Schůze sněmovny ke kauze Čapí hnízdo=zbytečně projebaný čas

Schůze sněmovny ke kauze Čapí hnízdo=zbytečně projebaný čas

Skládá se nám to kauza ke kauze už notnou řádku let. Od zlodějské privatizace není rok, aby cosi nevyplavalo na povrch. Povětšinou však není vůle politická, ale ani policejní, či soudní, aby bylo postupováno v zájmu spravedlnosti.

Nynější kauza Čapí hnízdo je jen povrchem obrovského zločinného ledovce. Kdyby jen občan a volič věděl, co neví, ale soudní systém je nastaven tak, že prohání povětšinou normální občany a bílé límečky nemají takřka za nic odpovědnost. Lze vůbec nalézt řešení??? Ale ano, ovšem bez vůle národa se nezmění nic.

Dnešní schůze sněmovny k Čapímu hnízdu je jen zbytečně projebaný čas, kde de facto každá politická strana svým způsobem zahájila předvolební kampaň. Na co bych ale rád upozornil je to, že bylo obnaženo pokrytectví celé poslanecké sněmovny vládu nevyjímaje. Všichni zloději křičeli-zloděěěěěj-chyťte zloděje. Je to vše jedna pakáž. Nedokázalo se vlastně vůbec nic, ale platit zbytečné schůze musí občan. Naskýtá se tedy otázka, zda je občan masochista, když se nechá za své peníze takto trýznit. Stojí nám vůbec za to, abychom všem parlamentním stranám dávali své hlasy??? Myslím milí občané, že nestojí. Lžou všichni jak červení psi a jeden svádí vinu na druhého a ve výsledku nikdo za nic nemůže, ale občan platit musí!! Za co to platíme?? Za divadlo pana Kalouska, Stanjury, Němcové, Laudáta, Sobotky, Babiše-no prostě všech?? Dovolím si poznamenat, že takovýto divadelní soubor je velmi drahý a jeho komedie se nám už zajídají.

Poměrně směšné bylo vystoupení předsedy poslaneckého klubu KSČM pana Kováčika. Pokrytectví a alibismus pane Kováčik-jinak Váš proslov nazvat nelze. Slova-my za nic nemůžeme, my to či ono neschválili nebo nepodepsali, naše návrhy nebyly přijaty nebo tak nějak. Myslíte, že takováto tvrzení u myslícího občana obstojí, nebo si snad myslíte, že všichni jsou jen tupá hovada a budou vám souhlasně kývat???  Já tedy kývat nebudu pane Kováčik, i když o sobě říkám , že jsem komunista, ale Vaši stranickou legitimaci už nevlastním. Doslova mě Vaše slova slušně řečeno dopálila. Vy nesedíte ve sněmovně?? Zvedáte i nezvedáte ruce pro návrhy zákonů, ale mnohdy se zdržujete hlasování-proč?? Nemáte názor nebo máte strach o své pozice?? Vaši lidé jsou ve sněmovně, ale i na krajích-tedy máte vliv. Bohužel politika je i byznys a v zájmu zachování byznysu je někdy lepší názor neprojevit nebo nehlasovat. Jak pokrytecké. Kdyby Vás tak viděl Klement Gottwald!! Předpokládám, že byste dostal kopanec – nejmíň do vajec. Cožpak takto se chová opozice?? Vy máte doslova bombardovat jakoukoliv nekomunistickou vládu věcnou argumentací, lidskými právy, ústavností, zákonností a vlastenectvím. Proč to neděláte?? Proč nestojíte na barikádě s dělnickou třídou a nevyjdete do ulic?? Jste podělaní?? Ne-Vám jde o politický kšeft a to je mnohem horší.

Přijde mi však poměrně laciné, až primitivní, aby se sněmovna zabývala šmelinou v době, kdy umírají nevinní lidé vlivem islámského radikalismu a v době, kdy jako příští cíl útoku byla označena Česká republika. Toto je daleko závažnější záležitost a národ by měl být dostatečně uvědoměn o rizicích s tím spjatých. Chápu, že je to těžké, když se migranti potichu do naší republiky přivážejí, ale až budou umírat Češi, tak bude už pozdě se na cokoliv vymlouvat. I Merkelová už otočila, ale vy jak bulíci je sem taháte. K tomuto Vám občané mandát nedali!!!!! No ale co se vlastně divím, že??? Vy raději budete vytvářet politiku proti vlastním lidem, budete hájit fašistku Savčenkovou, budete tajně přivážet migranty a polezete do zadku Obamovi. Nezbývá mi tedy,než národ politovat, cože si to zvolil za vlastizrádce.Proti tomuto je Čapí hnízdo nic.

Občané by určitě chtěli změnu. Jen bláznovi by se současná politika líbila, ale nevědí jak to udělat a mají strach.Víte milí občané-lze to řešit volbami a žádnou politickou stranu, která v současnosti má tu čest sedět v parlamentu nevolit. To je první krok, avšak s malou nadějí na úspěch, protože kdyby byly volby schopny samy o sobě cokoliv zásadně změnit-byly by již zakázány. Řešením je občanská neposlušnost, několikadenní demonstrace, zablokování dopravy, průmyslu atd. Tímto donutit vládu k odstoupení. Dále je na pořadu dne nutná zásadní systémová změna ve prospěch lidu a národa, protože hlavním viníkem národní bídy je systém. Myslím tím systém jak politický tak ekonomický a hlavně společenský.

Bojíte se?? V davu lidí při masové demonstraci jste takřka bezejmenní. V davu se snadno ztratí identita.

NEBOJME SE TEDY-SVRHNĚME VLÁDU A VLÁDNĚME SI VE SVÉ ZEMI SAMI!!

((farma Čapí hnízdo Foto: Hory.cz))


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Schůze sněmovny ke kauze Čapí hnízdo=zbytečně projebaný čas

 • Kdyby se mělo spravedlivě každému měřit tak by ve sněmovně nikdo nezůstal. Ne , že bych byla nějakým přívržencem pana Babiše, ale mám-li volit Babiše nebo Kalouska tak je jasné, že Babiše. Jinak tyhlety proslovy jsou na dvě věci. Tady je takových problémů a důležitých věcí, ale budeme se předvádět ve vlastním kecání a čas pracuje proti nám. Hlavně že je Bohouš vysmátej a může v klidu spřádat plány kolik uprchlíků budeme muset dobrovolně přijmout.

 • Svrhněme vládu a vládněme si sami….. Víte, on ten probém je ve skutečnosti mnohem hlubší. Popravdě si řekněte, kolik lidí kolem vás, kdyby se dostali do jejich pozice by nic neukradlo ? Kolik máme ve skutečnosti kolem sebe skutečně poctivých lidí a kolik se jich tak jen tváří a odhodilo by svoje masky hned jakmile by mohli něco beztrestně ukradnout ? Kdyby Jste našla kufr s milionem a věděla byste s naprostou jistotou, že nikdo nepříjde na to, když si ho necháte, nenechala byste si ho ? Kolik lidí by si ho nechalo ?
  Tohle jsou opravdu nepříjemné otázky a bohužel musím říct, že jsem v životě snad nepotkal člověka, který by pod tlakem nepodváděl, když ví, že to nikdo nemůže zjistit (kromě sebe). Popravdě si někdy připadám jako jediný poctivý blbec v této republice. Klidně dělejte revoluce, převraty, obměny atd.. .. ale to je k ničemu dokud bude většina lidí v tomto stavu. Většina z ních mají totiž jen masku poctivosti.
  Ostatně tohle je i jádro problému VŠECH ideologií. Pokud lidi nemyslí na ostatní a nepracují pro celek, nic korupci nezastaví a nejde to nijak obejít. Pokud chcete skutečnou revoluci, budete muset změnit myšlení populace, jejich hodnoty a postoje, žádná zkratka v podobě úžasného systému k tomu nevede.

 • Babiš si koupil voliče koblihami. Vydělá do příštích voleb dost, protože stát je jeho dojná kráva, takže v dalších volbách nabídne grilovaná kuřata. Pokud opět vyhraje, nabídne selata … a vždy se mu to vyplatí. Babiše stvořili politici, protože kradli pro sebe a své kmotry a nechtěli krást pro Babiše. Proto musel do politiky.
  Starého psa novým kouskům nenaučíš, takže Babiš bude nadále všechny, kteří nekradou pro něj, obviňovat. Bude nás šmírovat na každém kroku, abychom byli jeho poslušní otroci. Metody, které se naučil za minulého režimu, nijak výrazně nezměnil. Snad jen zmodernizoval s využitím nejnovější techniky.
  Socani jsou v koncích, protože dopustili, aby se Sobotka zbavil všech, kteří jsou chytřejší než on a to tak špinavými metodami, jaké by se styděli používat i STB před rokem 89. Tento hnus už nesmíme zvolit, nesmí mít vliv na řízení státu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*