sektoru, kde kabalisté ztratili kontrolu největší části Středního Východu, a můžou ztratit současně nabytou feudální kontrolu Lybie. Zprávy z jednoho nákladního severokorejského tankeru zadrženého v jednom z přístavů ovládaných libijskými rebely se zdají být jasnou indikací právě toho.

http://www.aljazeera.com/news/africa/2014/03/libya-threats-n-korea-ship-over-seized-oil-201438174842900528.html

Nicméně, známka ze všech nejviditelnější rozpouštění kabalistické moci, kterou kontroluje režim ve Washingtonu D.C., se může vidět ve vztahu k jejich deklaracím pro aplikaci sankcí proti Rusku kvůli Ukrajině.

V tomto případě Německo, Francie  a Spojené Království zrušili sankce z mnoha dobrých důvodů. Základním důvodem je důvod ekonomický, protože tyto země přímo závisí na energiích a investicích z Ruska a ze Středního Východu. Jakékoliv sankce by je poškodili mnohem více než samotné Rusko. Druhým důvodem je důvod morální, protože zde byl demokraticky zvolený režim svržen ozbrojenými žoldáky, kteří očividně obhajují nacistickou ideologii. Jakákoliv země, která by podporovala tento utlačovatelský režim by ve své podstatě znásilňovala mezinárodní právo.

Taktéž je to tím, že režim Spojených Států už nemá mnoho přátel a on samotný je velmi poškozen všemi sankcemi, které uvaluje.

Rusové, číňané a jiní už prodávají dluhopisy Spojených Států, a zakazují import zemědělských produktů z této země, a vyhrožují otevřeně, že zbytek dluhopisů této země hodí do koše.

Za těchto okolností, Pentagon a hlavní část ozbrojených sil Spojených Států stejně tak jako tajné agentury se spojili se Společností Bílého Draka a jejich spojenci.

Dobrým signálem byla čistka nacistů v hlavní struktuře velení nukleárních sil Spojených Států. Podle Gordona Duffa (p.p.:veteranstoday) a skupiny Adamuse:

“Rodina Bushů je propojena s Dominionismem, což je heretický židovsko-křesťanský kult, který se hluboce infiltroval do akademií a vojenských služeb a který nakonec dosáhl toho, že dominoval struktuře nukleárního velení Spojených Států Amerických. Vždycky, když uslyšíte něco o “ztrátě disciplíny” v každé oblasti nukleárních sil Spojených Států, jedná se o tyto čistky, které mají za cíl eliminovat strukturu Dominionistů”.

http://www.veteranstoday.com/2014/03/07/gladio-the-gift-that-keeps-on-giving/

Nicméně, vyhrůžka nukleární války se pořád ještě vznáší nad všemi vyjednáváními. Gnostičtí ilumináti ještě vlastní kontrabandy nukleárních zbraní a teď vyhrožují anihilací Londýna a Jerusaléma. Tak se vyvíjí mnoho úsilí pro vytváření velkého množství situací typu dostat – dostat, tak jak je možné v těchto zvláštních podmínkách, za tím účelem, aby se všechny různorodé frakce dostali k nějakému typu společné dohody. Tato změna ve směru vývoje planety je poměrně náročná y vyžaduje opravdovou trpělivost.

Pokračujeme v tom, že posloucháme různé předpovědi pro zbytek tohoto měsíce, především druhé půlky března, ale jako že už bylo tolik datumů, které přišly a odešly, aniž by se cokoliv důležiztého změnilo, nedáváme těm posledním předpovědím nějakou zvláštní důležitost. Nicméně skupina vyjednávačů z Junty Federálních Rezerv se spojí se Společností Bílého Draka někdy na začátku dubna, aby konverzovali o tom, co by mohlo být velkým pokrokem. A zatím by měli všichni v celém světě taky něco začít dělat, cokoliv, jen aby nějakým způsobem napomohli tomuto procesu, a ne čekat jenom jako diváci.

zdroje : benjaminfulford.net, benjaminfulfordcastellano.wordpress.com, benjamin-fulford-cz.webnode.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*