Salvini volá po kastraci „obtěžujících červů, kteří znásilnili turistku v Catanii“

Salvini volá po kastraci „obtěžujících červů, kteří znásilnili turistku v Catanii“

Italský ministr vnitra Matteo Salvini vyzývá, aby tři mladí muži, kteří údajně hromadně znásilnili americkou dívku na Sicílii, byli v případě odsouzení chemicky vykastrováni.„Žádná shovívavost pro obtěžující červy, kteří znásilnili turistu v Catanii,“ napsal Salvini na Twitteru. „Garantovaná doba ve vězení a chemická kastrace!“

Případ se týká tří sicilských mužů, kteří jsou obviněni z hromadného znásilnění 18letý americké ženy ve věstě Catania počátkem tohoto měsíce.

Podezřelí, údajně ve věku od 19 do 20 let, byli minulý týden zatčeni, když byli identifikováni díky videu, které celý večer pořizovala skupina.

Podle údajné oběti, která po tři měsíce pracovala jako pomocnice v domácnosti pro místní rodinu, se setkala s muži v baru večer dne 15. března a pod záminkou jít spolu do jiného baru jí přinutili nastoupit do auta a odjeli do odlehlého prostoru, kde na ní zaútočili a opakovaně jí znásilnili.

Telefonní záznamy zveřejněné v italském tisku ukazují, že žena se opakovaně pokoušela zavolat na tísňovou linku 112 a dokonce i na 911, což je její ekvavalent v USA, během téměř dvou hodin co byla uvězněna ve vozidle.

Podezřelí údajně celou scénu natáčeli a následující den kontaktovali ženu na sociální síti, aby se jí zeptali, zdali nechce jít znovu ven.

Žena později ten den ohlásila incident na italské policii, ale mezitím se již vrátila do Spojených států.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*