Rusové promiňte! Vladimíre Vladimiroviči Putine promiňte. My-normální Češi nemůžeme za to, že jakoby ústy národa a státu hovoří teplouši

Rusové promiňte! Vladimíre Vladimiroviči Putine promiňte. My-normální Češi nemůžeme za to, že jakoby ústy národa a státu hovoří teplouši

a hňupové typu Jandy nebo Štětiny

Výstupy shora jmenovaných Českých tý, tý, tý, tý jsou doslova trapné a bohužel hrubým způsobem poškozují Český národ a Českou republiku. Nejde jen o to, co řekli v minulosti, ale nyní jde o jejich doslova prasečí výlev k tragické události v Rusku při které zahynulo 92 lidí z čehož byla převážná část uměleckého souboru Alexandrovci.

Jak může o takových umělcích hovořit čuně, které svým spermatem plní kaďáky svých teplých bratří?? Jak může o Alexandrovcích mluvit exot, jenž místo snídaně polyká sperma černochů??? Jak o nich může mluvit prase, které vymetá mokrou díži slizké Božky na červenou??? Kam jsme se to dostali?? Tohle individuum si dovoluje k Alexandrovcům otevřít hubu?? Co jsi dokázal ty-nemilý Jando, krom svých uchyláren?? Opravdu-jsi tím nejlepším propagátorem Evropských hodnot. Vskutku jsi hvězda jasná, ale kdybych tě potkal, tak bych tě musel nakopat do koulí. Jsi doslova ukázkovým příkladem úpadku morálky v České republice a EU. Už se neštítíte ničeho. Ani odporná Amerika se nezachovala tak hnusně jako ty se Štětinou. Štětina má jedinou výhodu v tom, že u něho se už jedná o diagnozu-měl by se jít léčit. Bohužel mentální retardace je neléčitelná.

Alexandrovci nebyli na žádné bojové misi vy troubové. Je to armádní umělecký soubor, který je nositelem tradičních národních, kulturních a Slovanských hodnot. Tito lidé-ač mají uniformy, tak nikdy nebyli ve válce a se zbraněmi prakticky neumí zacházet. Je to stejné jako u Českých vojenských uměleckých souborů, jen s tím rozdílem, že ty České nejsou vůbec vidět a nic nedokázaly. Tito lidé umí hrát, zpívat, tančit, ale válka a bojové mise??? Toto tvrzení je trapné. Toto může skutečně říci jen mentální omezenec Štětináči a Jando!!! Kolik Vám za tuto idiotskou a štvavou propagandu Vaši chlebodárci platí?? To Vám není hanba??? U Štětiny máme ještě jeden závažný ukazatel. On prezentuje i postoje TOP 09. Hrůza mít takovouto politickou stranu v republice, když to, co Štětináč vyřkl schvaluje a nepotrestá ho za jeho excesy.

Pro shora uvedené se jménem svým, ale i jménem všech slušných lidí v České republice omlouvám všem pozůstalým oné tragické události, omlouvám se Vladimíru Vladimiroviči Putinovi a celému Ruskému národu za výroky některých Českých hňupů. Věřte prosím, že kdyby u nás fungovala přímá demokracie, tak bychom se snažili takováto individua z politiky odstranit. Bohužel v současnosti jsme v situaci, kdy takovéto zrůdy musíme ještě platit ze svých daní.

Ještě jednou-Rusové promiňte.

ČEST PAMÁTCE ZAHYNUVŠÍCH ALEXANDROVCŮ.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*