Rusko věří, že USA vyhlásily válku Severní Koreji

Rusko věří, že USA vyhlásily válku Severní Koreji

Ruská federální rada reagovala na americký návrh zákona o zpřísnění sankcí vůči Severní Koreji. Podle dokumentu má Washington právo převzít kontrolu nad ruskými přístavy v Přímořském kraji. Dokument bude údajně vyžadovat dohled nad severokorejskými občany pracujícími v lodním průmyslu. Dotčené přístavy jsou přístavy Nakhodka, Vanino a Vladivostok.

Dokument také uvádí zahraniční přístavy, včetně Číny, Íránu a Sýrie. Předseda Výboru pro zahraniční věci Konstantin Kosáčov uvedl, že realizace tohoto návrhu zákona o kontrole ruských přístavů stanoví vojenský scénář, který se rovná „vyhlášení války“.

Stručně řečeno, Američané hodlají násilně kontrolovat všechny příchozí lodě. Tento scénář, uvedl Kosáčov, rozrušuje mysl. Proto Rada federace doufá, že k tomu nikdy nedojde.A navrch toho všeho, dokument uvádí, že USA posílí kontrolu nad pohybem ruských diplomatů.

„V této iniciativě, spolu s posledním rozhodnutím o zřízení mezirezortního výboru pro potlačování údajného ruského tajného vlivu na jiné země, vidím jakousi „omezující“ reakci rusofobní části amerického Kongresu na vznikající pokrok v rusko-americkém dialogu po nedávném telefonickém rozhovoru mezi oběma prezidenty,“ uzavřel Kosáčov.

 

(PRAVDA/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*