Rusko, Írán a Čína: Je čas nakopat agenty Nového světového řádu (NWO) do prdele

Rusko, Írán a Čína: Je čas nakopat agenty Nového světového řádu (NWO) do prdele

Agenti Nového světového řádu (NWO) nedávno zaznamenali další velkou porážku, když bylo oznámeno, že Rusko „nasadilo své bombardéry na íránském letišti Hamadan, aby zvýšilo své útočné schopnosti proti islámskému státu, Frontě an-Nusrá a dalším radikálním skupinám, které páchají velké škody v Sýrii. Západ nemá z těchto novinek radost.

Je zřejmé, jak můžeme být svědky pokračující pokrytecké takzvané války proti terorismu. Rusko jedná proti islámskému státu, ale agenti NWO jsou zoufalí a nešťastní. Člověk nemusí být intelektuál, aby si uvědomil, že se děje něco zapáchajícího.

Člověk také musí pochválit Rusko a Írán, a to navzdory skutečnosti, že jsou tyto země v Americe odsuzovány. Například, kdy jste naposledy viděli, že by Hollywood udělal jediný film, který by ukázal Írán a Rusko v pravém světle?

Stačí se podívat na filmy jako the Russians Are Coming, Air Force One, Rambo: First Blood, Rambo III, Salt, Dark Knight Rises, Equalizer, Argo, London Has Fallen, Batman v. Superman, Iron Man I and II, Eastern Promises, The Sopranos, Avengers, Invasion U.S.A., Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull atd. Tento seznam je téměř nekonečný. A téměř všichni darebáci a teroristé v těchto filmech jsou Rusové, nebo jsou muslimského původu nebo mají nějaké spojení s Rusy nebo muslimy.

A pokud Rusko a Írán nejsou darebáci, tak si hollywoodští producenti dají záležet, aby je vykreslili v negativním světle. Ale proč třeba nenatočí film o teroristických aktivitách Izraele na Středním východě? Co třeba o bombardování USS Liberty v roce 1967? Bombardování v hotelu King David v roce 1946? Zavraždění íránských vědců v roce 2012? Myslí tím hollywoodští producenti, že o těchto věcech nevědí?

Arnon Milchan s Brat Pittem and Angelinou Jolie
Arnon Milchan s Brat Pittem and Angelinou Jolie

Nebo co takhle říci americkému lidu, že hollywoodský producent Arnon Milchan je nebo byl agentem izraelské rozvědky. Milchan otevřeně přiznal, že tajně pomáhal Izraeli rozvíjet své jaderné hlavice, ale Milchan- jehož filmy jsou třeba Fight Club, A Time to Kill, The Revenant, Pretty Woman, 12 Years a Slave a nadcházející film Assassin’s Creed- stále chodí a vychloubá se tím, co udělal. Nikdo jej nechce zatknout!

„Víte, jaké to bylo, být 20ti letý muž, jehož země se rozhodla z něj udělat Jamese Bonda? Páni! Akce! Bylo to vzrušující,“ uvedl Milchan. Za pomocí Šimona Perese, Milchan operoval v nejméně 17 zemích, aby pomohl Izraeli.

Lituje Milchan svých činů? Nee. „Udělal jsem to pro mou zemi a jsem na to hrdý,“ uvedl.

Takže máme izraelské darebáky prakticky všude, ale chazarská mafie by se s námi chtěla podělit, že skuteční darebáci jsou Rusové a Íránci. Alexander J. Motyl, profesor politologie na Rutgers University, nedávno napsal v časopisu Newsweek, že Putin je „největší překážkou míru a klíčový zdroj k potencionální válce.“

To jste ještě nic neviděli. Místo zabývání se skutečnými problémy, Motyl tvrdí, že Putinova zahraniční politika je „zakotvena v jeho realistických obavách západního strategického obklíčení.“

alexander motyl

Může to být ještě hloupější? V průběhu posledních pěti let, nebo tak, Putin vydal jeden projev za druhým, kde úzkostlivě popisoval, v čem je problém a co Západ potřebuje k tomu, aby si zachoval svou důvěryhodnost, ale Motyl vše ignoroval a přesunul se k podpoře ďábelské ideologie. Zde je jen 15 prohlášení, které objasňují mnohé z Putinových pozic, o kterých již bylo uvedeno v předchozím článku:

Motyl také tvrdí, že Putinovy kroky v místech, jako je Sýrie jsou zakotveny v „jeho autoritářském režimu a imperialistické ideologii.“

Jim W. Dean by téměř jistě odpověděl: „To si prostě nemůžeš jen tak vymyslet.“ Sionistický režim přesunul své armády prakticky po celém Středním východě a v Evropě, ale přesto, Putin je ten darebák!

Tak mi řekněte, pane Motyl. Začněme se Sýrií. Asad vyhrál volby výsledkem 88,7 procenta. To samozřejmě znamená, že syrský lid chce Asada u moci. Je to jen malá menšina, která jej chce odstranit. A není pochyb o tom, že ta malá skupina byla ovlivněna ideologickými silami z Izraele a Spojených států.

My ve skutečnosti víme, že izraelský režim chce Asada sesadit už od samého počátku. A všichni také víme, že sionistické Spojené státy byly izraelskou loutkou od nepaměti. Ve skutečnosti to byl Netanjahu, který řekl, že „já vím, co je Amerika. Amerika je věc, se kterou můžete velmi snadno pohybovat a přesunout ji správným směrem.“

To je důvod, proč USA podporují tzv. syrské rebely v regionu, a to navzdory skutečnosti, že USA ví, že tito lidé jsou nebezpeční a slíbili věrnost al-Kájdě.

Takže, můžete mi, pane Motyl opravdu říci, že se syrský lid musí sklonit vůli menšiny, konkrétně teroristům, jako je islámský stát, an-Nusrá, al-Kájda, atd? A nemyslíte, že Putin učinil správný krok v ochraně Asada před islámským státem?

Druhý problém, se kterým se musí Motyl potýkat, je prostě toto. Deník USA Today napsal:

„Volební komise Krymu uvedla, že 97% voličů podpořilo spojení poloostrova s Ruskou federací.“

Kdo se zdravým rozumem by chtěl tvrdit, že 3% by měly vládnout většině ve skutečné demokratické společnosti? Nechce nám pan Motyl a jeho šéfové tvrdit, do omrzení, že podporují demokracii na celém světě? Znamená demokracie, že by menšina měla mít přednost před většinou?

To potvrdila i Putinova slova:

„Zdá se, že by nám chtěl někdo vnutit některá nová pravidla hry, záměrně navrženy vstříc zájmům několika privilegovaných.“

Vidíte, Motyl nemůže bránit svou pozici morálně ani intelektuálně, protože je součástí Nového světového řádu, což je ďábelský systém, který se snaží rozvrátit morální a politický řád. Lidé jako Motyl jsou tak slepí, že si nemohou ani uvědomit, že jiné národy sledují, co se vlastně děje. Čína je nyní ochotna podpořit Írán a Rusko v Sýrii, a to je opět zničující zpráva pro Nový světový řád.

Ano, náměstek amerického ministra obrany Bob Work má dobrý důvod říci, že Rusko „nás zastrašuje“. To se stane vždy, když entity nadále zavrhnou morální a politický řád a nahradí jej tím ďábelským, jež je méně zjevným než samotný morální a politický řád.

Jak si již uvědomil filozof Friedrich Nietzsche: „Ve chvíli, kdy se lidské uvažování dostane mimo morální a politickou rovnováhu, „nic nezbytného nezůstává pouze v jedněch rukou.“ Pokud se tak stane, pak se samotné peklo utrhne z řetězu. Pravda se stává lží a naopak.“

„Být pravdomluvný, znamená používat obvyklé metafory v morálních mantinelech: povinnost lhát závisí na pevném přesvědčení, lhát ve stylu davu je povinno všem.“

Takže, máme dobrý důvod se domnívat, že lidé jako Motyl jsou lháři a snaží se masám předávat svou ďábelskou ideologii. Máme také dobrý důvod se domnívat, že země jako Rusko, Čína a Írán dělají dobrou věc, když odhalují ideologii Nového světového řádu v místech, jako je Sýrie. To ukazuje, že lidé již mají dost politického satanismu. To také ukazuje, že se země probouzí.

 

Použité zdroje:

“Russian-Iranian Cooperation in Syria is a ‘Slap in the Face to US and NATO,’” Sputnik News, August 18, 2016.

Harriet Sherwood, “Arnon Milchan reveals past as Israeli spy,” Guardian, November 26, 2013.

Quoted in Michael B. Kelley, “Prolific Hollywood Producer Reveals His Double Life As An Israeli Spy,” Business Insider, November 26, 2013.

Marie-Louise Olson and Helen Pow, “’I got to be my country’s James Bond’: Hollywood producer tells how he spied for Israel and had access to bank accounts to pay for guns and helicopters,” Daily Mail, November 27, 2013.

Alexander Motyl, “What’s Really Going on in Vladimir Putin’s Head?,” Newsweek, August 18, 2016.

Ibid.

“Bashar al-Assad wins re-election in Syria as uprising against him rages on,” Guardian, June 4, 2014; “Landslide Win for Assad in Syria’s Presidential Elections,” Haaretz, June 4, 2014; “Bashar Assad wins Syria presidential election with 88.7% of vote,” Russia Today, June 4, 2014.

Herb Keinon, “’Israel wanted Assad gone since start of Syria civil war,’” Jerusalem Post, September 17, 2013.

 See for example John J. Mearsheimer and Stephen M. Walt, The Israel Lobby and U.S. Foreign Policy (New York: Farrar, Straus and Giroux, 2007).

 “Netanyahu In 2001: ‘America Is A Thing You Can Move Very Easily,’” Huffington Post, July 16, 2010.

Ernesto Londoño and Greg Miller, “CIA begins weapons delivery to Syrian rebels,” Washington Post, September 11, 2013.

Mona Alami, “Syrian rebels pledge loyalty to al-Qaeda,” USA Today, June 14, 2013; “Syrian rebel whose group is linked to al Qaida visited U.S.,” McClatchy Newspaper, May 21, 2016; “‘US cooperating with Al-Qaeda again even after 9/11,’” Russia Today, May 24, 2016.

 “Crimea votes to join Russia; Ukrainians prepare for war,” USA Today, March 17, 2014.

 “China to play greater role in Syria while US ‘left out,’” Russia Today, August 17, 2016.

“Pentagon Claims Russia Creating Bionic Superhuman Soldiers With Brain Implants,” Sputnik News, August 7, 2016.

 Friedrich Nietzsche, The Portable Nietzsche (New York: Penguin Books, 1976), 515–6.

 Ibid., 47.

 

(Veteranstoday/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*