Seriál kdo je kdo o našich politicích: Kdo je Marian Jurečka?

Seriál kdo je kdo o našich politicích: Kdo je Marian Jurečka?

Díl devátý

Seriál kdo je kdo je opět zde. Ani tentokrát se při jeho čtení nudit nebudete. Tempo je zběsilé a dnes nakoukneme do zákulisí horlivého obdivovatele šílené Merklové, známého svým naprosto oddaným vztahem a důvěrou pouze k EU, NATO a USA, nahlédneme k našemu Márovi.

Kdo je Marian Jurečka?
Další  benjamínek z partičky korýtkářů, současný ministr zemědělství.  I při svém mládí nám dokázal předvést přímo raketový let do výšin naší politiky. Čím je tak vyjímečný, že to dotáhl až na post ministra? Svou odbornou znalostí a zkušenostmi? Pak by ale jeho ministerstvo mělo hotovou agrární kocepci. Nemělo by nevyřešený problém velkého počtu obcí, nemající vlastní vodovod a kanalizaci. Za jeho působení na tomto postu ministerstvo učinilo více než tři stovky zakázek bez výběrového řízení.Zvlášní praktiky.

On náš Mára je také velmi štědrý a nešetří na odměnách pro své spolupracovníky. No, vždyť to není z jeho kapsy, daňový poplatník to přeci rád zaplatí. Zřejmě je velmi zaneprázdněn, když nemá ani čas se zúčastňovat na jednáních PS a objevuje se tam pouze sporadicky. I náš Mára má svého kostlivečka. Jako jediný před svým ministerstvem vyvěsil ukrajinskou vlajku, prý na znamení solidarity. S kým vlastně? Zřejmě s ukrajinskými oligarchy, kteří se po svržení demokraticky zvoleného prezidenta dostali k moci na Ukrajině.

Jako typický polistopadový produkt systému se vyjadřuje pouze ve prospěch svých chlebodárců, naprosto neschopen vlastního uvažování a intelektu. Proto se asi pořád drží jako trus košile Bruselu a NATO. Je tedy více než jasné, čí píseň bude zpívat. Ale možná z něj jednou bude druhý Andrejko, když ne v ničem jiném, tak ve své výmluvnosti. Také hovoří rád, jen často neodpovídá na položené otázky. Prostě jen mluví a mluví. Už přes dva roky není schopen uspokojivě odpovědět na zcela jednoduchou otázku, a to proč stejní výrobci u nás prodávají naprosto stejné výrobky, ale v nižší kvalitě, či jiném složení než v Německu? Mára se na první pohled tváří, že je ve všech směrech aktivní. Ale na ten druhý…Odpovědi jsou babišovského typu – na něco jiného a o něčem jiném. Kohopak to náš Mára vlastně zastupuje? Své voliče? Proto se vás nyní ptám, chcete ve vládě ministra, který jde otevřeně proti našemu prezidentovi? Necháme  ve vládě posluhovače Bruselu a USA?

(Martin Jurečka Foto: Youtube.com)
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Seriál kdo je kdo o našich politicích: Kdo je Marian Jurečka?

  • Vláda je jeden větší servilita jak drůhý, čim servilnější tÍm je větším odborníkem na cokoliv. Odbornost nikoho nezajímá, hlavně musí býti dobrý politruk a podporovat v rámci PŠM politiku NATO, UE a USA.

  • Kritéria pro výběr ministrů jsou jasná. Musí být loajální k Babišovi a nesmí být chytřejší než premiér. Podle toho vláda vypadá.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*