Salvini řekl levicovému aktivistovi za otevřené hranice, že mu pošle domů migranty, aby se o ně postaral

Salvini řekl levicovému aktivistovi za otevřené hranice, že mu pošle domů migranty, aby se o ně postaral

Italský ministr vnitra Matteo Salvini řekl levicovému aktivistovi bojujícímu za otevřené hranice, že mu vláda pošle domů 10 až 20 přistěhovalců, aby se o ně osobně postaral. Jeho vyjádření byla reakce na slova aktivisty: „Čím více komunisté vydělávají peněz, tím více hlásají morálku ostatním.“

Salvini pronesl tato slova během vystoupení v jaderském letovisku ve městě Giulianova.Poté, co levicový aktivista označil Salviniho za „zasraného vraha“, italský ministr vnitra odpověděl: „Prosím o potlesk pro pána, který vyhrál deset přistěhovalců do svého domova. Uveďte své jméno, příjmení, daňové číslo a my vám pošleme 20 (přistěhovalců) a postaráte se o ně. Obědy, svačiny, večeře, můj příteli.“

Salvini pak poukázal na pokrytectví levicových stoupenců střední třídy, kteří vítají masové přistěhovalectví, zatímco se velkou měrou vyhýbají důsledkům, které místo toho zatěžují chudé.

„Čím více peněz komunisté vydělávají, tím více hlásají morálku ostatním,“ řekl aktivista.

„Vrahové jsou ti, kteří jsou spolupachatelé pašeráků, kteří přeměnili Středozemní moře na hřbitov na volném prostranství,“ prohlásil Salvini.

Salvini rovněž poukázal na to, že pašeráci zločineckých skupin nakupují zbraně a drogy, které pak prodávají v Itálii.

„Nikdy v životě nebudu komplicem obchodníků s drogami v Giulianově a já pošlu tyto lidi zpátky domů, od prvního po posledního,“ řekl Salvini.

Salviniho poznámky slouží jako připomínka, že studie ukazují, že levičáci, navzdory tomu, že se tváří jako ctnost sama, jsou lakomí, pokud jde o dary pro charitu, přičemž chudší konzervativci jsou mnohem štědřejší.

Během posledních několika let se ukázalo, že řada sociálních experimentů, jako je ten, který je uveden níže, ukázal, že levičáci jsou nadšení z masové migrace, ale najednou se odmlčí, když jsou požádání, aby si migranty ubytovali ve svém domově.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*