Seriál kdo je kdo o našich politicích: Závěrečný díl

Seriál kdo je kdo o našich politicích: Závěrečný díl

Seriál, kdo je kdo vám chtěl připomenout, kdože to sedí ve Strakově akakemii. Jeden nepotřebenec vedle druhého. Nikdo z nich nejen, že nemá čistý štít, ale ani si nevzpomene, že v této zemi žije dalších 10 milionů lidí.

Zrádci, tuneláři, podvodníci, prospěcháři, intrikáni, řiťolezci, zaprodanci, šejdíři a lháři, to sedí v naší vládě. To je naprosto šílené! Kde berou tu drzost ničit naše životy. Kde berou tu nestydatost šlapat po nás, znásilňovat pravdu.

Kde se v nich bere ta neskutečná nebetyčná troufalost, se kterou nás dnes a denně ohrožují na životech. Na jejich rukách lpí krev těch, co dobrovolně  odešli z tohoto světa, protože je zdeptal a zlomil režim nastavené demokratury, založené na bezpráví. Na jejich hlavy padá vina za všechny ty prolité slzy nevinných dětí, které tak přišli o své rodiče.

To díky nim a nejen těmto, nemám pro ně slov, ale i těch, kteří tam byli před nimi, lid naší země už nežije a jen přežívá. Ano, každý den ho drtí neuvěřitelný strach, z toho, co přijde zítra. Na jejich hlavy se snáší vina za každou maminku, která večer, co večer s hrůzou přemýšlí, zač nakoupí jídlo pro své děti. Za každou starou babičku a dědečka, kteří si musí házet korunou, zda zaplatí nájem, nebo léky. Za všechny ty, kteří přišli o zaměstnání, za ty, jenž hrabiví a nenažraní exekutoři připravili o střechu nad hlavou. To oni je „vyrobili“, to oni rozkradli a rozprodali naše podniky a náš majetek.

Denně z nás zdírají kůži všemi těmi nesmyslnými daněmi, poplatky a nesmyslnými nařízeními. Na jejich hlavy padá všechna ta bída našeho lidu. Vidí v nás jen otroky. Otroky bez práva na důstojný a spokojený život. Parazitují na nás a stále nemají dost. Čím více nás požírají, tím více roste jejich chuť. I naši zemi ve své hrabivosti prodali, naši půdu, naše lesy i naše životy.
Narodili jsme se proto, abychom žili, ne jen přežívali. Kam až musí zajít, aby nám to konečně došlo? Copak nechcete žít svůj život , úplně normální obyčejný život? Copak chcete dál snášet rány bičem a kopance okovanou botou? Copak vám už vzali i poslední zbytky sebeúcty? Copak vám nezáleží na budoucnosti vašich dětí? Copak je vám jedno, že vám dnes berou i to poslední, co ještě máte, vaše životy?
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Seriál kdo je kdo o našich politicích: Závěrečný díl

  • Souhlasim jak s pani redaktorkou,tak s prispevkem ctenare E.K pode mnou,to co sedelo a sedi v poslednich letech ve strakovce je docela obycejny hnuj a jako takovy se musi konecne vykydat!!!

  • Především se musíme zbavit zrádců, kteří chtějí nechat naší zemi Turkům, kteří chtějí, aby se o našich životech rozhodovalo v kancelářích přeplacených úředníků v Bruselu. Nezapomeňte, jak se chová Sobotka či Zaorálek, když něco jiného říkají doma a něco jiného v Bruselu. Sobotka schválil bezvízový styk s Tureckem i když PS doporučila odmítnout, Sobotka jednal jménem V4 v rozporu s mandátem, který od V4 dostal. Sobotka je zrádce. Babiš nás chce šmírovat na každém kroku, aby mohl stát řídit jako svou firmu. Už v krajských volbách je nutné dát těmto šmejdům jasně najevo, že se s nimi nepočítá.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*