Šílená věda: „Geneticky modifikovaní mikro lidé“ mají být „pěstováni“ pro testování léčiv v roce 2017

Šílená věda: „Geneticky modifikovaní mikro lidé“ mají být „pěstováni“ pro testování léčiv v roce 2017

geneticky modifikovani lide

Vývojáři umělých mikro lidí, neboli „mini GM lidí“ doufají, že se jím podaří uvolnit jejich technologie na trh v roce 2017. Ne, není to sci-fi ani vtip. Vědci vyvíjejí umělé lidi ve stejném duchu jako geneticky modifikované rostliny s nadějí, že tyto výtvory nahradí nutnost používání zvířat pro laboratorní testy.

Umělí lidé budou „pěstováni“ se spolupracujícími orgány, které mohou být použity při testování léků, čímž se urychlí proces FDA a dalšího regulačního schvalování vládou a pravděpodobně nebude potřeba ubližovat potkanům a jiným zvířatům, která se v současné době používají v laboratořích. GM lidé budou mít v sobě mikročipy ve velikosti smartphonu, které budou naprogramovány tak, aby mohly replikovat až 10 velkých lidských orgánů.

geneticky modifikovani lide

Každý GM člověk bude malý- zhruba velikosti samotného mikročipu a bude simulovat odezvy lidí, jako je dýchání, vstřebávání krve, nebo vystavení střevního traktu.

První verze obsahující umělé ledviny, srdce, plíce a střeva se již používají v kosmetickém průmyslu a k pozorování při použití chemických látek.

Deník The Times od India oznámil, že vědci by mohli ročně nahradit v laboratořích až 90 miliónů zvířat. Uwe Marx, tkáňový inženýr z Technische Universität Berlin a zakladatel TissUse, firmy vyvíjející tyto technologie uvedl:

Pokud bude náš systém schválen regulačními orgány, tak bude možné uzavřít většinu laboratoří pro testování zvířat po celém světě,“ uvedl.


V současné době se tento typ technologie používá u umělých orgánů, jako jsou srdce a játra, ale výsledky musí být ověřené na „živých“ bytostech – například na zvířatech v laboratoři, aby se prokázalo, že látky jsou bezpečné pro interakci s živou bytostí a s reálnými orgány.

Problém s aktuálním testováním a toto samozřejmě nabízí řešení, je, že umělé orgány, jako jsou ty u zvířat, nebudou reagovat stejně jako lidské tělo. Již jsme pozorovali nepředvídatelné vedlejší účinky při testování na lidech po studiích na zvířatech, které zdaleka nejsou bezpečné – Geneticky modifikované plodiny (GMO) jsou dokonalým příkladem tohoto jevu.

Orgány nemohou být rozdělené na „falešné“ počítačové komponenty. Orgány mezi sebou interagují, interagují s endokrinním systémem, nervovým systémem, s životním prostředím, s emocemi a dle pokročilých výzkumů i s naším energetickým tělem.

To mi připomíná, jak geneticky modifikovaní lidé mají být součástí dalších plánů pro biotechnologické firmy, které spolupracují s armádou Spojených států a chtějí časem dosáhnout produkce „super vojáků“, kteří nebudou vyžadovat jídlo ani spánek a budou extrémně fyzicky zdatní. Geneticky modifikovaní lidé, neboli „super vojáci“, budou mít možnost vypěstovat své končetiny, které byly zničené nepřátelskou palbou a mohou žít ze svých tukových zásob extrémně dlouhou dobu. Zde si můžete přečíst více o geneticky modifikovaných lidech.

zdroj : http://naturalsociety.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Šílená věda: „Geneticky modifikovaní mikro lidé“ mají být „pěstováni“ pro testování léčiv v roce 2017

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*