Satan přišel, Satan viděl, a kdysi svobodný a nezávislý národ skončil v ruinách

Satan přišel, Satan viděl, a kdysi svobodný a nezávislý národ skončil v ruinách

Není to tak dávno, kdy v daleké zemi žil laskavý panovník pro různorodé lidi, lidí, kteří měli jen málo historie v bytí jako územně odlišný národ. Pro mnoho lidí v této zemi, jejich věrnost národu-státu končila na hranicích jejich konkrétního kmene.  

Problémy laskavého vůdce byly umocněny samotnou velikostí jeho země- neuvěřitelných 1.760.000 čtverečních kilometrů- a její nesourodé a agresivní autonomní kmenové uskupení nebyly také žádnou pomocí. Jak by mohl někdo v takto obrovských kulturních rozdílech vytvořit jeden soudržný národ?    

V této horké suché zemi, tvořené převážně pouštním odpadem, byl další problém s potravinami, které byly vždy na prvořadém místě. Přesto byla důležitější voda, která byla cenná jako zlato.     

Jak by se hlava státu, s takovými problémy, mohla stát laskavým vládcem, když většina z jeho lidí neměla pocit národní jednoty a žádnou snahu žít společně jako jeden člověk, jako jeden národ?      

satan libye kniha

Říká se, že když se pravý člověk setká s pravou příležitostí, dojde k zázraku.

A přesně takový muž se objevil: jeho jméno bylo Muammar Kaddáfí.   

Příležitost byla ropa- a to v hojné míře.

Země? Byla to Libye ležící v severní Africe na pobřeží Středozemního moře.

Pokud někdo zná nějakého národního vůdce, který sdílel bohatství zdrojů jeho země s lidmi svého národa více než plukovník Kaddáfí, prosím, řekněte mi, kdo ten člověk je, nebo byl.

Po celá léta, bankéři vlastněný a kontrolovaný tisk Muammara Kaddáfího démonizoval; ale i přesto, to, čeho on dosáhl pro svůj lid v tomto časovém období se zdá být jako pohádková legenda.

Bylo řečeno, že plukovník Kaddáfí nebyl nikdy šťastnější, než když byl v poušti, mezi svými lidmi, a byl stále na cestách s jeho beduínským stanem. Byl to skutečný muž svého lidu.

Řízením své země mimo napjatou finanční oběžnou dráhu řízenou a vlastněnou patologickým a morbidním mezinárodním bankovním a měnovým kartelem, Kaddáfí učinil jeho zemi a její obyvatele nejbohatší v Africe. Nicméně, jako výsledek si udělal velmi mocné nepřátele- nepřátele, kteří nikdy nebudou tolerovat, aby jakýkoli národ stál na vlastních nohou a byl ekonomicky nezávislý.

Byl to však jeho plán, vyměnit národní ropu za zlato (nebo zlatem krytou měnu), namísto nafouknuté americké rezervní měny, což pravděpodobně podnítilo jeho brutální zabití.

Takoví muži, jako byl Muammar Kadáfí se nám narodí jednou za sto let, což dokazuje, jak dlouho čelil nejsilnější smrtící síle na zemi- Rothschildové bankovní mafii, která řídí národy USA/NATO.

Ale v tom čase, vlci kroužili a odstranili jej a pak očernili jeho jméno v historii.

Tento krátký článek je mé skromné úsilí k tomu, povznést tohoto velkého muže. .

Kaddáfího vláda měla svou vlastní stoprocentně vlastněnou centrální banku, která dávala úvěry svému lidu bez úroků, lichva byla v té době v Libyi zakázána. To byla samozřejmě vážná svatokrádež pro lichváře národů.

Kromě kočovných beduínských kmenů a Tuaregů, většina libyjských rodin vlastnila dům a auto. Opět platí, že Kaddáfí musel být odstraněn, protože bankovní kartel považuje střední třídu jako ohrožení své moci.

Předtím, než začalo každodenní bombardování USA/NATO Libye, a jejího bezbranného civilního obyvatelstva, vláda Kaddáfího dala každému bezplatnou zdravotní péči a vzdělání. Libyjci měli míru gramotnosti více než osmdesát procent.

Gramotnost a vzdělávání, které učí kritické myšlení, bylo také hrozbou pro mocenskou strukturu. Kdyby plukovník Kaddáfí následoval americký model vládně nutit vzdělávat děti, co si mají myslet, místo toho, jak myslet, mohl by si tím možná koupit dalších několik let života.

Před bombardováním z velké části ze strany Ameriky, průměrná délka života v Libyi byla sedmdesát pět let, což je nejvyšší průměr v Africe, a asi deset procent více, než je světový průměr.

Před Amerikou vedenými leteckými útoky, nebyla v Libyi skoro žádná nezaměstnanost.

Poznámka: Spojené státy Americké jsou již dlouhou dobu pod těžkou kontrolou Mezinárodním bankovnictvím/ měnovým kartelem, a jako výsledek, dnes mají Spojené státy nejméně 92 miliónů nezaměstnaných občanů.

Jedna z největších lží, kterou propaguje korporátní tisk je: „Válka je dobrá pro ekonomiku.“

Válka ničí ekonomiky díky rozsáhlým dluhovým úvěrům na bázi lichvy. Silná ekonomika je tvořena tím, že produkuje ve velkém množství potřebné a poptávané zboží a služby, které jsou prodávány doma i po celém světě.

Produkce, nikoliv destrukce, buduje zdravou ekonomiku.

Pod vládou Kaddáfího Libye získala HDP v Africe, s méně než pěti procenty její populace klasifikované jako chudé.

libyjsky projekt umele reky

Libye, horká, suchá, prašná země, dlouho trpěla na nedostatek čisté vody. Pod vedením Muammara Kaddáfího byl ale dokončen největší světový infrastrukturní projekt. Byla to umělá podzemní řeka, nepochybně vytvořena z toho, co je nyní známo jako Primary Water. Tento projekt poskytl čistou pitnou vodu sedmdesáti procentům libyjského lidu. Měl také potenciál proměnit obrovské pustiny na zemědělskou půdu- a to do té doby, než bomby USA a NATO zničily jeho čerpací stanice a také celý tento projekt.

Mocenská struktura musela zničit Kaddáfím vytvořený projekt před tím, než bylo oznámeno světu, že člověk už nikdy nebude muset být bez čisté vody k pití nebo k pěstování na poušti. Oni by nikdy nedovolili Kaddáfímu překazit nadcházející válku o vodu, které je již naplánována na jejich rýsovacích prknech.

V roce 1991, při slavnostním otevření projektu na umělou řeku, dobrý plukovník Kaddáfí promluvil k pozvaným hodnostářům a shromážděnému davu:

„Po tomto úspěchu, americká hrozba vůči Libyi se zdvojnásobí. Spojené státy se budou vymlouvat, ale skutečným důvodem je zastavit dosažení tohoto cíle, aby mohl být libyjský lid utlačován.“

usa znicily libyi

Plukovník slova byla prorocká.

Americké bombardéry brzy poté vyplenily libyjskou vodu a elektřinu a zničily hlavní dodávky potravin v zemi.

Po mnoho dekád, počínaje v létě, tisíce velbloudů podnikali tříměsíční cestu z travnatých pozemků Libye na metropolitní trhy.

Uprostřed hrůzostrašného kvílení a skuhrání tisíců velbloudů a pastevců, bomby USA a NATO padaly, dokud zvířecí a lidské maso nebylo připraveno hnít na horkých libyjských pouštích.

Po měsíce a roky americká mainstreamová média démonizovala Muammara Kaddáfího, často tvrdíc, že cílem bylo přivést demokracii do Libyi tím, že odstraní jejich diktátora.

Jak tedy americká vláda odůvodní barbarské zabití tisíců velbloudů, zatímco lidé hladověli po celém zbytku Afriky?

Možná jste slyšeli tuto absurdní odpověď ze svého vlastního televizního přijímače:

Velbloudi nesli zbraně, aby podpořili ty, loajální plukovníkovi Muammaru Kaddáfímu.

velbloudi libye

Naneštěstí mnoho Američanů bylo spokojeno s touto odpovědí, aniž by si kdy uvědomili, že libyjští vojáci mohli rychle přepravovat zbraně po celé své zemi během několika dnů, nikoli měsíců.

Smrt a zničení všech živých forem jsou charakteristickými znaky vojenských sil ovládaných zahraničními bankovními a měnovými kartely.

Strašná destrukce kdysi svobodné a nezávislé Libye by nám měla posloužit jako morální lekce, jakož i prezentace amerických zvěrstev v Iráku, Afghánistánu, Sýrii, Libanonu a Palestiny, kde bylo milióny lidí zabito, zraněno, nebo vysídleno a ponecháno osudu radioaktivního semeniště chaotického odpadu, s žádným známým způsobem, jak se jej zbavit.

Za žádným účelem vojenských taktik nebo ze strategických důvodů, byl při všech bombardovacích útocích na Středním východě použit ochuzený uran (DU).

Ale přesto, západní tisk nazývá naše šílené mezinárodní zločiny proti lidskosti „humanitární intervencí.“

Když ve skutečnosti, strašné bombardování USA/NATO Libye bylo bankéřské rabování ropy, vody, zlata a varování, aby statečné a vzpurné země dodržovaly přísně řízenou oběžnou dráhu finanční lichvy a ekonomického otroctví.

A nyní požádejte své bratry a sestry v Americe a Evropě, aby se spojili se mnou v motlitbě, že zlo ďábelského ničení USA a NATO upustí od veškerých takových humanitárních intervencí.

 

(http://www.veteranstoday.com/ ilustrační obrázky: veteranstoday.com)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Satan přišel, Satan viděl, a kdysi svobodný a nezávislý národ skončil v ruinách

  • Amerika byla vybudována na zlu, první to odnesli její původní obyvatelé tohoto světadílu Indiáni. Dnes je třeba podle plánu amrických businessmenů dobývat a znásilnovat Svět, je třeba ukázat světu kdo je tady Pánem. Čím více se Zlu podáváme, tím budou ty muky strašnější. Zlo zastavíš jen zase zlem, jinak tě to zlo roztrhá na kusy. Žádná demokracie neexistuje, to jsou jen totalitní kecy těch nejbohatších manipulátorů!!!

  • Autor zcela zapoměl na ůlohu Francie a hlavně židovského skrčka Sharkozyho,který toto všechno začal-nebyly to USA,ti se přidali až později.Je zajímavé,že asi dva roky před napadením a zničením Lybie podnikl plukovník Kaddáfí cestu po Evropě se svým beduínským stanem a z mnoha evropskými leadery se objímali a nazývali se navzájem bratry-mimo jiné i se Sharkozym nebo Berlusconim-věru takové „bratry a přátele“ bych opravdu nechtěl mít!!!!!A i dnešní historici a političtí experti pochybují o teroristických činech(mimo jiné i nad Lockerbie) připisované Kaddáfímu

  • Válka to je největší zlo a její podporovatele jsou těmi největšími zločinci. Neexistuje humanitární bombardování to je výmluva choré zlé hlavy. Podívejme se na světového četníka rádoby vládnoucímu celému světu a největšímu producentu zbraní . Co jim to doma přináší. Jen bohatci nesmyslně bohatnou a chudí chudnou. Ta jejich utopie o vytvoření celosvětového řádu , který připravují se nemůže stát skutečností, protože nad chorými hlavami vládne ještě řád vyšší.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*