Rusko říká svým občanům: „Jaderná válka se Západem by mohla být na spadnutí“

Rusko říká svým občanům: „Jaderná válka se Západem by mohla být na spadnutí“

Mezitím co roste napětí na Středním východě, oficiální televizní kanály v Rusku zveřejnily mrazivé varování, že válka se Západem by mohla být na spadnutí.  

Zvezda, což je TV kanál celostátní televize, kterou provozuje ministerstvo obrany země, uvedl, že „schizofrenici z Ameriky připravují jaderné zbraně k útoku na Moskvu.“

Ruský prezident Vladimír Putin v pondělí navrhl zákon o pozastavení dohody mezi Moskvou na Washingtonem o likvidaci plutonia pro vojenské účely.

Úředníci uvedli, že byly vybudovány podzemní úkryty, které by mohly pojmout 12 miliónů lidí- což stačí pro celou populaci v Moskvě.

Rusko se neshodlo se západními mocnostmi kvůli své politice v Sýrii- kde je obviňováno z bombardování civilistů- a USA pozastavily s Ruskem dohodu a vzájemné spolupráci.

Rusko i NATO jsou stále v pozici rozpoutat jaderné útoky v globálním měřítku- a zbraně jsou odjištěné a připravené.

Arms Control Association tvrdí: „ Spojené státy a Rusko mají stále nasazeno více než 1500 strategických hlavic na několika stovkách bombardérů a raket- daleko víc, než je nezbytné pro odražení jaderného útoku- a nadále modernizují své systémy pro přenos jaderných zbraní.

 

(METRO/ svobodnenoviny.eu)
Loading...

Podobné články

4 Komentáře “Rusko říká svým občanům: „Jaderná válka se Západem by mohla být na spadnutí“

  • · Edit

    …kteří politici nebudou vladnout podle pokynů USA?? Bohužel každý, kdo do politiky leze už je zaprodany systému, je pohlcen metrixem… Jeden vedle druhého jsou jen loutky.. A naše armáda?? Amíkům leze do zadku jak jen může a díky různým akcím, které pořádá a počtu zúčastněné civilní veřejnosti která jásá podél cest a chodí obdivovat amíky do českých kasáren se ji daří zblbnout zaslepene občany…

  • Politici by si měli veřejně uvědomit , že USA to silně přehání a jsou jak posedlé válkou jen, aby boháči ještě více vydělali a USA měla nadvládu nad světem. Naši amerikánomilci by měli vzít rozum do hrstí a vzhledem k vážnosti situace by se k válečnictví USA měli postavit čelem a vznést protest.. Válkou by nastalo peklo na zemi a kdo to chce? Určitě by to postihlo i vyznavače řitního alpinismu k USA. Ruska se nebojím, ale USA ano. Oni jsou snad šílení.

  • Musíme se zbavit politiků, kteří vládnou podle pokynů z USA. Případná válka nebude naše válka, ale boj USA proti Rusku do posledního Evropana. USA touží po stejném scénáři, jako byl v obou světových válkách – Evropa se zničí a USA na konci války přijdou jako „spasitelé“ a na válce vydělají. Doufám, že si to uvědomují i v Rusku a že v případě války zničí USA. Evropa pak proti Rusku nebude bojovat – nemá k tomu důvod. Zbavme se loutek v politice, dejme už v nadcházejících volbách signál, že tyto loutky nechceme.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*