„Silnější než jaderná bomba“ – ruská zbraň děsí Západ

„Silnější než jaderná bomba“ – ruská zbraň děsí Západ

Britský deník Daily Star publikoval vážné znepokojení nad novými zbraněmi ruské armády. Zvláště vyjádřil obavy o rádio-elektronické raketě komplexu nazvaného „Alabuga“. Deník uvedl, že „Alabuga“ je schopna zneškodnit celou armádu.

Ruská „tajná zbraň“ za pomocí vysokofrekvenčního záření odpojí všechny komunikační systémy, tvrdí autor Daily Star.

„Alabuga“ je silnější než jaderná bomba, je schopna dosáhnout toho, že všechny technologie NATO v okruhu 3,5 km budou nepoužitelné.“

Autor článku vyjádřil znepokojení nad tím, že by mohla být tato rádio-elektronická střela instalována na drony.

„Podobný UAV (bezpilotní letoun) doveze raketu nepřátelům, současně zničí nepřátelské letouny, které na cestě potká. Alabuga blokuje automatické nabíjení tanků, odpálí dělostřelecké náboje uvnitř děla a zabije nepřátelské vojáky skrývající se pod zemí v hloubce 100 metrů za použití záření.“

Myslíme si, že víme, o co jde v této britské publikaci – prostě se dozvěděli o komplexu „Murmansk“. „Murmansk-BN“ je schopen narušit řízení a kontrolu potenciálního nepřítele. Nicméně, funguje na vzdálenost více než 5 000 km – takže tohoto britského redaktora asi čeká ještě větší šok.

 

(Fort-russ/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Rusvesna.su)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “„Silnější než jaderná bomba“ – ruská zbraň děsí Západ

  • Kdyz se vsichni snazi znicit Rusko uz po staleti a delat z neho neustale padoucha, ackoliv jsou sami padouchem nejvetsim, musi se Rusko branit a pocitat s nejhorsim. Je obklicene ze vsech stran raketami USA a NATO, neustale provokovano manevry NATO na hranicich, jeho diplomati jsou ve svete zabijeni, jeho diplomaticka zastoupeni v USA jsou zavirana a vyvlastnovana. Je osocovano t veci, na ktere nejsou dukazy a presto jsou na Rusko uvalovane sankce. Chteji Rusko rozlozit, destabilizovat zevnitr a pak se zmocnit jeho surovin, jeho bohatstvi.
    To vsechno ma dotlacit Rusko k eskalaci, odvete a vnutit mu 3. svet. valku. To ovsem Rusove vedi a podle toho jednaji. To jeste zvysuje hysterii psychopatu deep statu a jeho nezakonnych akci proti Rusku.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*