Se svými 100 soudy šaría a 423 novými mešitami, Londýn je více islámský, než mnoho muslimských zemí

Se svými 100 soudy šaría a 423 novými mešitami, Londýn je více islámský, než mnoho muslimských zemí

Po celé Británii se objevují nové mešity, zejména v hlavním městě Londýn. Soudy šaría jsou v Londýně plně funkční a předávají skutečná rozhodnutí londýnské stále rostoucí muslimské populaci.„Londýn je mnohem více islámský, než mnoho muslimských zemí dohromady,“ řekl islámský kazatel Maulana Syed Raza Rizvi místním médiím.

Kostely v Británii mají stále početní převahu oproti mešitám, ale existuje mnoho mešit, které se stávají přeplněné. Před pěti lety zveřejnil deník Daily Mail fotografie kostelů a mešit v Londýně. Rozdíl byl ohromující.

V kostele Panny Marie bylo 12 lidí. Zatímco v nedaleké mešitě Brune Street Estate bylo více než 100 muslimů, plná kapacita.

Od roku 2001 se 500 londýnských kostelů změnilo na soukromé domy. Zatímco to probíhalo, mešity se začaly vynořovat po celém Londýně. Od roku 2012 do roku 2014 se počet Britů, kteří se identifikovali za muslimy, zvýšil o více než jeden milión.

Pravidelní návštěvníci kostela klesají s dalšími generacemi a jejich počty budou třikrát nižší než počet muslimů, kteří v pátek pravidelně navštěvují mešity.

V Británii se odhaduje, že do roku 2020 budou muslimové chodící do mešity ve větším počtu, než křesťané chodící do kostela.

V Londýně je oficiálně 100 soudů šaría. Přítomnost těchto soudních systémů souběžně s britskými soudy vyvolává u Britů velké obavy. Nyní je zcela legální, aby soudy šaría v Británii působily díky britskému arbitrážnímu aktu a systému alternativního řešení sporů.

Vzhledem k tomu, že se Londýn stává více islámským, nemůžeme se divit, až se město přejmenuje na Londonistán. No může to být poměrně brzy.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*