Rusko není náš nepřítel-To USA, EU, MMF, SB a klub Bilderberg chtějí válku.

Rusko není náš nepřítel-To USA, EU, MMF, SB a klub Bilderberg chtějí válku.

To jsou vážná slova! Putinova výzva k občanům EU… Moc na výběr teda nemáme!

VladimírVladimirovič P U T I N
Prezident RuskéFederace

 

Výzva za mír!

Evropané, opravdu chceme III. světovou válku?
Evropští spoluobčané! „Vaši“ politici chtějí dokázat, jak jsou užiteční pro EU, NATO a USA. Očekávají, že jejich „tvrdý postoj“vůči Rusku je vynese v kariérách výše, na ještě lépe placené posty, než mají dnes, proto se předhánějí v návrzích sankcí, vysílání bojových jednotek a v jiných projevech nekontrolované agrese proti Rusku, čímž se ze dne na den zvyšuje riziko 3. světové války.

Jsou tak zaslepeni svou vlastní nekontrolovatelnou mocí a vidinou jejího dalšího růstu, že počítají s tím, že Rusko ustoupí na poslední chvíli tlaku NATO a k válce nedojde.
Ale v čemž má Rusko ustoupit? Co má Rusko udělat, aby byli spokojeni? Má se vzdát svých území a podstoupit je dobrovolně každému, kdo o ně projeví zájem?

PRAVÝM CÍLEM všech těch,ať už jsou z Evropy, nebo zpoza oceánu, kteří chtějí vyvolat válku, je bohatství Ruska. Má Rusko rozdat své bohatství, aby se vyhnulo válce?

Má nechat likvidovat své vlastní obyvatelstvo na Ukrajině? Všichni, co uvažují střízlivě, vědí, že se to nikdy nestane!  Rusko nikdy nepodlehne tlaku, jako nikdy nepodlehlo v minulosti, tak tomu nebude ani v budoucnosti.
Dnes je již jasné, že válka v plánech její strůjců nemá skončit na Ukrajině. Hlavním cílem je Rusko, ale válka zachvátí celou Evropu.

Co pro USA zajistí vyšší zisk a co USA rychleji vytrhne z dluhové krize než válečná výroba?  Co účinněji zlikviduje konkurenci USA v podobě EU a Ruska, než vzájemné vyvraždění celých národů v Evropě?  Co USA pomůže více rozšířit sféru svého vlivu, než poválečné půjčky, přesně podle odzkoušeného scénáře použitého po 2.světové válce?

Světový válečný konflikt reálně hrozí!  V té souvislosti se zamyslete, kdo z Vašich politiků Vám prozradil, že po přijetí Ukrajiny do NATO a vstupu EU do konfliktu odvedou Vaše potomky na východní frontu, kde velmi pravděpodobně položí život?

Kdo z politiků tam půjde do zákopů s nimi?

Kdo z válečných štváčů, které královsky platíte ze svých daní a kdo z jejich mediálních spolupachatelů Vám prozradil, že toto nebude jen dobrodružná vítězná výprava na východ, ale že to skončí jako 3. světová válka za možného použití atomových zbraní?

Kdo dokáže předpovědět účast Číny, která je v tomto kon fliktu spojencem Ruska?

Kdo vyhodnotí reálnou sílu americké armády, která dosud bojovala vždy jen se slabším protivníkem, vždyť Hitlera porazili hlavně Rusové! Na co se vlastně váleční štváči spoléhají?
Jedno je jisté, v této válce nebude vítěze!

Kde se schováte před jadernými výbuchy?

Máte dost hlubokou jámu a dostatek potravin, abyste v ní vydrželi 100 let, než se sníží úroveň záření na únosnou míru? Ve jménu čeho mají na obou válčících stranách umřít naše děti na východní frontě, ve jménu čeho má zahynout rodina, ve jménu čeho má přestat existovat všechno, co znáte, ve jménu čeho má shořet tento svět? Ve jménu  demokracie?
Kde vidíte demokracii v tom co se děje na Ukrajině? My vidíme jen fašistickou vládu, armádu, porušující mezinárodní konvence a promyšlenou genocidu vlastního obyvatelstva, jehož vinou je jen to, že mluví rusky a chce nezávislost na fašistické Ukrajině.

A co na to Evropa? Umíte si představit, že by si některý národ v EU vydobyl svou samostatnost způsobem, jak to dělá Ukrajina? Byla snad Ukrajina dosud nesamostatná,  že bojuje o samostatnost?  Měla snad vládu, kterou EU neuznávala? Neměli snad Ukrajinci svá národní práva?  Evropská unie se vzdala svých principů a svým postojem se stává spolupachatelem genocidy. Co můžete očekávat od politiků EU vy sami, občané EU, když tak rychle a ochotně vaši politici bourají vlastní hodnotové základy?

Rusové jsou velký, kulturní a mocný národ, bez kterého by Evropa v dnešní podobě nikdy nevznikla.
RUSKO NENÍ VÁŠ NEPŘÍTEL, nepřítelem každého občana Evropy jsou nenasytní politici, kteří se za svou moc a peníze chystají zničit vše, co je všem drahé.
Na otázku můžeme snad zabránit chystané válce s Ruskem, do které nás tlačí politici a koupená média? Ano, můžeme!
Co mohou udělat obyčejní lidé?

Když všichni malí a slabí dělají totéž, změní všechno!  Lze to změnit, neboť je to nutnost!
Bojkot všech politiků,  kteří zvyšují napětí,kteří volají po sankcích a zásahu proti Rusku!  Bojkot na všech úrovních, ve všech volbách! Nedopustit uplatnění zla, které chtějí šířit! Bojkotujte vstup Ukrajiny do NATO!  Bojkotujte média, která válku podsouvají jako jediné možné řešení!
Věřte! Rusové i Ukrajinci jsou dva moudré národy, které řešení najdou.
Nebojte se!

Rozšiřujte tuto výzvu všemi vámi dostupnými způsoby, ve všech Vám dostupných jazycích!!!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • · Edit

  Krim je Rusko! Krim je Rusko! Krim je Rusko! Krim je Rusko! Krim je Rusko! Krim je Rusko! Krim je Rusko! Krim je Rusko!

 • Copak je lidstvo tak hloupé nebo tak prospěchářské , že nepozná nebo z nějakých důvodů nepřizná kdo je v současné době nejnebezpečnějším válečným štváčem a kdo by na případné válce vydělal. Kdo je jak pominutý válkou a blbce hecuje, aby zbrojili a po jejich boku válčili. Válku vždy odnesou normální lidé. Možná že lidstva je na planetě moc a není třeba tolika otroků. Mocní se vždy dovedou ochránit a v dobře vybudovaném a zabezpečeném zázemí by nestrádali – ať blbci bojují a my pak budeme mít kšefty, kšefty a moc.

 • Německá taktika – vytvořit problém a následně posílit vliv vlastní armády na jeho řešení. Tím se zamaskuje příprava Německa na další pokus, již třetí.

  http://zpravy.idnes.cz/nemecko-armada-bila-kniha-0xn-/zahranicni.aspx?c=A160713_125615_zahranicni_mlb

  Bundeswehr posílí a bude řešit světové krize, rozhodla německá vláda. Jsme v roce 1933? Za jak dlouho Němci posílí svou armádu natolik, aby mohli zahájit další válku? Rusko není nepřítel, Rusko nás bude muset znovu zachraňovat.

 • Tento clanenek je stary. Cetla jsem ho asi pred rokem. Mezitim se situace velice priostrila a Rusko je v totalnim obkliceni NATO. FOREVER ma pravdu v tom, ze zidi nejsou nejdnotni, a to je nase, tak trochu, „stesti“. Take je znamo, ze zidi pracuji vesele na opozicnich stranach. Je to jeden z jejich overenych triku. Pokud vsak jim bude hrozit vyhozeni ze sedla, ta banda parazitickych chazaru se spoji. Proto bojkotujme vsechny zidovske politiky a proizraelske sabesgoje, protoze ti budou vzdycky pracovat proti zajmum obycejnych lidi.
  Pristi rok maji Cesi volby a proto je treba, aby se volici dobre seznamili s volebnimi programy vsech kandidatu a dobre si rozmysleli, koho budou volit. Obzvlaste by si meli dat pozor na ambiciozniho slovenskeho zida Babise .

 • Před rokem 1989 nám bylo vnucováno „Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak“. Neuměli jsme si představit že by se rozpadla RVHP, že by se rozpadl Sovětský svaz, že bychom se mohli vrátit ke kapitalismu. Najednou to šlo i když s komplikacemi. V některých oblastech jsme se vrátili až do feudalismu. Vzali jsme si z kapitalismu i socialismu to horší a zkřížili to. To, v čem žijeme dnes, nemá nic společného s ideály roku 1989. Eurosocialismus a diktát peněz nás žene do záhuby.
  Umím si představit, že bychom z Euronesmyslu vystoupili.

 • NATO je Teroristická legální organizace jenž může kdekoliv, kdykoliv a kohokoliv vojensky napadnout, obsadit, okupavat i zabíjet dle libosti i bez mandátu OSN!!!! V tomto teristickém paktu je i ČR s vládou ČSSD premiéra Sobotky. Tuto teroristickou vládu bude svět jednou soudit jako ZLO, jenž zapříčinilo miliony mrtvých nevinných lidí!!!!!!!

 • · Edit

  V současném politickém uspořádání světa pořád platí: peníze=bohatství=moc. Je neoddiskutovatelným faktem, že i na začátku 21. stol. pořád existuje na zemi mnoho bohatých velmi inteligentních lidí, kteří svůj um a schopnosti soustřeďují na vzájemné soupeření, které nepřináší žádné hodnoty, ale naopak války, tj. maření lidských životů a ničení vytvořených hodnot. Je nejvyšší čas začít něco globálně v lidských vztazích měnit. Solidní přežití lidstva vyžaduje zásadní změnu reálných mezilidských vztahů nejen v mezinárodní politice.
  Z hlediska možnosti dosažení míru na celé planetě vypadá poslední vývoj mezinárodní politiky nadějně. Např. americký prezident Barack Obama nabídl Belgii veškerou pomoc k vyšetření teroristických útoků v Bruselu. „Musíme být spolu v boji proti terorismu bez ohledu na národnost či rasu či víru,“ zdůraznil Obama při projevu v kubánské metropoli Havaně. V čínské TV prezident Miloš Zeman konstatoval, že se ČR vymanila z vlivu USA a EU, což v podstatě znamená, že se lidé v ČR přidali k „mírovému táboru světoobčanů“. Více je možné najít v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html
  K dané problematice se nepřímo vztahují také články:
  http://miloslav7.blogspot.cz/2016/07/ukazka-z-nove-knihy-davida-icka.html
  http://miloslav7.blogspot.cz/2014/07/teorie-vsevyvoje-posledni-definitivni.html

 • No, nevím, jestli je tato výzva autentická, hodilo by se přidat k tomu zdroj.

  Každopádně, situace je složitější:

  USA ztrácí pozici světového hegemona – (globální elity (globalisté) totiž přesouvají globální moc z USA na Východ do Číny!) a americké národní elity to chtějí řešit různými způsoby – jedna část (patří do ní např. Hillary Clintonová) amerických národních elit chce světovou válku s Ruskem, druhá čast (patří do ní např. Donald Trump) amerických národních elit chce dohodu a spojenectví s Ruskem proti globalistům.

  V následujících amerických prezidentských volbách půjde také o to(zjednodušeně řečeno. A jedna z mnoha věcí, o které v této události běží):

  Hillary Clintonová – světová válka USA s Ruskem

  Donald Trump – dohoda a spojenectví USA s Ruskem

  Také jde o věci v souvislosti s islamizací Evropy:

  Islamizace ohrožuje už i samotné Židy – samozřejmě, část židovstva, lidé jako např. Schapiro či Soros aj. si to neuvědomují (či uvědomují a záměrně jsou vůči tomu lhostejní) a chtějí světovou válku s Ruskem, ale část židovstva si toto nebezpečí uvědomuje a naopak aktuálně teď chtějí dohodu a mír s Ruskem. Proto Izrael buduje spojenecké vazby s Ruskem či že v USA Židé (jedna židovská klika) podporují Donalda Trumpa!

  Židé:
  (jedna židovská klika – Židé totiž nejsou ve všech postojích jednotní – v židovstvu se nachází dost různých a specifických skupin Židů) – teď jistá skupina Židů usiluje o spojenectví s Ruskem proti islámu a globalistům – nepřítel mého nepřítele je můj přítel (velká část Židů je proti přesunu světové moci ze Západu na Východ do Číny – jedna část Židů to chce řešit světovou válkou s Ruskem, druhá část Židů dočasným spojenectvím s Ruskem proti globalistům!)

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*