Sidney Powellová: Nový světový řád svrhnul Republikánskou stranu

Sidney Powellová: Nový světový řád svrhnul Republikánskou stranu

Republikánská strana zaprodala svou duši „Novému světovému řádu“ výměnou za vysoké peněžní platby ve formě „enormních úplatků“, podle advokátky Sidney Powellové, která varuje před rizikem, že vládní garnitura bude v roce 2021 „Velkým Resetem“ „vykastrována jako mrcha“, pokud druhé funkční období prezidenta Trumpa ukradnou „děti temnoty“.

Powellová v rozhovoru prohlásila, že vysoce postavení republikáni v D.C. po své velké zradě „nejsou v bezpečí“: „Republikánská elita není v bezpečí, když se skrývá za svými propagandou živenými mediálními institucemi, činí v D.C. nezodpovědná rozhodnutí a umlčuje vlastence, kteří proti tomuto šílenství vystupují.„Až Trump zahájí své druhé funkční období, přijde k nim přílivová vlna trestů, jaká v této zemi ještě nikdy nebyla.“

Podle Powellové byly volby ukradeny hlasovacími přístroji Dominionu, fungujícími se softwarem Smartmatic, které byly zmanipulovány, aby změnily hlasy pro Trumpa na demokratického vyzyvatele Joea Bidena.

Vysoce postavení republikáni v klíčových státech byli podle Powellové po volbách podplaceni, aby Trumpa „zničili“.

Také tvrdí, že Dominion spolupracoval s nepřáteli v zahraničních vládách, včetně komunistické Venezuely a Číny, a předložila místopřísežné prohlášení jako důkaz podporující toto obvinění.

Bohužel neexistuje způsob, jak zjistit, kdo jsou praví republikáni a kdo jsou ti, kteří jsou fronty Nového světového řádu. Musíme být pilní a vyčenichat ty, kteří prodali své duše za moc.

„Trojitá hrozba Soros-Clintonová-Obama“ zabije republiku a my se to nikdy nedozvíme, dokud nebude příliš pozdě.

Římská republika vydržela po staletí v rukou lidu, než padla a stala se římskou říší. K této změně nedošlo zahraniční invazí nebo cizími intrikami. Žádný barbar ani silný nepřítel tu republiku před 2000 lety neporazil.

Byla poražena zevnitř zradou senátu a krví zabitého Julia Caesara. Tak jako Caesara bodli do zad muži, o kterých si myslel, že jsou jeho spojenci, Trump čelí stejné zradě.

V nadcházejících dnech a měsících, bez naší pomoci a píle, může prezident Trump také lapat po dechu…..”Et Tu, Paul?“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*