Rusko uštědřilo České republice pořádnou facku a bylo to právem. Naše zem je vydávána v šanc pro cizí zájem.

Rusko uštědřilo České republice pořádnou facku a bylo to právem. Naše zem je vydávána v šanc pro cizí zájem.

Mnohým občanům České republiky už dávno vadí přemrštěný počet neziskových organizací u nás. Není se vcelku čemu divit, protože vysávají státní rozpočet a dělají nám mezinárodní ostudu.

Patří mezi ně i z Ruska vykázaný Člověk v tísni!! Není však sám a je nutno říci veřejnosti, že mezinárodní humanitární činnost je jen zástěrkou pro činnost těchto organizací (většinou). Je otázkou-tedy kdyby se občané mohli svobodně vyjádřit a kdyby se jich někdy někdo zeptal, zda souhlasí s tím, aby za jejich peníze z daní byla v cizích zemích prováděna podvratná činnost.Je paradoxem, že tyto organizace nepracují v zahraničí pro Český zájem, a že humanitární činnost slouží ke krytí nekalých aktivit zahraničních rozvědek. Ony nekalé aktivity se týkají šíření takzvané americké demokracie na základě vyvolávání občanských nepokojů a válek. Z tohoto je patrné, že v činnosti těchto organizací se vyskytuje zásadní rozpor. Na straně jedné pracují na rozdmýchávání nepokojů a války a na straně druhé pomáhají. Znamená to jediné. Uklízejí a stírají krev, na jejímž prolití mají svůj díl odpovědnosti. Jak bohulibá činnost viďte!

Člověk v tísni byl v Rusku postaven mimo zákon, a to je velmi vážná situace. Dokazuje to totiž pokřivenost naší České zahraniční politiky, ale i to, že je český občan krmen lží. Je z toho zřejmé, že Česká zahraniční politika je tvrdě podřízena diktátu zvenčí. Jestli je to z USA, Německa nebo EU nevím, ale je dost dobře možné, že je to vše propojeno. Odpovídá to totiž zájmům globalistů, monetaristů a Chazarských židů. Člověk v tísni je jen jeden z nástrojů šíření jedu. Jeho činnost (ta podvratná) byla zjištěna na více místech. Hovoří se o Gruzii, Ukrajině, Arménii a v současnosti v oblasti Doněcké-Luhanské republiky a Ruska. Angažuje se i v politicky nestabilních zemích v Africe. Proč asi?? Pro krásné oči tamních obyvatel?? To asi ne!! Nezapomínejme, v jakém systému žijeme, a že za vším je nutno hledat peníze a pokrytectví.

Je pochopitelné, že ministr Petříček ve snaze bagatelizovat záležitosti okolo činnosti Člověka v tísni vše otočil s poukazem na žalostný stav lidských práv Rusku. Myslím však, že ministru Petříčkovi a ani České republice nepřísluší kritizovat stav čehokoliv v jiných zemích, když sami máme v zemi bordel a vládnou nám psychopati. Navíc Rusové-to je úplně jiná mentalita a stejně tak třeba Němci. Máme vůbec právo v tomto směru otevřít hubu, když máme 60 tisíc bezdomovců? Máme spousty důchodců, kteří se mají tak skvěle, že přežívají jen díky vybíráním popelnic. Máme takový stav lidských práv, kdy matky samoživitelky a týrané ženy s dětmi musí žít v azylových domech, kde je délka pobytu časově omezená. Naše lidská práva jsou taková, že když staré babičce zemře její manžel a nemá na nájem tak skončí na ulici.

Jsem toho názoru, že dokud nepořešíme problémy své, tak nemáme sebemenší právo kritizovat kohokoliv jiného. Proto bych vám pane Petříčku doporučil, abyste už držel ústa a ta vaše prolhaná ČSSD taky.

Veřejnost by také měla vědět, že tyto proradné neziskovky podporují politické strany ODS, TOP, STAN, KDU-ČSL a ČSSD. Strany a hnutí jako KSČM, ANO a SPD by neziskovkám rádi přitáhli šrouby. To druhé je správný postup. Netvrdím tím však, že všechny neziskovky jsou špatné. To jistě ne! Je však nutná důslednější kontrola jejich činnosti, potřebnosti a finančních toků. Neziskovky totiž mohou snadno sloužit i jako pračky špinavých peněz. Dle oficiálních čísel má organizace Člověk v tísni 2 mld. rozpočet. To je málo?? To je však oficiální číslo. Mě by spíše zajímala čísla neoficiální-tj. před úpravami.

Pan Svěrák nedávno řekl, že naše demokracie je nemocná! No nevím, ale řekl bych, že nemocní jsou především lidé, kteří o demokracii stále mluví a přitom nemají ponětí, co to je. Pan Svěrák a Člověk v tísni jsou toho příkladem. To není demokracie ani humanita o čem mluvíte a co děláte. To je pokrytectví a samá lež.

Rusové udělali to nejlepší, co mohli s Člověkem v tísni udělat. Kopli je do prdele a čau. Máme-li alespoň elementární hrdost, tak bychom měli udělat to samé a neziskovky tohoto typu prostě ukončit!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Rusko uštědřilo České republice pořádnou facku a bylo to právem. Naše zem je vydávána v šanc pro cizí zájem.

  • „Neziskové“ organizace jsou takové organizace, které nesmí vykazovat větší zisk. Proto si je zakládají bohatí, aby byli ještě bohatší. Princip je jednoduchý: Vymyslí se problém, na řešení problému se založí „neziskovka“, ta načerpá dotace od státu a důvěřivých lidí. Na „neziskovku“ jsou navěšeny obchodní společnosti a politici, kteří fakturují oné neziskovce dodávky zboží, služeb, poradenství …. tak, aby „neziskovka“ nevykazovala zisk. Všechny peníze, které do „neziskovky“ natečou se okamžitě odčerpávají. Je to pouhý obchod s naivitou lidí, kteří věří, že je „neziskovka“ založena ke svému účelu.
    Proto by měly být dotace podmíněné tím, že se prokáže, že veškeré výdaje jsou přiměřené a použité na účel, za kterým byla neziskovka založena. V okamžiku, kdy se neziskovka angažuje v politice nebo mimo svůj účel, měly by být dotace okamžitě zastaveny.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*