Šaškodrama havlovských SA mannů

Šaškodrama havlovských SA mannů

sobotkahasek

Šiky havlovských mediálních úderníků připravily všestranně zbídačelému Česku, ještě zblblému cimrmannovskými výsledky předčasných voleb, nový velkolepý tyátr – šaškodrama nazvané „Puč v sociální demokracii“. Inscenaci připravily masové deníky jako Metro a jim podobné. Ulice zaplnily připravené davy úderníků havlistického a schwarzenbergovského ražení. Hned byly vyrobeny transparenty, hned byla pohotově hesla – univerzální vinníci a kacíři byli označeni předem.

Všichni jati jediným divokem – „Upalte velezrádce, pučisty, lháře sociální demokracie ! Upalte haškovce a zemanovce ! Pryč z funkcí ! Pryč z parlamentu ! Pryč od vlády !“ Samozřejmě, v šaškodramatu hřímal též hlas pana Dienstbiera…Svatý Sobotka a svatý Dienstbier, mučedníci hradních intrik, kardinál Duka by snad měl připravit jejich blahořečení… A s kacířem Haškem hned na hranici.

Byla by to scéna jako ze španělského autodafé. Hašek u kůlu na Moravském náměstí v plamenech by přiznával s kacířskou čepicí svou vinu „Mea culpa,mea maxima culpa !“ A na tribuně by seděli Sobotka s Dienstbierem za asistence obránců havlopráv….Klestí na hranici by přikládali redaktoři Metra, televizní redaktoři a úderníci demonstranti.

Režiséři šaškodramatu ihned pohotově označili pravého vinníka – hradního pána, zemana všech zemanů, nenáviděnou anomálii prezidentských voleb, která dosedla na hrad místo germanozahraničím prověřeného, havlounionisty a černosotěnci zbožněného černoknížete. Schůzka krajského hejtmana jižní Moravy a dalších sociáldemokratů s prezidentem, jež by ve funkčních demokracíích byla považována za něco tak běžného jako společenská návštěva, byla ve farské republice Česku označena jako velezrádné a vlastizrádné spiknutí. Korunu tomu všemu nasadil hlas záhrobního sociáldemokrata „Přemysla“ Janýra. Tento mnohonásobný politický packal neváhal označit jednání prezidenta a haškovců za jakousi plánovanou velezradu s kágébáckým pozadím zatracené Moskvy.

Pan Janýr jako pravý trúbadůr ideologie havlismu-schwarzenbergismu, jež u nás po dvacetiletí nahradila ideologii marx-leninismu, neváhal jako Stalin, jenž všemu rozumí, vysvětlit příčiny tohoto stavu. Za vše může intrikán hradní pán. Hašek je prý pouhá loutka hradního pána. Prezident prý je praporečník ďábelské Moskvy, jež chce získat Temelín Rosatomu (podívejme se, dosud média držela tlamičky !) a za peníze Lukoilu inscenoval svou volební kampaň. Podívejme,podívejme, že by měl Petr P. Hájek se svou „Smrtí v sametu“ pravdu ? ! „I vnútorne to tak vyzerá, súdruhovia havlovci !“ A pak odhalil pan Janýr – jak by řekl soudruh Vissarionović – „své imperialistické ledví“. Je třeba zničit zemanovskou hydru, jež nás tlačí k (havlovci) nenáviděnému slovanskému medvědu. Tedy slovy filmu řečeno :“ Už není třeba zabít Sekala, už není třeba zabít Bakalu. Je třeba zabít zemana.“ A pak bude v nepatřičně bolševizujícím Česku konečně nastolen euro-natovsko germánský mír. Pax eurogermanicus !

zdroj : ceskenarodnilisty.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Snaží se nás převychovat

Snaží se nás převychovat

Hospodářské noviny tvrdí, že pokud by se 20 největších tzv. „dezinformačních serverů“ v zemi počítalo…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*