Šéf Bilderbergu Henry Kissinger chce světovou armádu k boji s teroristy

Šéf Bilderbergu Henry Kissinger chce světovou armádu k boji s teroristy

Henry Kissinger, šéf Bilderbergu a architekt svrhávání demokraticky zvolených vlád, chce vytvořit globální žoldnéřskou armádu pro boj s teroristy, dle vyjádření politického komentátora stanice Fox News Bill O’Reillyho, který tyto plány srdečně schvaluje.

Byl jsem s Henrym Kissingerem včera v noci,“ uvedl v pondělí O’Reilly na ABC News.

Henry Kissinger
Henry Kissinger

A on mi řekl o nápadu celosvětové protiteroristické armády, kterou budou platit koalice národů pod vedením Kongresu- Kissinger tuto myšlenku podporuje již léta.“

Bill O’Reilly a Henry Kissinger na žoldáckém tažení?“ zeptal se redaktor Stephanopoulos. „Dohodnuti,“ odpověděl Bill O’Reillya.

O’Reilly hovořil v souvislosti s novou knihou, která je o životě a smrti generála Pattona. Na otázku, jak by se Patton vypořádal s povstáním Islámského státu v Sýrii a Iráku O’Reilly odpověděl „řekl by prezidentu Obamovi, dej mi třetinu podílu a půjdu do Sýrie a všechny je smetu.“

Není divu, když slyšíme Kissingera, že podporuje myšlenku světové žoldnéřské armády pod záminkou boje proti terorismu. On sám přímo dohlížel na tahy proti zvoleným vládám v Jižní Americe a jinde, stejně jako dohlížel na porážku ve Vietnamu a Kambodži, vše s odůvodněním boje proti nárůstu komunismu.


Kissinger je spolehlivý globalista, zaujatě tlačí na zničení národních států ve prospěch své vize Nového světového řádu. Dokonce i ve věku 91, stále chrlí své knihy, otevřeně volá po globální vládě – viz „Nový světový řád“. V jeho nejnovějším globalistickém běsnění lituje skutečnosti, že stále existují národní státy a naznačuje, že to je příčinou moderních otřesů ve světě.

Kromě toho, Kissinger vidí vojáky jako „němé, hloupé zvířata, kteří mají být použiti jako pěšáci k zahraniční politice,“ uvádí autoři Bob Woodeard a Carl Bernstein. Tyto připomínky byly vznesené před nově jmenovaným šéfem Bílého domu Alexandrem Haigem v roce 1973 a nikdy nebyly Kissingerem popřeny.

zdroj : http://www.infowars.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*