Šéf Evropského parlamentu: EU je v nebezpečí a může se rozpadnout

Šéf Evropského parlamentu: EU je v nebezpečí a může se rozpadnout

Evropská unie je v nebezpečí rozpadu a její podporovatelé musí bojovat, aby udrželi blok při životě, uvedl předseda Evropského parlamentu Martin Schulz, když posuzoval rostoucí sentiment proti EU po celém kontinentu.

S probíhajícími potíži mnoha evropských států, spolu s uprchlickou krizí a rostoucím euroskepticismem, uvedl Schulz, je blok v nebezpečí kvůli aktivním silám, které se snaží blok roztrhat.

„Nikdo nemůže říci, zda EU bude stále existovat v této podobě za 10 let. Pokud to chceme, musíme proto velmi těžce bojovat,“ řekl Schulz německému deníku Die Welt.

Předseda Evropského parlamentu Martin Schulz Foto: EPA/PATRICK SEEGER
Předseda Evropského parlamentu Martin Schulz Foto: EPA/PATRICK SEEGER

Schulzovy připomínky byly v reakci na varování lucemburského ministra zahraničí a migrace Jeana Asselborna, který uvedl, že se blok může rychle rozpustit.

Mnoho kritiků pochybuje o schopnosti EU existovat v její současné podobě po uprchlické krizi, která rozdělila členské státy a vedla k četným porušením volného pohybu v rámci Schengenského prostoru.

Až do nedávných dramatických událostí, které postihly blok, mnozí věřili, že projekt EU je nezvratný, ale Schulz uvedl, že „by mohl být samozřejmě obrácen“ a upozornil, že rostoucí nacionalismus by mohl vést ke vzkříšení hranic a stěn mezi členskými státy.

„Byla by to katastrofa, protože tento druh Evropy vedl opakovaně náš kontinent ke katastrofě,“ dodal Schulz.

Proti-evropský sentiment v celé Evropě byl posílen vzestupem francouzské euroskeptické protimigrační strany Národní fronta, která rozbila francouzský systém dvou stran a vyhrála první kolo krajských voleb v zemi.

To se stalo po nedávném vítězství euroskeptické strany Právo a spravedlnost v Polsku, zatímco v Británii budou občané hlasovat v referendu před koncem roku 2017 o tom, zda zůstat v EU.

 

 

SPU/ svobodnenoviny.eu

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

 • Takovy Bill Gates je vlastne masovy vrah,ktery zneuziva sveho bohatstvi k deregulaci svetove populace,coz mu neprislusi a mel by byt stejne jako elity,ktere zastupuji TED tvrde potrestan! Jsem presvedcena,ze i takovy A.Hitler byl proti temto nadrazenym sionistum pouhy diletant!Nesouhlasim s premnozovanim planety,nekterymi primitivy to ale jeste neznamena,ze nejaky usaty rypak ma pravo rozhodovat o mnozstvi,nebo slozeni populace.

 • Společná Evropa není špatná myšlenka, ale její současná realizace je katastrofa. Evropská komise by měla podat demisi a měly by proběhnout demokratické volby nové komise. Společně s diskuzí o směrování Evropy a pravomocích centrálních orgánů. Ta hovada, co jsou dosazena do funkcí dnes, by měla zmizet ze svých funkcí a ne rozeštvávat, pro svou záchranu.

 • Bill Gates přiznal: Vakcíny mají snížit populaci

  Závěrečná část – Likvidace

  Multimiliardář a zakládající šéf Microsoftu Bill Gates otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl to na únorovém setkání elitní organizace TED.
  V podivuhodné přednášce se Bill Gates zabýval dogmatem globálního oteplování, podle kterého emise CO2 způsobuje člověk, který je tak přímo zodpovědný za údajné oteplování zeměkoule. Gates nabízí způsob, jak snížit emise CO2 – snížit lidskou populaci. Na záběru, kde Gates popisuje neobvyklou rovnici, čistou angličtinou tvrdí, že očkovací látky mají sloužit k tomu, aby se snížil počet obyvatel, čímž se sníží i emise CO2. Stejný cíl má podle něj i současný systém zdravotní péče a reprodukčního zdravotnictví. Potvrdil tak informace a výzkumy, podle kterých vakcíny obsahují látky, které sn ižují plodnost, či přímo vyvolávají sterilitu, stejně jako různé nemoci typu autismu či poruch imunity.
  Důvod, proč byl Gates ve svém projevu tak otevřený, je dán zřejmě výběrem publika. Přednáška se totiž konala v rámci konference TED (Technology, Entertainment, Design), což je elitní nezisková nadace, která se specializuje na přednášky veřejně známých osobností. Kromě
  Gatese na nich vystupují například Bill Clinton, Al Gore či Gordon Brown.
  Běžný člověk nemá šanci se na ně dostat, účastnický poplatek za konferenci je totiž šest tisíc dolarů. Mezi sponzory organizace patří IBM a vojensko-průmyslový gigant General Electric.
  Ve zcela jiném světle tak vyznívají altruisticky vypadající tvrzení manželů Gatesových, kteří například před měsícem v Davosu oznámili, že v příštích deseti letech poskytnou deset miliard dolarů (až 188 miliard korun) na vývoj nových očkovacích látek.

  Adam B. Bartoš
  Počátkem devadesátých let sužovala Nikaraguu, Mexiko a Filipíny děsivá epidemie, kdy dokonale zdravé mladé ženy přicházely o plod během druhého a třetího trimestru těhotenství. Další pokusy o graviditu měly stejný výsledek, následovaný neplodností. Lékaři byli bezradní. Vědcům trvalo dost dlouho, než nakonec objevili zdroj. Jediným společným jmenovatelem ve všech případech byla účast všech postižených žen na hromadné vakcinaci proti tetanu, akci provedené pod dohledem Světové zdravotnické organizace (WHO) financované Rockefellerovým fondem.
  Upřímnost takového záměru samozřejmě lze jen ztěží zpochybnit. Římskokatolická organizace Comite Pro Vida se sídlem v Mexiku se přesto rozhodla nechat ampule s vakcínou otestovat a
  pak vyšlo najevo něco hrozného. Roztok obsahoval lidský chorionický gonadotropin (HCG), přirozený hormon potřebný k udržení těhotenství. Ale jak se mohl stát součástí očkovací látky? Další analýza znamenala pro vědce šok. Ukázalo se, že kombinace agens tetanu s HCG stimuluje tvorbu protilátky, která později dělá ženy neschopnými odnosit dítě. Jinými slovy, tato vakcína představovala skrytou formu interrupce.
  Když bylo spiknutí miliardáře Davida Rockefellera a WHO odhaleno, pokračovalo se v započaté činnosti pomocí GM. Už dva roky poté se takřka stejná situace, jako předtím v Nikaragui a na Filipínách, vyvinula v Zimbabwe a Guineji. Tentokrát trpěly ženy, které měly rády konzervovanou kukuřici. Naproti všem očekáváním neodhalily testy obsahu konzerv žádné život ohrožující komponenty, a také množství konzervačních prostředků vyhovovalo normě.
  S prvním podezřením ohledně bioterorizmu a destruktivního vlivu transgenických substancí na lidi přišel toxikolog z Jihoafrické univerzity. Epidemie neplodnosti v rozvojových zemích totiž nespadla jen tak, z modrého nebe. Bili Gates, jeden z nejbohatších lidi na planetě s image šlechetného lidumila, je zapojen do řešení globálních zdravotních problémů.
  „Je veřejným tajemstvím, že se světoví magnáti, zejména z USA, Japonska, Kanady a EU, obávají o
  nedostatek přírodních zdrojů,“ vysvětluje doktorka sociologie Irina Aliverova.“Organizace spojených národů v oficiálním dokumentu dělí světovou populaci do tří hlavních skupin: „zlatou miliardu“, pak střední skupinu, která nemá dostatečné přírodní zdroje a „vypomocnou“ skupinu, reprezentovanou obyvatelstvem rozvojových zemí, včetně Ruska. Této poslední kategorie, téměř pěti miliard lidí, by se rádi zbavili jako plevele.“
  Jeden z mechanizmů hrůzného záměru Gatese a Rockefellera, aktuálně podporovaného vládou USA odhalil prezident biotechnické společnosti Epicyte Mítch Hein. Řekl, že ženám s ojedinělou kondicí imunitní neplodnosti byly odebrány jisté protilátky. Tyto geny byly následně izolovány a metodou genetického inženýrství vloženy do genomu běžných kukuřičných semen dodávaných do zemí třetího světa. To znamená, že Afričané zaseli na svých polích vražednou geneticky upravenou kukuřici – s vloženou skrytou antikoncepcí. Hein pak objasnil, co se stane lidem, kteří takovou kukuřici jedí: zmíněné protilátky zpravidla přilnou k povrchu spermatu, přilepí se na n a udělají je tak těžkým, že se nemůže pohybovat.
  V Rusku je sice pěstování GM potravin zakázáno, ale spotřeba potravin z pěti transgenických kultur je povolená (řepa, v Evropě zakázaná kukuřice 810, sója, brambory a rýže). Oficiální závěr
  ohledně zhoubných účinků GM na lidi neexistuje. Moskevský Koltsovův institut biologie a Národní sdružení pro genetickou bezpečnost tedy provedly nezávislý experiment: krmili po celý rok transgenickou sójou křečky. Stejná sója, dodávaná z Holandska jako GM prostá, je v Rusku používána ke krmení skotu. Tato sója je povolená i pro lidskou spotřebu. Dnes už je jasné, jaké mohou být důsledky – hlodavci vykazovali zpožděný růst a vývoj a seri&oacu te;zní pokles reprodukční funkce, která měla za následek neschopnost zplodit třetí generaci.
  „Neplodnost v třetí generaci zvířat chovaných na GM produktech znamená, že příroda nechává tento druh zaniknout a nedopustí, aby se dál množil,“ říká Alexandr Baranov z Biologického institutu. „Jinými * slovy, GM potraviny vedou do vývojové slepé uličky a k degradaci druhů. A během tohoto výzkumu jsme odhalili i další zajímavý fakt. Zvířatům začínají růst chlupy v ústní dutině.“
  Ačkoli si opatrní vědci dosud „nejsou zcela jisti“ tím, že mutace způsobila GM potrava, svět už dávno rozpoznal, že se s transgenických plodin mohou vyvinout toxické proteiny a různé mutace.
  Žádný vědec nebude jen tak souhlasit s pouhými předpověďmi o tom, jak se asi uměle vložený rostlinný gen zachová v chromozómu. Možná, že ženy o tři generace později budou rodit děti s chlupatými ústy, stejně jako ti křečci. Nebo
  nebudou vůbec schopny otěhotnět. Možná je to důvod, proč se ruští i jiní producenti transgenických produktů obávají označovat tyto výrobky jako GM a dávají přednost placení pokut za porušení zákona. Jiný způsob k rozpoznání GM produktů neexistuje.
  Neplodných párů v Rusku rok od roku přibývá, v současnosti nemůže mít děti na pět milionů rodin, a zdá se, že pekelný stroj Billa Gatese už dosáhl i zde. Zatímco se vědci obávají dělat pokusy na lidech, stává se každý, kdo vejde do obchodu s potravinami, pokusným králíkem proti své vůli. Ruská akademie věd navrhla zavést moratorium na GM produkty, dokud nebude zcela prokázaná jejich bezpečnost. Pokusy vědců přesvědčit pracovníky státní správy však byly zbytečné.
  Fond Billa a Melindy Gatesových mezitím připravuje novou GM bombu, transgenickou „zlatou rýži“, o níž už se ví, že způsobuje cysty ve vejcovodech. A opět je to skryto za zástěrku dobročinného úmyslu: tato rýže údajně doplňuje vitamin A a železo v těle.
  Co proti tomu dělají jiné země
  Indie odmítla humanitární pomoc USA ve formě produkce v hodnotě 100 milionů dolarů ročně.
  Čína zakázala prodej GM na svém vnitřním trhu, ale přesto pokračuje ve vlastním exportu.
  GM produkty nejsou používány ve Slovinsku, v Rakousku, Řecku, Francii, Lucembursku a ve Velké Británii.
  Ve Velké Británii musí být GM výrobky označeny dokonce i na jídelních lístcích v restauracích.

  Ať se co nejvíce našich spoluobčanů doví, co čeká generaci našich vnoučat a jejich dětí, budeme-li se nadále chovat jako důvěřivé ovce a připustíme, aby pánové z EU vnutili Evropanům dohodu TTIP, která-mimo jiné-vnutí Evropským zemím dovoz a pěstování amerických , geneticky modifikovaných potravin a které se již postarají, aby se i našim vnoučatům a jejich dětem nedařilo přivést na svět své potomky, eventuálně se jim rodily děti s vážnými zdravotními defekty.

 • Od EHS k současné EU uběhla dlouhá doba. A ta proměna je znát. EU je Byrokratická unie, která má jediný cíl – soustředit veškerou moc nad našimi životy v rukou jedné osoby. Merkelová si to vysvětlila, že EU patří právě jí. Bohužel je řízená z USA a EU tak čeká zkáza. Rozpad EU je jediná šance na záchranu Evropy, protože decentralizovanou moc nebudou moci tak snadno ovládat ti, kteří si myslí, že jim patří Svět.

 • Už aby to bylo. Integrace je zlo které zabilo EU. Každý správný vladař ví, že efektivně se vládne tak, že vyberete vhodné lidi a necháte jim volnost. Když všechno začnete svazovat a řídit centrálně přímo dosáhnete jen naprosté zkostnatělosti jelikož není v silách nikoho řídit každý detail velkých systémů.
  EU mělo zůstat na úrovni vojenského paktu, je jasné že si v Evropě navzájem nechceme rozbít huby, takový spolek by byl pravdivý. Ale každá další integrace už je jen falešná póza, a za falešné pózy se platí vystřízlivěním.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*