Rusko uzavřelo syrský vzdušný prostor pro Izrael a USA

Rusko uzavřelo syrský vzdušný prostor pro Izrael a USA

Rusko uzavřelo syrské nebe pro Izrael a USA.

Izrael a Spojené státy jsou pravděpodobně v anafylaktickém šoku, neboť Rusko přijalo nový vlastní směr na Středním východě.

Od této chvíle, letecké síly západní koalice na Středním východě již nebudou moci provádět letecké údery, aniž by byli zachyceni. Jak lze dosáhnout takového výsledku? Velmi jednoduše – Rusko nedávno převezlo do Sýrie čtyři letouny Beriev A-50.

Letouny jsou vybaveny nejmodernějšími radarovými systémy detekce a kontroly. Charakteristiky takového zařízení umožňují přesné stanovení cílů do vzdálenosti až 600 km. Ruský letoun tak může během letu pokrýt všechny části Izraele a je schopen odhalit veškeré pohyby civilních a vojenských letadel. Tento krok Moskvy byl proveden, aby byl podpořen proces kombinace protivzdušných systémů Ruské federace a Syrské arabské armády. Nyní budou všechny koordinovány z jediného velitelského střediska.

Je to velký úspěch, neboť není potřeba utrácet obrovský vojenský čas na sestavování zpravodajských informací z různých zdrojů. V případě vpádu Spojených států nebo Izraele do syrského vzdušného prostoru, bude rychlost, s jakou bude přijato protiopatření, mnohonásobně vyšší.

Jednotná koordinace umožňuje veliteli vzdušné obrany synchronně nasadit širokou škálu obranných nástrojů. Například, letecká obrana může nyní současně pracovat najednou ve třech bodech, oddělených tisíce kilometrů. Ve skutečnosti je nyní svoboda izraelské a americké letecké dopravy velmi omezená.

Ano, a opakujeme to, raketový úder za pomocí Tomahawků jednoduše nebude fungovat. No, teď jsou deeskalační zóny pod vážným dohledem. Uvidíme, jak na to bude reagovat západní koalice.

 

(http://www.fort-russ.com/ svobodnenoviny.eu Berieva A-50.Foto: Wikipedia)
Loading...

Podobné články

Komentář “Rusko uzavřelo syrský vzdušný prostor pro Izrael a USA

  • USA uz nebudou moci pomahat teroristum bombardovanim utocici syrske armady, nemocnic, mest, skol, jako v minulosti, jejich Tomahavky nebudou uz nicit syrska letiste. Izrael uz nebude moci delat vylety vojenskych letadel nad znicenou Syrii a bombardovat tam zbytky infrastruktury a Hizbollah. Rusko reaguje na nekonecne sankce a provokace USA na svych hranicich, zacina se branit dusledneji jak dosud.
    Rusko tim rika – nechcete s nami vyjednavat, ignorujete nase navrhy vsude, uvalujete na nas stale nove sankce, zavirate nam diplomaticke urady v USA, neustale proti nam stvete v mediich. Nezbyva nam tedy nic jineho, nez hajit nase zajmy, jako to odjakziva delate i vy podporou lokaju v NATO a teroristu.
    V Rakka nasli Rusove ve skladistich teroristu chemicke zbrane z UK a USA. Nebyl to tedy Assad, kdo zabijel civilisty, jak oni tvrdili bez dukazu. Na Rusko byly pak nepravem uvaleny sankce. Lzi vyplavaji na povrch US mainstreamove zumpy, ktera ovlada vsechna media v lokajskych zemich zapadu, i v CR.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*