Sebevražedná mánie eurokomisařky Jourové

Sebevražedná mánie eurokomisařky Jourové

Věra Jourová, momentálně velice mocná, nikým nevolená a nechtěná eurokomisařka pro spravedlnost, se zdála být svého času na volebních bilbordech strany ANO nenápadnou děvuchou z Třebíče.

Ve svém barvotiskovém životopise – napsaném zřejmě v šoku po kriminální a korupční aféře BUDIŠOV je jasné, že Jourová není žádné neviňátko. Jistě si na tu nechutnou kauzu pamatujete – pár pátků nám otravovala život aktéry z rodu chamtivých podvodníků, kteří se neštítili lží a násilí i s hrozbou fyzické likvidace.
Jaké překvapení, když v aféře figurovala mezi těmi gangstery růžolící paní z bilbordu ANO s našpulenou pusinkou, dotační guru Jourová.
Aféra nakonec vyšuměla do ztracena, všichni nevinní a Jourová z měsíční vazby odvezena jak mediální celebrita.

Po dlouhé době strádání přichází Ó božská mana!! v podobě Babišovy partaje ANO. A co víc! – partaj vyhrává volby a do parlamentu nábožně vkročí i Jourová.
Nejprve očišťuje pověst pošramocenou v budišovské kauze a stát jí vyplácí bolestné za újmu na cti. Měsíční vyšetřovací vazbou oceněnou cca třemi miliony korun.

Její cesta na post mocné eurokomisařky byla divoká jak jízda na raftu. Také trochu bloudila – ANO je třetí partaj, kde to konečně „klaplo“ jak hrnec na …

Babišovi stále k ruce – jak sama poznamenává, byla jako jeho „druhá manželka“ – i když on ve skutečnosti žádnou nemá.
Raketovou rychlostí uhání Věrka na post ministra pro místní rozvoj a po pár týdnech studia dotačních materálů – Ó štědrá božská mano! … balí kufry do Bruselu.

Tady to eurokomisařka v přirozené touze po mezinárodní kariéře hodlala tvrdě rozjet.
Za půlmilionový měsíční plat musí něco ukázat!
V roce 2015 se konečně urodilo! Migranti! Radikálové! Demonstrující svoloč nejen v EU, ale i v unijních Čechách!
Islamizace Evropy! Bude válka?
Jourová se v té době vyjádřila, že se trochu bojí „jezdit do práce“ – v Molenbecku jsou teroristi a může to každou chvíli bouchnout!

Na totálně nevýraznou, zato ke všemu připravenou Jourovou, se náhle usmálo štěstí v podobě schůzky „cenzorského štábu“ provozovatelů soc. sítí Facebook, Twitter atd.

Tam došlo té našpulené pusince z bilbordu, že těch nenávistných xenofobních projevů proti trpícím muslimům bylo dost.
Stačilo! … a bude se přímo trestat! Ale spravedlivě!
Budou vypracovány podrobnější postupy stíhání těch, kdo se nenávistně projevují online.

Je přesvědčena, že konflikt mezi Západem a islámem neexistuje. Je to jen hnusná xenofobní idea, která je v rozporu se základními hodnotami EU, mimo jiné otevřeností a rasovou pluralitou.
Náš přirozený strach z milonové invaze cizinců se jí hnusí a bude řádně trestán.

Nedovolím žádné islamofobní plky na sociálních sítích a nenávistných webech!! Zjistit, řádně vyšetřit, stíhat, soudit! vzkazuje online zločincům islamofilka Jourová

Milá Věrko, já už to mám za sebou! Moje asociální síť FB je od února 2016 zablokovaná pro všechny online příspěvky.
Děkuji vám a poklona tomu všivákovi Zuckerbergovi!
Teď ještě ten trest! Co to bude? 100 ran holí zahalena v burce nebo ukamenování muži v sukních?

Ač v této chvíli vypadá řádění Jourové děsivě, z hlediska příštích voleb je to možná dobrá zpráva pro voliče.

Tato paní je nepoučitelná.
Ve své životopisné psychoterapeutické knize popisuje, jak chtěla ve vazbě spáchat sebevraždu.
Dala si na hlavu igelitový pytlík a kolem krku drsně uvázala škrtidlo z podprsenky. Pak se jí to všechno nějak zašmodrchalo, a ne a ne to skončit.
Pak si řekla, Jourová, ty vole, to ne!! … a všechno to zase odmontovala.

Sebevražda se dá spáchat různými způsoby.
Myslím, že jeden z nich, opojení mocí, si právě tahle horlivá unijní děvucha zvolila.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Tuhle Jourovou, kterou nikdo nezvolil, ale jmenoval, jak je ostatne v EU bezne, je treba odstranit. Nezastupuje nas, ale USA a jeho vazala EU. Toho dosahneme czexitem a zbavime se jednou ranou vsech prolhanych a koupenych vyzirku, jako je Jourova. Uz jenom temi platy co maji komisari si je EU kupuje, aby delali politiku proti vlastnim obcanum. Shromazdejme jeji vyroky a archivujme je. Budou se nam pri zalobe na Jourovou hodit.

  • Nechápu voliče, jak můžou dávat někomu hlas, aniž si o něm něco zjistí. Dnes nám vládnou většinou samý Gauneři, kteří se ani za to nestydí, lidi odírají a přivádí je na mizinu, a ještě se tím chlubý!!

  • Vychytralá ženská, která není hloupá, ale je schopna pro kariéru a prachy všeho. Teď je vysmátá jako Bakala, ale nic netrvá ve světě věčně.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*