Šestiprocentní menšina překope i ty nejpřirozenější vazby?

Šestiprocentní menšina překope i ty nejpřirozenější vazby?

Gayové a lesby prý usilují o to, aby se uzákonilo manželství jako svazek dvou osob, nikoliv jako svazek muže a ženy. To už je na mne moc.

Ti gayové a lesby, kteří o takové změny usilují, evidentně absolutně nechápou, proč vůbec ve všech lidských společenstvích manželství vznikala a po tisíciletí fungovala. Při vstupu do manželství se totiž vždy jednalo o oslavu páru, který měl svojí plodností zajistit kmeni nové potomky. Manželství pak bylo závazkem pro oba manžele, že jejich děti budou vyrůstat v péči otce a matky a zároveň bylo i pro obec závazkem, že rodina, tedy otec, matka a děti jsou pod ochranou obce, neboť jsou nadějí pro její budoucnost.

Gayové a lesby, kteří chtějí žit v homosexuálním svazku, z těchto svazků děti neplodí, což není jakkoliv pejorativní konstatování. Přesto někteří z nich usilují nejen o to, aby jejich homosexuální svazky byly označeny jako manželství, ale i o to, aby z povrchu zemského vymizeli muži a ženy a manželství bylo vyhrazeno „dvěma osobám“. Jedná se o agresivní zlomek (nikoliv tedy celá čtyři až šest procenta) čtyř až šestiprocentní populace, která touží po tom, aby se svět řídil pravidly, o kterých tento zlomek zlomku populace sní.V populaci máme nejen LGBT komunitu, ale i mnoho dalších menšin a zajímalo by mne, jak by se gayové a lesby tvářili, kdyby se tyto menšiny rozhodly, že právě podle jejich zvyklostí či touhy má společnost fungovat. Část Romů by mohla usilovat o to, aby lidstvo kočovalo v maringotkách a tančilo kolem ohňů. Část majitelů pejsků by mohla usilovat o to, aby jejich miláčci získali občanská práva. Část důchodců by mohla usilovat o to, aby měli ve všech institucích, dopravních prostředcích či provozovnách přednostní právo … jsou miliony menšin, které mohou mít miliony představ, jak by se jim měla společnost přizpůsobit. Pak by ale následoval absolutní a nezvladatelný chaos.

Proti chaosu si lidská společenství vybudovala v průběhu věků pojistky, které potřebovala ke svému přežití. Manželství muže a ženy s předpokladem, že budou vychovávat své děti, bylo jednou z nezpochybnitelných pojistek. Naopak, s požadavkem LGBT komunity nárokující si napřed to, potom ono a nakonec vše, přichází zákonitě chaos, protože příroda se předělat nedá a také se o to nemá usilovat, ona se pak totiž brání.

Gayové a lesby se liší od jiných menšin hlavně tím, že nejsou nijak fyzicky či mentálně handicapováni a část z nich má velkou vůli se prosazovat. Naopak, většina heterosexuální populace je líná myslet a chová se podobně jako např. naši sousedé, když vítali své vyjídače.

Možná, že v budoucnosti budou uzavírat manželství výhradně gayové a lesby, než se tohoto statutu nabaží a zjistí, že pro muže a ženy je dnes větší jistotou svazek na psí knížku.

Je mi jasné, že bohatá část světa obrací věci naruby, protože je jí zkrátka příliš dobře a má roupy. Je mi jasné, že se na tento článek sesype prskavá kritika, a také je mi jasné, že nebude moc k meritu věci, to už tak bývá. Přeji hezký večer, noc, ráno i den.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Šestiprocentní menšina překope i ty nejpřirozenější vazby?

  • Svět se pomalu řítí do záhuby. A tak gayové a lesby , kteří de facto jsou nějak postižení a nemohou za to začnou řádit a myslí si, že jsou snad kvůli tomu nějaké VIP. Každý člověk by se měl chovat na veřejnosti slušně. Stačil mi tenkrát profesor Putna v průvodu s cedulí a to je ještě slabý kafe. Myslím, že základem státu by měla být rodina muž , žena a děti. Jelikož někteří dobrodinci ze západu chtějí vlastně i oslabit počet obyvatel tak si myslím, že tohle je uměle vyvolaná vlna k destrukci národa. Všichni proti všem a do toho islamisti a pak přijde spasitel a my všichni budeme otroci bez rozdílu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*