Životní úrovně za vlády korupčního  oligarchy Janukoviče už Ukrajinci nesporně během příštích 20 let nedosáhnou. Jen budou mezi sebou soutěžit, kdo přijde se šílenějším nápadem.

Je mi 60. Nějak jsem žil a jsem smířen s tím, že politici USA, EU i naši jsou idioti. Připadám si, že jsme teď v Evropě jako myšky připravené v akváriu na pokus. A naši politici jsou jako laborantní asistenti a ještě nám před koncem přisypají trochu žrádla.

Kdo konečně zařve,  už drželi klapačku a začali makat jako ostatní země všude na světě.

Asi nikdo, a tak Merkelová s Obamou vyhlásí další sankce proti Rusku, že nehodlá Ukrajině dovolit válku proti sobě.

Rusům závidím, protože nepochybuji o tom, že jejich vojenská síla je v dokonalém stavu a rozvrácenou polofašistickou Ukrajinu  při jakémkoliv útoku porazí.

Američany nenávidím. Ti tehdy majdan za 5 mld dolarů zaplatili a osobně organizovali a řídili, ale protože je to vzdáleno tisíce kilometrů od jejich území, zase z toho vyjdou lacino.

Pohrdám námi všemi, že se klidně a mnozí dokonce s přesvědčením necháme poničit díky něčemu tak nestoudnému jako jsou ukrajinští politici.

A to je tak asi vše k tématu.

Vlastně:

A nebo se někdo najde, že už někdy ty pitomce v Kyjevě seřve a jasně jim řekne, že žádnou válku jim nepovolí a nedá se jim už ani euro?

Judr. Jiří Vyvadil