Sedm „statečných Holanďanů“ nás přiblížilo Západu. Hlavně, že tu žádní nejsou…

Sedm „statečných Holanďanů“ nás přiblížilo Západu. Hlavně, že tu žádní nejsou…

Rozmáhá se u nás takový nešvar. Skupiny mladých turistů, zřejmě inženýrů, nás poslední dobou přijíždí obohatit boxem nebo skupinovou láskou. Konečně patříme na Západ, je to tak, sluníčka?

Prý u nás žádní migranti, ježiš, pardon uprchlíci, nejsou a Češi žádné uprchlíky, migranty, muslimy, Araby, cizince… prý ve své malosti neviděli ani z vlaku, a tak se iracionálně bojí neznámého obohacení, které si nemohou vynachválit našinci na Západě: v Německu, Francii, Anglii…

A nechápaví zaprdění Čecháčci ne a ne pochopit, co jest pro ně, jejich děti a vlast (omlouvám se za poněkud silné výrazivo) nejlepší. Tedy až na pár světlých výjimek, uvědomělých nexenofobních a nepopulistických EUročechů nezřídka holdujících hnědo-černému cibetkovému odvaru v jistých brněnských a pražských podnicích.

Ale konečně i my začínáme patřit na pro mnohé vysněný Západ. Po nedávném obohacení irské turistky skupinou mladých, tuším vysokoškolských, turistů, už nevím odkud, máme další zářež. Tentokrát sportovce, boxery, sedm statečných typických Holanďanů, kteří si to na „férovku“ rozdali s jedním číšníkem, který si je sprostě dovolil upozornit, že na zahrádce podniku je zakázáno konzumovat vlastní alkohol.

Čekám, kdy se nad činem rozohní všichni ti, kterých jsou běžně plná média v případě, že pár slabomyslných českých jedinců napadne u nás cizince, byť domnělého. Nebo sluníčka žahají jen z jedné strany?
Reklama

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Sedm „statečných Holanďanů“ nás přiblížilo Západu. Hlavně, že tu žádní nejsou…

  • Tento případ je jen momentálním vrcholem ledovce u nás. A to se s nimi asi bude jednat v rukavičkách a budou nasazeni právníci placeni z neziskovek, kteří se jim kvůli svým penězům budou klanět a budou kolem sebe šířit hrůzu. Proč je media představovala jako Holaňdany ? Je to hnus jak media se také rovněž klaní těmto darebákům a netroufnou si napsat pravdu. Co je to za novináře. To vážně za ně mohou psát naprogramovaní roboti a bude to to samé. Vidíme, když se tyto případy dějí i v cizině tak se snaží patolízalové je ukázat ve světle nemocných pomatenců. Problém je ten, že všichni tím jejich přístupem k ženám a k jinému etniku je skutečně přístupem pomatenců ze středověku. Oni kolem sebe šíří krutost. Díky naším zákonodárcům a těm, kteří mají kšeft z importu tohoto etnika se máme asi na co těšit a připravit se na to , že i náš stát bude zdevastován tímto etnikem.

  • Někdo vyčítá přihlížejícím, že nepomohli. Kdyby se do toho zapojili, byli by obžalováni z rasově motivovaného útoku. Stejně tak ten čišník, kdyby se bránil.
    Policie je chtěla nechat odletět, aby neměla problémy. Jen díky všímavé cestující byla nucena zasáhnout a zatknout tu sebranku. Nyní bude problém jim sdělit obvinění tak, aby to nebyl rasově motivovaný proces.
    Doufejme, že to nebude tak černé a že si ti šmejdi uvědomí, že k nám raději nemají jezdit, pokud nechápou pravidla.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*