Šéf Aeronetu dělá podobnou propagandu jako Stalin mezi srpnem 1939 a 22. červnem 1941

Šéf Aeronetu dělá podobnou propagandu jako Stalin mezi srpnem 1939 a 22. červnem 1941

Že nemá smysl proti náckům bojovat, protože náckové i buržoázní demokracie jsou „imperialisti, bojující mezi sebou“. A co kydá soudruh VK? Že vlastenečtí politici jsou stejní „zaprodanci židů“

(včetně Vladimira Putina), že „dvě skupiny židů („sionisté“ a „chasidé“/“kabalisté“) zápasí o moc nad světem“, že nemá smysl volit vlastence, protože jsou taky „pod čepcem nebo zástěrou“, výsledkem může být stejná poraženecká demoralizace vlastenců jako Komunisty a Riebentroppovou-Molotovovou propagandou demoralizovaná, a tedy na jaře 1940 na hlavu Wehrmachtem poražená francouzská armáda.A vsaďte se, že až teprve když „slunkokavárna“ tomu lháři pořádně zatopí, začne se chovat jako vlastenec, viz sovětské řvaní po jeho napadení nácky: „Druhou frontu hned!“ Tedy co sami pomáhali zničit, to teď chtěli po Británii vybojovat zpět. Podobnou komedii s námi hraje ten zbabělec z Aeronetu, který se bojí prozradit své jméno, aby ho nezabásli za šíření nenávisti vůči židům, což nemá se současným Ruskem a jeho zájmy společné ani zbla. Já považuji za sprostou lež, že by Putin sloužil nějaké „židovské světovládné klice“. Další lež pana VK je, že sionismus usiluje o světovládu, podle pravdy sionismus usiluje pouze a pouze o znovuosídlení Izraele židy, takže sionisté již svého cíle v podstatě dosáhli a potřebují si jen chránit svou vlast, dle jejich víry jim zaslíbenou bohem. Pokud jde o Chasidy a Kabalu, tak to jsou čistě náboženské judaistické směry, zvlášť Kabala je čistě mysticko/esoterický směr, který nemá s politikou nic společného.

Vk tedy manipulativně nálepkuje ve sluníčkářském duchu = překrucuje původní význam slov. Pokud někdo např. označí George Sorose, kovaného antisionistu, nemajícího Izrael v oblibě, za „předního sionistu“, je to podobné, jako když někdo označí třeba prezidenta Zemana za neonacistu nebo Macrona za „demokrata“. Pokud nechci nálepkovat, řeknu, že Soros usiluje o přeměnu světa/lidstva, a to směrem, který považuji za zhoubný a nebezpečný. Ale nebudu zdůrazňovat jeho židovský původ, když vím, že jako 14ti-letý za války pomáhal náckům okrádat maďarské židy. Pokud tedy budu židům vyčítat Soroše, budu odporný slizský křivák, protože pak bych čestně musel uznat, že Češi nejsou o nic lepší než židé, protože Bakala je Čech, Halík je Čech, Kožený je Čech, Kalousek je Čech, Krejčíř a mnoho dalších „malých Sorosů“!

Já osobně Putinovi důvěřuji, žvásty o jeho napojení na „chasidy“ považuji za těžkou dezinformaci ve stylu inscenace falešných kauz Novičok + Novičok 2, případně ta olympijsko-dopingová šaškárna…, a považuji ho za vlastence, protože vnitřně zavrhl všechny přihlouplé ideologie (pro mě je ideologie přihlouplá prostě proto, že je to ideologie), a naopak se řídí vlastním rozumem, osvobozeným od svěrací kazajky marxismu, neomarxismu, ekologismu, fašizmu, islamizmu, homosexualizmu…, to jsou všechno ideologie, tedy jisté věci nadřazují zdravému rozumu, prostě jim „musíte věřit“. Putin sice byl dříve agentem KGB, ale vnitřně určitě nezastává marx-leninskou ideologii, i spousta někdejších STBáků a KGBáků po čase zjistila, hlavně ti opravdu chytří a schopní, že komunistická ideologie je hloupost a že režim se musí změnit (viz Čína), nebo se zhroutí (Gorbačov, glasnosť…). A dost jich to pochopilo v době, kdy ještě v nějaké té komunistické tajné službě aktivně působili, proto se také část STB angažovala v převratu 1989. Pochopila, že vedení KSČ jsou ideologicky zamrzlí břídilové (Jakeš, Urbánek, Biľak…), Husák byl sice inteligentní, ale těžký psychopat, mstící se Čechům za věznění v 50tých letech a Štrougal že je moc „malý pán“.

A pokud tzv. „vlastenci“ budou věřit blábolům pana VK a podobných pohrobků Protokolů sionských mudrců, tedy lží carské tajné služby, nepůjdou volit, dopadneme jako u prezidentských voleb na Slovensku…, a co bude soudruh VK dělat potom? Bude řvát – zakládejte domobrany? Nebo – opatřujte si všemi prostředky zbraně? Až podělá všechny demokratické a nenásilné možnosti národní sebeobrany, co potom? Bude volat po defenestraci?

P.S. Moje osobní zkušenost s věřícími v bláboly pana VK – extrémní nedůvěřivost, paranoidní křečovitost, útoky na mou osobu kvůli mé přezdívce „Zahir“, prostě obdobně buranské chování jako u slunkoprovokatérů. To mě jen utvrdilo v přesvědčení, jak jsou bludy pana VK a dalších „antisionských mudrců“ z Aeronetu zhoubné jako metastáze.

Izrael byl, je a bude mým spojencem v boji proti džihádu, protože právě tato země je symbolem toho, co islamisté, džihádisté a neomarxisté nenávidí.

Většina extremistů nenávidí Izrael, ať jsou to stalinisté, nacisté, sluníčkáři nebo muslimští fundamentalisté. Proto je Izrael mým nejbližším spojencem proti islamizaci, nikoli pomatenci věřící Protokolům sionských mudrců, což je podvrh ještě z časů samoděržaví. A právě takto od sebe odeženu blázny a extremisty, kteří svým antisionizmem nevědomky nahrávají islamistům…, naopak přemýšliví vlastenci, když už by náhodou nesouhlasili, předloží tvrdá fakta, jimiž mě třeba i přesvědčí. Extremistický odpad se umí jen posmívat stylem: dal sis už polední prášky? Cos hulil? Stejně tě nikdo neposlouchá, atd., atd. A takových lidí škoda rozhodně není, o přátelství malých škodolibých posměváčků v dospělých tělech nestojím ani za milion, ti patří na pohovku u psychologa.

Nebo ještě lépe – zavřít antisionistické posměváčky se sluníčkovými posměváčky na jedno velké pískoviště, kde si budou moct vzájemně rozkopávat bábovičky, to by odpovídalo jejich mentální úrovni.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*