Rusko má sice hodně muslimů, ale nevládnou mu sluníčkáři!

Rusko má sice hodně muslimů, ale nevládnou mu sluníčkáři!

Není pro mě řešení, aby naše země byla stále něčím pudlíkem a jen se měnila vodítka, jednou německé, pak sovětské, teď zase bruselské…, měli bychom konečně být sami sebou.

Ale když už by nastala vyhrocená situace, kdy bych si musel vybrat, tak jsem pro spojenectví s takovou velmocí, která nám je ochotna nejvíce pomoci s poražením sluníčkářů/neomarxistů/vítačů/genderistů/rozvracečů tradiční rodiny. A je mi jedno, na které světové straně od nás ten spojenec bude.

Zatím ovšem, bohužel!!!, kromě Putinova Ruska, nevím o velmoci, která by důsledně proti neomarxistické rakovině bojovala, do jisté míry Čína, ale ta se dá západem velmi snadno uplatit. Vůbec nejde o to, kolik v Rusku žije muslimů, to hlavně nejsou ekonomičtí či sociálně-dávkoví imigranti, ale ti muslimové tam žili ještě před tím, než jim to území zabralo tehdejší carské Rusko.

Jde o to, že Rusko používá cukr a bič, což je rozumná strategie, kdežto neomarxisté nám nalhávají, že bič je nehumánní a xenofobní a že všechno se dá vyřešit cukrem. Proto nefunguje integrace muslimů v západní a severní Evropě. Nepřítomnost biče znamená, že radikální evropští muslimové válcují umírněné/nedůsledné/liberální evropské muslimy.

A hlavním viníkem jsou sluníčkáři, lidskoprávníci, Zelení, Antifa, u nás Idealisté.cz… a obecně tzv. „pokroková“, tedy extremistická levice.

A pokud jde o tu nedávno otevřenou velkou mešitu v Moskvě, tak je to jasné � jedna velká mešita se dá mnohem lépe kontrolovat než sto malých mešit. A Putin dobře ví, že kdyby islám a mešity úplně zakázal, islám by se přesunul do podzemí, takže by nad ním vláda ztratila jakoukoli kontrolu. Na tohle si vzpomeňte, až vám budou eurohujeři předhazovat, že v Rusku žije víc muslimů než v Německu a Francii dohromady. 🙂 Rozdíl je v tom, že v Rusku nevládnou sluníčkáři a levicoví extremisti, takže to jsou schopni mnohem lépe zvládat než to Německo či Francie. A navíc, Sibiř je pozvolna osidlována Číňany, což Rusku pomáhá kompenzovat nárůst poměru muslimské populace k populaci nemuslimské, neb Číňani jsou nemuslimové…, tedy s výjimkou některých etnických menšin, jako jsou třeba Ujgurové.

Osobně si myslím, že na to, kolik je v Rusku oblastí , kompaktně osídlených muslimy, typickým příkladem je Čečensko a Dagestán…, tak islám zvládá mnohem mnohem lépe než „vyspělé“ přecitlivěle lidskoprávistické země typu Německa, Británie či Francie!!! A za to patří Rusku spíše obdiv, nikoli výsměch!




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*