Schultz – nové jméno fuhrera, tentokrát fuhrera evropské federace?

Schultz – nové jméno fuhrera, tentokrát fuhrera evropské federace?

To, co v současnosti prezentují němečtí politici, nahání hrůzu. Podle Novinek.cz Schultz prohlásil že nějaký blíže nespecifikovaný konvent má údajně spolu s nespecifikovanými občany vypracovat ústavní smlouvu,

která vytvoří federální Evropu. Kdo bude proti, ten musí z Evropy pryč. Konkrétně prý uvedl „chci, aby existovala evropská ústavní smlouva …“ A já zase chci, aby si všichni lidé uvědomili, že pokud si něco takového myslí, nebo dokonce řekne jakýkoliv politik, že má být automaticky považován za nebezpečného totalitního autokrata. Takových nebezpečných „osobností“ je ve veřejném prostoru vždy přehršel a společnost už by měla být po mnoha dějinných poučeních schopna takovéto lidi patřičně označit a z politického života vyřadit.

Uvidí se, zda němečtí sociální demokraté jsou slepí a hluší a svého stávajícího šéfa si zvolí znovu. Uvidí se také, zda po případném Schulzově znovuzvolení si Angela troufne zrovna jeho posedlou myšlenku podpořit nebo zda si už uvědomila, že když se dějinně s ostudou propadla její idea wir schaffen das, mělo by to pro ostudu současného Německa stačit.

Asi to tak bylo vždycky, že kdejaký ubožák s osobními představami, jak by mohl v dějinách uspět, se díky letargii svého okolí zmocnil vůdcovství a pak ta letargická společnost dostala na frak, ale také už by ta společnost měla myslet na to, že se pořád točí v kruhu a je čas falešným vůdcům přistřihnout křídla, a to včas, než začnou škodit. A je-li tím ambiciózním chlápkem takový hňup, jako pan Schulz, mělo by to jít šup šup. Jinak ale, pokud v Evropské unii panuje schulzova doktrína všeobecně, pak tam nemáme co pohledávat, ač nejsem zastáncem této strategie pro ČR.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/457198-zmenme-eu-ve-federaci-a-nesouhlasici-cleny-vyhodme-rekl-radikalne-schulz.html
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Schultz – nové jméno fuhrera, tentokrát fuhrera evropské federace?

  • Nemci maji kliku na knihkupce. Jednoho jsme u nas hned po valce popravili – byla to bestie ze Sudet s jednim okem K.H. Frank.
    Tenhle knihkupec Schulz s nedokoncenym gymnaziem a notoricky ozrala pry ted uz nepije. Ma taky podobne hlasky, ze by potreboval velky bic a maly dvorek. Jeho ksicht patri spis do kalhot.
    Merkelova, aktivistka FDJ z DDR, stvala do valky v Iraku v Bundestagu. Video je stale na Youtube a taky video o par let pozdeji, kde Merkelova zalhava, ze by horovala pro valku v Iraku. Bohuzel v nemcine…
    MERKELOVA a SCHULZ jsou katastrofou pro Nemecko a Evropu. Nesmi se dostat k moci. Merkelovou uz meli davno zacit soudit, jsou na ni tisice trestnich oznameni!!!

  • Německo se už otřáslo ze svých zločinů a stává se opět novým strašákem Evropy. Že by to bylo pokračování v kdysi původním plánu. Možná, že za to může Putin což je známá mantra těch, kteří své blbosti nedovedou argumentovat a kecají a kecají. Ještě k tomu pár evropských postav v EU, kteří omámeni svými nezaslouženými penězi odkývou všechno, protože jednají jako stádo, které nepoužívá rozum. Bohužel i někteří naši politici se snaží dělat služebníky Německu a jsou aktivní, aktivní až radioaktivní pro nás všechny.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*