Seriál kdo je kdo o našich politicích: Kdo je Lubomír Zaorálek?

Seriál kdo je kdo o našich politicích: Kdo je Lubomír Zaorálek?

Díl osmý

Náš seriál kdo je kdo je stále na trati a pokračuje další etapou. Čí tajemství dnes odkryjeme? Co asi skrývá další z korýtkářů, náš Luba?

Kdo je Lubomír Zaorálek?

Ministr zahraničních věcí, dříve dramaturg ostravského studia ČT, jeden ze zakladatelů OF v neslavném roce 89. A jak se vlastně absolvent Filozofické fakulty, oboru marxisticko-leninská filizofie propracoval až ke svému současnému postu? Kolik úsilí musel náš Luba, přezdívaný Dr. Cvach zahraniční politiky, či neználek s ČSSD, vynaložit, aby se dostal na vrchol? Odborník, nebo diletant? Co vyneslo velkého inkvizitora až k výšinám?

Neochvějný zastánce Bruselu má ve své skříni také své kostlivce. Ž o nich nevíte? Náš Luba totiž nerad vidí kohokoliv, kdo by mu mohl konkurovat, a to již od počátku své politické kariéry. Proto neváhal nechat „vyrobit“ kauzu, kterou nechal očernit místostarostu Českého Těšína Mariana Kuśe, který byl neprávem nařčen z vědomé spolupráce s StB. Prostý, leč účinný způsob, jak odstranit z cesty nepohodlného soka.

V době svého působení co by předsedy PS se vyžíval v prosazování Ústavu pro studium totalitních režimů. No, ústav, spíše novodobá podoba středověkého koncilu. Velký ideologický inkvizitor, náš Luba svolával své věrné, kteří mu argumentačně posvětili pogrom na nějakého člověka nebo instituci. Náš Luba je tedy ministrem opravdu k pohledání. Pod jeho vedením je česká zahraniční politika budována bez jakéhokoliv racionálního cíle. Luba je novodobý obrtlík, který bude jako zástupce členské země hájit vždy post NATO, ať to stojí, co to stojí. Proč se asi tak tvrdošíjně brání ochraně našich státních hranic? Přece členské státy unie si nemohou dovolit vojenskou ochranu svých státních hranic, vždyť musí plnit své povinnosti vůči NATO a posílat své vojáky do aliančních jednotek. Vždy řekne a udělá jen to, co mu nařídí jeho zaoceánský chlebodárce. V kuloárech koluje legenda o jeho „odbornosti“.

Luba je opravdu velký znalec, co slovo to perla. A teď si představte, že jednou zaperlil tak, až z toho byla mezinárodní ostuda. Skutečný odborník Luba je opravdu asi trochu mimo, jinak by se nemohl dopusti takového faux pas jako zařadit britské konzervativce mezi krajně pravicové strany. Nyní se vás proto ptám, chcete, aby takový „odborník“ dále reprezentoval naši zemi? Necháme takového vlezdobruselistu dál rozhazovat naše peníze? Necháme ho dál sedět za ministerským stolem?
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Seriál kdo je kdo o našich politicích: Kdo je Lubomír Zaorálek?

  • Socani ukázali všem dlužníkům, že dělat mrtvého brouka se nevyplácí. Věřitel, který vysoudí pohledávku s vysokými úroky do zaplacení, si vždy rád počká. Jen si pohlídá promlčení. Takže socani budou žebrat ve sbírce o peníze. Dokonce budou chtít, aby přispěli členové mimořádným členským příspěvkem. Doufám, že nikdo nebude chtít oživovat mrtvolu a raději z té strany vystoupí, než aby platil za chyby vrchnosti.

  • Blábol naší diplomacie Zaorálek jen dělá ostudu nejen v Evropě, ale i ve světě. Jeho až serviní vztah k Poršenkovy a Erdoganovy je do nebe volající. Vražedkyni Savčenkovou snad i miluje, nebot jeho návrhy v Bruselu na její osvobození, kroutili hlavami i jiní západní diplomati. Nebo že Rusko uměle vyvolalo uprchlickou krizi, když každý ví, že válku se Sýrií vyvolal IStát podporovaný USA, Tureckem a Saúdy. Jako oprávněná kvočna pak Merklová zvala všechny jí milovaná islámská kuřátka do Evropy pod svá ochraná křídla!!!

  • Zaorálek, Chovanec a Sobotka jsou důkazem, že je ČSSD personálně na dně. Moudří politici tuto stranu již opustili, nebo byli těmito individui odstaveni. Stačil k tomu jednoduchý podraz s „tajnou“ schůzkou se Zemenem. Docílili toho, že nemají ve vedení konkurenci, že s nimi nechce nikdo chytrý spolupracovat. Nevadí jim ani, že fakticky vládne Babiš, který si je zcela podřídil. Babišovi by odchod z politiky neublížil, ale pro tato individua by byl odchod tragedií. Proto si s nimi může cvičit jak chce.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*