Satanisté, kteří zničili Střední východ, jsou opět ve Washingtonu

Satanisté, kteří zničili Střední východ, jsou opět ve Washingtonu

Wolfowitz byl nadšen, když slyšel, že Trump napadl Sýrii a měl soukromý e-mailový rozhovor s „Trumpovým tajemníkem obrany Jimem Mattisem a národním bezpečnostním poradcem McMasterem, s oběma v dlouholetém kontaktu od Bushových dnů.“ On doufá, že Trumpova administrativa „postoupí americkou strategii intenzivního zapojení na Blízkém východě.“

Satanisté, kteří doslova vytvořili chaos v Iráku, Afghánistánu a Libyi, jsou opět v Bílém domě. V současné době děsí s Trumpovou administrativou. Jeden z těch satanistů není nikdo jiný, než Paul Wolfowitz. Jen trochu pozadí tohoto chlápka.

Když mu náměstek poradce pro národní bezpečnost Stephen Hadley řekl, že neexistuje žádná spojitost mezi Al-Kájdou a Saddámem Husajnem, Wolfowitz s jistotou odpověděl: „My ji najdeme(1). Musí tam být,“ což je jinak řečeno, že pokud spojitost neexistuje, musíme ji vyrobit.

Wolfowitz i Douglas Feith byli vyšetřováni za to, že předali tajné dokumenty Izraeli. (2) Jinými slovy, tito lidé byli a zřejmě i jsou agenti izraelského režimu. Musíme konstatovat, že FBI má řadu dokumentů, které sledují izraelskou špionáž v USA,(3) ale nikdo se neodváží o tom hovořit otevřeně ve sdělovacích prostředcích, protože si nejvíce cení své kariéry a svých životů.

Například, když dva nejvyšší představitelé AIPAC – (Americko-izraelský výbor pro veřejné záležitosti) – Steven Rosen a Keith Weissman – byli přistiženi při předávání tajných dokumentů z Pentagonu Izraeli, Gabriel Schoenfeld je bránil.(4) Ve Výroční zprávě FBI nazvané „Foreign Economic Collection and Industrial Espionage (Zahraniční hospodářská sbírka a průmyslová špionáž)“, je Izrael hlavní zemí, který se v ní objevuje poměrně často. (5)

Toto je všeobecně známo mezi agenty CIA, FBI a americkými úředníky již řadu let. (6) Jeden bývalý americký zpravodajský důstojník prohlásil:

„Existuje obrovský, agresivní a pokračující set izraelských aktivit zaměřených proti Spojeným státům. Každý, kdo profesionálně působil v kontrarozvědné službě, vám řekne, že Izraelci patří mezi nejagresivnější a nejaktivnější země zaměřené na Spojené státy. Izraelci provádí širokou škálu technických a lidských operací. Lidé v tom zapojeni jsou spojenci. Oni agresivně sledují tajné informace od lidí. (7)V roce 1991 se Izrael snažil o nábor bývalého amerického zpravodajského důstojníka, ale ten to odmítl. „V době první války v Perském zálivu mne oslovil ve Washingtonu izraelský zpravodajský důstojník. Řekl jsem: „Ne, jdi pryč,“ a oznámil to kontrarozvědce.“ (8)

Skryté operace byly prováděny Izraelci v případu v roce 1997, kdy agentura pro národní bezpečnost odposlouchávala izraelské zpravodajské úředníky ve Washingtonu, kteří diskutovali o úsilí získat citlivý americký diplomatický dokument. Izrael vše popřel v tomto případě a ve všech ostatních a nikdo nebyl stíhán.“ (9)

Toto se však zřídka objeví v mainstreamových médiích. Zveřejnění těchto skutečností se podle názoru Omriho Cerena z magazínu Commentary rovná antisemitismu.(10) A protože kritika Izraele a židovského chování je antisemitismus, poté satanisté, jako Paul Wolfowitz mohou chodit na politickou platformu, jak budou chtít, protože se jich nemůže nikdo dotknout.

Wolfowitz zjevně viděl, že Irák není rájem, ale stále chce nutit Ameriku do tohoto regionu – pravděpodobně pro Izrael. „Alternativou je, nechat velmi důležitou, kritickou část světa doslova jít k čertu a ztratit americký vliv,“ prohlašuje. „Možná neradi hovoříme o ropě, ale ta je motorem světové ekonomiky, a pokud je ovládána špatnými lidmi, důsledky zde v USA jsou velmi vážné.“(11)

Wolfowitz byl nadšen, když slyšel, že Trump napadl Sýrii a měl soukromý e-mailový rozhovor s „Trumpovým tajemníkem obrany Jimem Mattisem a národním bezpečnostním poradcem McMasterem, s oběma v dlouholetém kontaktu od Bushových dnů.“ On doufá, že Trumpova administrativa „postoupí americkou strategii intenzivního zapojení na Blízkém východě.“ (12)

Wolfowitz skutečně vidí Trumpovu administrativu jako loutku, která musí být manipulována. „Myslím, že je tu fantastická příležitost,“ prohlásil ďábelsky. „Je to jen první krok, je to jen příležitost.“ (13)

Příležitost udělat co? Znovu podvést americký lid? Poslat účet na šest bilionů dolarů slušným Američanům, kteří si ani nemohou dovolit nakrmit své rodiny? Krmit penzijní fondy pro věčné války?

Mějte na paměti, že Wolfowitz se od Trumpa distancoval při jeho zvolení a to právě proto, že stále říkal „Amerika na prvním místě,“ což je myšlenka, která je protichůdná trvalým válkám na Středním východě. Nyní jsou satanisté jako Wolfowitz všichni v Trumpově administraci, protože Trump se před nimi poklonil.

Trump (stejně jako Bush) prodal Ameriku Izraeli a neokonzervativcům

[1] Thomas E. Ricks, “Fear Factor,” NY Times, October 5. října 2012

[2] Philip Giraldi, “The Spy Who Loves Us,” American Conservative, 2. června 2008.

[3] Ibid.

[4] Justin Raimondo, “Trotskyites for Romney,” Antiwar.com, 19. října  2012.

[5] Giraldi, “The Spy Who Loves Us,” American Conservative.

[6] See “France, Israel Cited in CIA Espionage Study,” LA Times, 15. srpna 1996; Bob Drogin and Greg Miller, “Israel Has Long Spied on U.S., Say Officials,” LA Times, 3. září 2004 389. Bob Drogin and Greg Miller, “Israel Has Long Spied on U.S., Say Officials,” LA Times, 30. září 2004.

[7] Ibid.

[8] Ibid.

[9] Ibid.

[10] Omri Ceren, “The Times’s Spectacular Bias Against Israel,” Commentary, 8. září 2012.

[11] Quoted in Susan B. Glasser, “Why Paul Wolfowitz Is Optimistic About Trump,” Politico, 24. dubna 2017.

[12] Ibid.

[13] Ibid.

 

(Veteranstoday/ svobodnenoviny.eu) 
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*