Samantha Powerová je rozhořčena, že  Sýrie chce zachránit civilisty v Aleppu

Samantha Powerová je rozhořčena, že Sýrie chce zachránit civilisty v Aleppu

Při čerstvém a ostudném vystoupení Rady bezpečnosti OSN, americká velvyslankyně Samantha Powerová opět ztrapnila sebe a Spojené státy svým komentářem o Sýrii.

Syrská delegace při OSN zaslala dopis předsedovi Rady bezpečnosti, ve kterém jej informovala o svých plánech vytvořit bezpečnostní zóny, aby se obyvatelé Aleppa, momentálně v obležení, mohli dostat bezpečně z válečné zóny.

Člověk by si myslel, že by žáden národ na světě nemohl být proti tomuto kroku. Ale ne, Samantha to označila jako „děsivé“.

 

Asi nevadí, že Aleppo je okupováno radikálními islámskými teroristy, kteří popravili 15letého chlapce (spolu s mnoha dalšími).

Asi nevadí, že tito islámští barbaři – financovaní, vyzbrojováni a školení Spojenými státy, Tureckem a Saúdskou Arábií- rozdrtili a zničili kdysi klidný a relativně prosperující stát, který chránil menšiny.

Asi nevadí, že tato vláda Bašára Asada je mezinárodně uznávaná právní vláda Sýrie a jako suverénní stát má právo na boj proti terorismu a povstání na svém vlastním území.

Asi nevadí, že především USA a jejich spojenci spustili celý chaos ve svém obsedantním odhodlání zbavit se jednoho z posledních vůdců na Středním východě, který, i když nikterak nikoho neohrožuje, se prostě neřídí rozkazy Washingtonu.

Paní Powerová, celý svět ví, kdo má na rukou krev více než 400.000 lidí!      

(Velvyslankyně Spojených států amerických při Organizaci Spojených národů Samantha Powerová Foto: Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Samantha Powerová je rozhořčena, že Sýrie chce zachránit civilisty v Aleppu

  • Asi se Amíkům nelíbí, že Rusko ukázalo ve zprávách hromady zbraní amerických zbraní, které zbyly po úprku islamistů. Nejvíc mě ale dostalo, že na mnohých zbraních byly české nápisy!!!!! Tak koho že to podporuje naše vláda?

  • Při postupu proti IS se nachází zbraně a vybavení z USA, kterými teroristé disponují. Už není pochyb o tom, kdo teroristy drží nad vodou. Proto se USA nelíbí, že Syrská armáda za pomoci Ruska postupuje. Odhalí se i kanály, kudy chodí IS peníze, munice výzbroj a špičková technologie. Je to špinavá hra USA.

  • Je to prachobyčejný americký CINISMUS, nebot USA naoko válčí s ISlámským státem, přetom jim dodavají zbraně a střelivo. Američané ví, že v Aleppu jsou obíčení JEJICH Teroristé a bez lidských štítů/civilů/ jsou zralý na PORÁŽKU!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*