Sím se hlásím. Já jsem taky blbej a chci pracovat na MZV mezi Hujery a kritizovat Rusko!!

Sím se hlásím. Já jsem taky blbej a chci pracovat na MZV mezi Hujery a kritizovat Rusko!!

Už to tu dlouho nebylo co?? Jo aha-vy nevíte?? Ále zase to naše ubohé ministerstvo zahraničních věcí strká čumák tam kam nemá. Vyzývá Rusko k dodržování lidských práv!! Nepřijde vám to směšné??Docela by mě zajímalo, kdo dal příkaz k oné výzvě adresované Rusku, aby dodržovalo lidská práva. Které západní velmoci zase děláme užitečného idiota ve stylu Hujera ze známého českého filmu?? Nebo že by sám ministr Petříček byl takto Hujerovsky aktivní?? No možné by to bylo, neboť zastydlou inteligenci na to skutečně má a už dlouho nebyla naše česká hlava zabořena tak viditelně v zadku někoho mocného!! Dovolím si však konstatovat, že tady něco hodně smrdí!! Jak si může někdo dovolit kritizovat Rusko kvůli lidským právům, když sám má máslo na hlavě a když ani v naší zemi nejsou respektována a dodržována?? V zemi české je zvykem i ústavu překrucovat! Takovéto prohlášení je více než trapné, neb třísku v oku svého protějšku vidíme, ale trámy ve vlastních očích ne!! To je pokrytectví až hrůza!

Řeknete- proč píši pokrytecké?? Cožpak v Rusku se lidská práva neporušují?? Ale ano- porušují!! Úplně stejně, jako jinde ve vyspělém světě ČR nevyjímaje. A právě proto by naše MZV mělo držet ústa a krok. Proč naše MZV takto nevyzývalo Francii k dodržování lidských práv, když při protestech žlutých vest Francouzská policie mlátila lidi hlava nehlava a klidně až do krve?? Proč se MZV nezastalo protestujících lidí proti migraci a politice Merkelové v Německu?? Tam lidská práva neplatí, anebo se tyto země díky svému mezinárodnímu postavení kritizovat nesmí?? Tam se bojíte cokoli říct vy zbabělci z MZV, ale otírat si svou hubu o Rusko, to by vám šlo. Chováte se jak primitivní šlápoty.

My sami máme v zemi bordel jako v tanku, ale vy žvaníte do cizích věcí. Cožpak Česká Republika je nějaký výkvět v dodržování lidských práv?? Kdejaký cikán nebo migrant má oproti bílým obyvatelům země značné výhody, o kterých si čeští bílí dělníci mohou nechat jenom zdát. Říká se tomu vznešeně – pozitivní diskriminace! Jsem však přesvědčen, že drtivá většina populace vám na tu vaši tak zvanou pozitivní diskriminaci sere! I já mezi ně patřím a nestydím se za to. Neděláš – tak nežer!! Proč mají pracující doplácet na vychcanost lidské spodiny!! Jaká mají práva invalidé, když si s námi nemocnými zaměstnavatelé vytírají řiť?? Svoboda slova a svoboda projevu – kde je?? Facebook mnohé příspěvky jenž nezapadají do prozápadního politického rámce maže. Uživatelům FB jsou mnohdy mazány komentáře, aniž by byly jakkoliv vulgární, či ponižující!! Vláda, kterou platíme ze svých daní, ale i televize, či rozhlas nám evidentně veřejně lžou, přičemž se říká, že občan má právo na informace. Kde to právo je? Pravdivost se neřeší!!

Takto by se dalo pokračovat hodiny, ale má to smysl?? Všichni víme, že to stojí za hovno, ale bojíme se vystoupit z šedi průměrnosti. Nechceme se stát terčem útoků médií, úřadů, či justiční mafie a tak si většinová část populace nechá srát na hlavu a dělá, jako že se jí to netýká. Brbleme si doma a jak ovce chodíme k volbám, jenž neřeší vůbec nic. Víme, že řešením je kalašnikov s plným zásobníkem, ale bojíme se.

Když tedy naše České MZV vyzývá Rusko k dodržování lidských práv, tak já osobně tímto vyzývám MZV, aby už konečně zavřelo hubu, přestalo lhát a staralo se o svůj vlastní dvoreček. Máme tam špíny až hrůza!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Kurzarbeit je zločinný

Kurzarbeit je zločinný

Tento týden jsme se mohli dočíst o tom, že vláda přerušila mimořádné jednání o kurzarbeutu,…

Komentář “Sím se hlásím. Já jsem taky blbej a chci pracovat na MZV mezi Hujery a kritizovat Rusko!!

  • Vyzývat Pocheho prostřednictvím Petříčka, aby přestali lhát je vrchol naivity. Jsou to právě ti socani, kteří neznají pojem pravda a lež. Jsou to právě ti socani, kteří nemají vůbec žádné morální zábrany, když jde o koryta, moc a peníze.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*