Ruskem nařízená likvidace O. Koláře nebo jeho politická sebevražda?

Ruskem nařízená likvidace O. Koláře nebo jeho politická sebevražda?

Starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře kvůli odstranění sochy maršála Koněva nepotřebuje nikdo zavraždit – on totiž podle všeho páchá politickou sebevraždu sám.

Činí to v posledních dnech šířením poplašných zpráv v České televizi a tisku za jejich vydatného přispění, že nejvyšší ruská místa rozhodla o likvidaci jeho osoby a primátora Zdeňka Hřiba, což údajně potvrzují i české tajné služby. Tvrdí, že musí být proto v hlubokém utajení a úkrytu, a zdůrazňuje to fotografiemi, mj. i v plynové masce.Za podpory svého otce Petra Koláře se svými antiruskými provokacemi se i tím tento komunální politik zřejmě snaží veřejnost přesvědčit o své výjimečnosti a politickém významu. Nelze též vyloučit, že svými názory a činy se chce zavděčit americké straně a spoléhat i na její podporu ve své zjevně očekávané další kariéře v české politice. USA ale nic podobného jistě nevyžadují a může jim to být i proti mysli, protože dobře vědí, že by si lidé mohli myslet, že to pan Kolář dělá na pokyn jejich velvyslanectví v Praze.

Hloupé protiruské provokace navíc v předvečer 75. výročí konce II. světové války, na němž měla lví podíl sovětská armáda, spíše ukazují na lidskou malost, kariérismus a nezodpovědnost O. Koláře. Lidé nejsou hloupí a tak svými provokacemi, zveličováním svého významu a fake news o své údajné likvidaci tak páchá pan starosta politickou sebevraždu. Nejen on sám, ale politickou újmu působí i svým kolegům v Praze 6, kteří se ho bojí, ministrovi Petříčkovi, který se ho snaží hájit, a také vládě, která by měla bránit zbytečnému narušování jakýchkoli mezinárodních vztahů a spolupráce a porušování smluv a bohužel tak v případě O. Koláře a spol. dosud nečiní.

Současné ukrývání O. Koláře mi současně připomnělo jednu poválečnou historku, kterou mi před lety vyprávěl můj přítel z Českých Budějovic: Na jaře roku 1946 tam po ulici za hlasitého zpěvu pochodovala jednotka československé armády a několik Němců, kteří byli v jednom obchodě, se vyděsilo a za křiku „Russen sind da!“ se našup schovali pod pultem.

Také němečtí fašisté, jak jistě ví i O. Kolář, Rusy provokovali, pak je přepadli a nakonec je Rudá armáda s maršálem Koněvem vyděšené a vyčerpané hnala až do Berlína. A na německé fašistické provokace a vyvolání války doplatily miliony lidí nejen v Evropě. I pan starosta Rusy provokoval, provokoval, pak se vyděsil a najednou je i on plný strachu „zalezlý pod pultem“……

A tak, ač je „díky“ O. Kolářovi maršál Georgij Konstantinovič Žukov dočasně v ústraní, lze po nesporném splasknutí Kolářovy bubliny očekávat jeho další vítězství, tentokrát v současné válce – proti předsudečné nenávistí a zlobě.

 

Převzato z http://www.zvedavec.org
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Ruskem nařízená likvidace O. Koláře nebo jeho politická sebevražda?

  • Jen hlupáci s fašistickým myšlením si myslí, že chce někdo blázny likvidovat. To Rusové nedělají. Kolář a Novotný s Hřibem by se měli léčit. Naštěstí jen v Praze volí voliči taková individua do zastupitelstva. Kavárna tíhne spíše k tomu fašismu, proto si myslí, že je normální nemocné lidi likvidovat. Nikoho jiného by to nenapadlo a normální člověk těm nesmyslům neuvěří.
    Jde o prosté a hloupé užitečné idioty, kteří mají za úkol vytvářet obraz Ruska jako nepřítele a hrozbu, aby byl evropský trh jen pro jestřáby z USA. Nic víc za tím není.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*