Sázka o 10 milionů. Kalousek a Babiš v hlavní roli

Sázka o 10 milionů. Kalousek a Babiš v hlavní roli

To, že pan Kalousek a pan Babiš jsou komedianti, na to již jsme zvyklí z jednání poslanecké sněmovny, ale že jsou navíc tak hloupí a ješitní, že uzavřou takřka veřejně sázku o 10 milionů – na to bych vskutku nevsadil ani pětku.

Není to nic jiného než arogance moci a zesměšňování a ponížení občanů republiky.

Počin obou pánů můžeme vnímat různě, ale má někdo z obyčejných občanů možnost se jen tak mýrnix týrnix vsadit o takovouto obrovskou částku? Myslím, že tuto možnost má vskutku málokdo. Proto tuto záležitost vnímám především jako výsměch a ponížení občanů a je úplně lhostejné, kdo sázku navrhl a kdo ji přijal. Pan Babiš vzhledem ke svým obchodním aktivitám a ziskům tuto částku dozajista má, ale u pana Kalouska je to důkazem, že si za svou politickou kariéru řádně nahrabal a to z daní občanů. Nebo je to jinak pane Kalousek? Vysvětlete prosím veřejnosti, jak můžete házet jen tak deseti miliony!!! To není až tak normální!

Foto: Miroslav Kalousek a Andrej Babiš | Foto: DVTV
Foto: Miroslav Kalousek a Andrej Babiš | Foto: DVTV

Vezmu-li tuto záležitost z morálního hlediska, tak je to skutečně prasárna jako hrom. Jak se asi na tuto aroganci moci mohou tvářit bezdomovci, matky samoživitelky nebo invalidní důchodci? Je zcela zřetelně vidět a Váš čin vás z toho usvědčuje, že žijete ve zcela odlišném světě, než obyčejní lidé a realitu vnímáte úplně mylně. Prostě ani nevíte, jak se těm prostým lidem žije a ve své podstatě vás to asi ani nezajímá.

JÁ JSEM KALOUSEK, A KDO JE VÍC?

JÁ JSEM BABIŠ A MŮŽU ÚPLNĚ VŠECHNO!

S těmito krédy jste šli do politiky? S tímto jste šli pracovat pro občany? Víte vůbec, kdo je to občan a pracující člověk?

Pánové – nezbývá mi nic jiného než říci – Běžte už do prdele!

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Sázka o 10 milionů. Kalousek a Babiš v hlavní roli

  • Pozor na Babiše. Jako zrušil lustrační zákon, tak dokáže i jiné kousky. Kdyby existovalo nařízení, že ministrem financí může být jen žena, určitě by si od Bratislavského soudu přinesl potvrzení, že je žena. Na Slovensku udělají cokoliv, aby se měl u nás dobře a hlavně se nevrátil tam. Kalousek také není žádný začátečník v ohýbání zákonů, takže z toho budou vleklé soudní tahanice. Každý bude mávat rozsudkem ve svůj prospěch a oba budou tvrdit, že mají pravdu. Na pozadí tohoto divadla pak prosadí vše, za co dostanou zaplaceno, do zákonů ČR. Ani si toho nestačíme všimnout.

  • Kdyby jsme nedovolili ,pred temer sestadvaceti lety zlotrilcum zlodejskou privatizaci statniho majetku nikdy by na zadne miliardy nedosahli,za blbost se plati a nynejsi miliardari v CR jsou dobre vysmati!Vzdyt preci za komunistu byli vsichni chudi a nemeli zadny zakladni kapital k podnikani,takze museli okrast sve spoluobcany s pomoci revolucionaru z OF a pozdeji za asistence byvaleho prezidenta V.Klause! A v okradani pokracuji vesele dal,at jiz formou dani nebo dohazovani si vyhodnych kseftu pro sve zname,zajimalo by mne jakym pravem nejaky podnikatel,ktery vydelava miliony cerpa dotace z EU,ktere za nej pozdeji zaplati obycejny danovy poplatnik!Maji to nynejsi kapitalisticke subjekty nejak popletene to podnikani ,zrejme cerpaji inspiraci jeste z dob socialismu.A protoze maji oba dva pani sveho masla dost na svych hlavach,mohli by jit skutecne minimalne do zadele, v tom mate pane Rambousek naprostou pravdu. Verim dokonce i tomu,ze ve sve vyjimecnosti nemaji zaludky jako kazdy obycejny clovek ale primo bachory jako prezvykavci a proto maji take jinou spotrebu,nez normalni smrtelnik!

  • Kalousek ví, že je Babiš málo chytrý. Je si tedy jistý, že sázku vyhraje. Babiš jako „důkaz“ používá titulky ze svých novin. To je slabé. Ale kdyby se prokázalo, že byl Kalousek opravdu vyšetřován a jen to bylo zameteno pod koberec, měl by Kalousek problém.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*