Senátor Cotton: Čína odmítá předat důkazy o biologické laboratoři ve Wu-chanu

Senátor Cotton: Čína odmítá předat důkazy o biologické laboratoři ve Wu-chanu

Senátor Tom Cotton tvrdí, že Čína odmítá předat důkazy týkající se výzkumné laboratoře úrovně 4 biologické bezpečnosti ve Wu-chanu, a to navzdory nové zprávě biologických vědců z Jihočínské technologické univerzity, která tvrdí, že mohla být zdrojem ohniska koronaviru.

Během vystoupení na Fox News, Cotton uvedl, že nové důkazy potvrdily, že zdrojem viru nebyl trh masa ve Wu-chanu.„Zde je co víme. Tento virus nepochází z trhu zvířat ve Wu-Chanu,“ řekl Cotton. „Epidemiologové, kteří jsou v Číně široce respektováni, zveřejnili studii v mezinárodním časopise Lancet, která ukázala, že několik původních případů nebylo v kontaktu s tímto potravinovým trhem. Virus se dostal na tento potravinový trh dříve, než vyšel z tohoto potravinového trhu. Nevíme tedy, kde vznikl … Víme také, že jen pár kilometrů od tohoto trhu je jediná čínská biologická super laboratoř bezpečnostní úrovně čtyři, která zkoumá infekční choroby lidí. “

 

Cotton uvedl, že „duplicita a nepoctivost Číny“ znamená, že je třeba si položit otázky o této laboratoři, ale že „Čína právě teď neposkytuje žádné důkazy o této otázce“ a Peking je „velmi tajnůstkářský“ o tom, co se v laboratoři děje.

Cotton také obvinil Čínu, že soustavně blokuje americké vědce, aby cestovali do Wu-chanu a pomohli odhalit původ viru.

Nová zpráva vědců z Jihočínské technologické univerzity v Guangzhou v Číně dospěla k závěru, že „smrtící koronavirus pravděpodobně pochází z laboratoře ve Wu-chanu.“

Jedna z laboratoří uvedených ve zprávě, která prováděla výzkum netopýřího koronaviru, byla umístěna pouhých 280 metrů od místa trhu s masem ve Wu-chanu.

Mainstreamová média celé týdny démonizovala kohokoli, kdo naznačil, že tato laboratoř mohla být odpovědná za propuknutí koronaviru a označovala to za konspirační teorie a falešné zprávy.

Nyní, když novinářka CNN a New York Times Ezra Cheungová zveřejnila tuto teorii na Twitteru, člověk si musí klást otázku, zda média změní svůj pohled.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Senátor Cotton: Čína odmítá předat důkazy o biologické laboratoři ve Wu-chanu

  • Víc než koronaviru se bojím opatření přeaktivních úředníků, která povedou k panice, skupování zásob potravin, karantén celých oblastí apod. Každý úředník se bude chtít zviditelnit a budou závodit, kdo nařídí větší hloupost. Pak budou lidé držení v rizikových oblastech tak dlouho, dokud virus nechytnou, jako na té lodi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*