Sedmnáctý listopad a hanobení prezidenta republiky. To země potřebuje…

Sedmnáctý listopad a hanobení prezidenta republiky. To země potřebuje…

Nikdo asi zatím nechce, abychom zde měli režim jako před rokem 1989 či za Rakouska Uherska, kdy stačilo v hospodě říci: Císař pán je vůl, či Husák je vůl a už jste šupajdili k soudu. Hospoda musí vydržet.

Jiná věc je programový, nenávistný projev, pokud možno co nejvíce veřejný, jehož cílem je vědomě vyvolat veřejné pohoršení, a to způsobem přesahujícím už obvyklou míru slušnosti a tolerance  při jejím porušení.

Liberální demokracie a její představitelé, u nás zastoupení zejména herci, rektory, novináři všech deníků či týdeníků a zejména České televize a v USA navíc brutálními agitátory, placenými z peněz miliardáře Sorose, zapalující auta, budovy, házející kameny na policisty, tvoří dnes cosi, co se  v ničem nezadá neofašistickým hnutím na celém světě. Je stejně fanatická a stejně násilná a dokonce si vytváří podobné bojůvky (move.org.)

Mezi námi, to arabské jaro, ten kyjevský majdan někdo organizoval a někdo platil a cíl by jasný : liberální demokracie Západu. Teklo mnoho krve, byli odstraněni hlavy státu a k moci se dostaly krvavé a odpudivé síly, někde Muslimské bratrstvo, jinde banderovci…

Začněme si uvědomovat, že liberální demokracie je nesmírně nebezpečná, protože neuznává demokracii jako takovou, neuznává volbu většiny; uznává jen a jen svou volbu, kdy zvítězí demokrat, liberál, ten, kdo nenávidí Rusko, či ten, kdo kritizuje imigrační proud miliónů kriminálních živlů, ten kdo vyznává povinný multikulturalismus, kdo vítá migraci, kdo je za zločin proti lidstvu pokládá odepření práva na adopci stejnopohlavním párům, kdo pokládá za legitimní  odstranění Hussajna, ačkoliv důsledkem toho byl vznik Islámského státu, jinak též Daeš, kdo trvá na tom, že Asad must go, ačkoliv je legitimně zvoleným prezidentem, kdo odmítá uznat vítězství Donalda Trumpa v nedávných amerických volbách a veřejně volá po jeho zavraždění a znásilnění jeho ženy a kdo konečně i u nás, v našich malých středoevropských podmínkách trvá na odstranění Miloše Zemana …

28. října 2016 se konal na Staromáku politický míting liberálního kandidáta na prezidenta, bývalého vechsláka,  později podnikatele v hazardu a jinak osvědčeného liberálního demokrata Horáčka…

Vzpomene si někdo na záminku? Už dnes po 14 dnech až bizarně vyznívá, že vše vypuklo kvůli jakémusi Bradovi, kterého myšlenkově totalitní ministr kultury Herman, bývalý to ředitel příznačně  protitotalitního ústavu se za každou cenu snažil prosadit na státní vyznamenání.

Nějak to nevyšlo, vlastně o nic nešlo, až na jednu maličkost v českých krajinách ovšem smrtící: Tu dajli mi – medaili či nedajli,  mu měl – neměl předat prezident republiky Miloš Zeman.

Nikdo předtím Bradyho neznal a za měsíc ho opět nikdo znát nebude.

Přesto to vypadalo  na začínající majdan. Bartoška se snažil a vyzýval k občanskému neklidu a odporu, sešli se všichni bývalí, kteří jsou zkrátka už jen bývalí a volali po něčem na způsob revoluce…Česká televize doslova běsnila…Pořad stíhal pořad.

Ovšem následně převážilo stranické zchlazení, protože na Staromáku nešlo o nic jiného, než že musí být vyzdvižen Horáček coby protipól Zemana a kandidát STAN a STAN  jako nová čerstvá politická síla, který vybočil se své bezvýznamnosti atomovou bábou.

Ostatní protizemanovští revolucionáři, s výjimkou nouzově pozvané a jako vždy totálně hysterické Němcové ostrouhali…

Dobře. Dnes budou různé taškařice a tentokrát tuším Halík někam zve majitele budíků a chtějí někoho budit. No Halík je excelentní člověk. Jeho nenávidí jistě 93,7 % národa. Páter Koniáš…vizuálně a hlavně myšlenkově…

Střih…

A do toho podstavec s mohutným roztékajícím hovnem představujícím prezidenta České republiky Miloše Zemana.

Kdyby policie ihned zakročila a začala pro přečin výtržnictví stíhat ty, kteří nesli onu naprosto nechutnou monstranci Miloše Zamana v podobě hovna, což následně proběhlo všemi sdělovacími prostředky, asi bych jednoznačně vystoupil proti znovuzavedení tr. činu hanobení prezidenta republiky. Jestliže ovšem liberálové ve světě, ale i u nás  požívající vůči prostému obyvatelstvu ty nejhorší urážlivé prostředky (vzpomeňme na naše režiséry: hnědá a rudá prasata volila Zemana a nyní v USA  zavraždíme Trumpa, znásilníme tu děvku Melanii  v USA), a u nás rovněž tomu tleskají,  je třeba dát věcem míru.

Je správné, že v předvečer 17. listopadu se uvažuje o znovuzavedení stíhání hanobení prezidenta republiky…

60 % národa by se nechovalo jako ta svěř ze Staromáku na  28. října 2016.

Je předem známý okruh pachatelů tohoto trestného činu. Ano, jsou to neúspěšní havlisté, kteří podobně jako neúspěšní demokraté v USA, chtějí šířit nadávky, zlobu, vulgarity a možná i násilí…

Slušnému člověku nic nehrozí…

Masaryk by celou tuto skupinu označil za patologickou sedlinu.

Je to skvělý nápad…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Sedmnáctý listopad a hanobení prezidenta republiky. To země potřebuje…

  • Velice dobře udělal náš prezident , že je v Lánech a nezúčastní se předem připravených divadel. To ty jeho odpůrce asi dost naštvalo oni by chtěli se předvádět ve svých sprostotách face to face. Jsem zvědavá jak dopadnou stohovna.- Oni si z nás snad dělají srandu a myslí si ,že jsou umělci a tak se potřebují zviditelnit. Bůh žehnej zdravému rozumu a doufám, že lidi neskočí na předem připravené provokatérské akce. Kavárna a sluníčka se musí zviditelnit. Třeba Soros něčím ještě přispěje.A noví adepti na kandidáty prezidenta mají velkou příležitost zase jak se kecama zviditelnit.

  • Kulturní scéna je vyprázdněná,nemá co nabídnout tomuto národu,tak se cpe do reklam a politiky.A kapitál západu převálcoval sdělovací prostředky ve svůj prospěch a většina národa to vidí a nic neřeší dokud mají co do hrnce.

  • Tzv. demokracie a svoboda dnes umoznují prakticky cokoli, pricemz obrana proti sprostote slovních útokú je vzdy prezentována jako prosazování cenzury, omezování svobody slova a podobne.
    Je paradoxem, ze dnes mají navrch mensiny a vetsina se musí podrídit. Vetsina musí tolerovat leckdy zvrhlé a primitivní názory a chování mensiny. Kde je svoboda slova té vetsiny obyvatelstva???
    Primitiv nerozpozná rozdíl mezi kritikou a sprostotou a pokud se mu nestanoví hranice, bude cím dál více agresivní. Navíc primitiv je vzdy hodne slyset a to muze vzbudit dojem, ze jeho hlas mluví za vetsinu, ale vetsina slusných lidí radeji mlcí, protoze ho primitiv vzdy ukricí – ne argumenty, ale vulgaritou a hlasitostí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*