Ruské ministerstvo obrany: Covid-19 je projektem globalistů

Ruské ministerstvo obrany: Covid-19 je projektem globalistů

Andrey Ilnitsky: Covid je projektem globalistů

Andre Ilnitsky je zvláštní poradce ruského ministra obrany Sergeje Šojgua.

Rada federace uspořádala 16. prosince „kulatý stůl“ Prozatímní komise Rady federace pro ochranu státní svrchovanosti a zabránění vměšování do vnitřních záležitostí Ruska (předseda Andrej Klimov) na téma „Zahraniční pokusy využít postsovětský prostor blízko zahraničí k destabilizaci politického systému Ruska“.

Zasedání u kulatého stolu se zúčastnili senátoři, členové Prozatímní komise Rady federace: Elena Afanasjeva, Alexandr Vaynberg, Margarita Pavlovová, Vladimir Poletajev, člen prezidia Rady pro zahraniční a obrannou politiku a zahraniční zpravodajskou službu Plukovník Andrej Bezrukov, členka Veřejného senátu Ruské federace Maria Butina, předseda ukrajinské vlády v letech 2010-2014 Nikolaj Azarov, předseda Stálé komise Ruské federace Sněmovna reprezentantů Národního shromáždění Běloruska Andrej Savinykh, místopředseda nevládní organizace „Belaya Rus“ Aleksandr Šatko, předseda bulharské strany „Oživení vlasti“ (vytvořené na základě národního hnutí „Rusofilové“) Nikolay Malinov, ředitel komunikace „Rossiya Segodnya“ Pjotr Lidov-Petrovskij a další.Největší vliv však měl projev poradce Sergeje Šojgua, vědce, publicisty, člena Rady pro zahraniční a obrannou politiku Andreje Ilnitského.

Destabilizace ekonomik a zdravotnických systémů národních států je hlavním úkolem projektu koronaviru, který byl úspěšně proveden, řekl Andrej Ilnitskij, poradce ruského ministra obrany.

Demokracie by měla být zavedena po celém světě – samozřejmě v podobě, která je pro organizátory projektu zajímavá. A ti, kdo chtějí zachovat své národní státy, by měli být zbaveni jakýchkoli výhod: „Nedovolíme návrat světa před koronavirem, budeme politikům klást otázky…“ A kdo jsme? Nadnárodní korporace. Budou klást otázky týkající se odstrašujících opatření, z čehož vyplývá, že „covid není hrozba, ale opatření, která se přijímají po celém světě“, vysvětlil Ilnitsky.

Podle Ilnitského považují západní nadnárodní korporace koronavirus za svůj vlastní projekt. Úkolem je mít rozsáhlý dopad na státy po celém světě a kompletně proměnit životy lidí pomocí přísných omezení proti koronaviru.

Andre Ilnitsky ve své zprávě uvedl body naznačující pokusy vyvinout tlak na naši zemi a další země světa, které se rozhodly zachovat si suverenitu. Mimo jiné hovořil o známém uzavřeném fóru v Davosu, kde hovořili o realizaci plánu globalistů. Otevřeně bylo oznámeno, že pandemie koronaviru by se měla stát nástrojem pro „Great Reset“ a nikdo by se neměl vracet ke svému dřívějšímu životu.

Připomněl si bojový vzorec viru v biologické válce. Hlavním ukazatelem viru při biologickém útoku nepřítele je virulence, tj. schopnost infikovat lidské tělo. Teze nastíněné Ilnitským jsou obsaženy v knize Klause Schwaba „Covid-19: Velký Reset“. Nutno říci, že Schwab zorganizoval Fórum v Davosu. Ve své knize volá po světě ovládaném korporacemi.

„A v tomto světě nebude místo pro národní státy. Oni tam nejsou. Cituji: „Pokud se demokracie a globalizace rozšíří, pak nebude pro národní stát místo.“ V první řadě tam samozřejmě nebude místo pro suverénní Rusko. Tento koronavirový projekt vyvolal v lidech strach, zničil administrativu Donalda Trumpa, rozhýbal národní státy, zatížil jejich zdravotní systémy … Splnil svůj úkol. Mimochodem, bojový vzorec toho viru, který se dnes neproslavil… Není to zabijácký virus. Hlavním rysem viru je virulence, musí destabilizovat zdravotní systémy nepřítele. A po něm se spustí zabijácké viry. Je to prostě jen informace… Aby mohli pokračovat v demontáži starého světa, potřebují globalisté platformy.“

Těmito platformami by měla být zejména „zelená agenda“, digitalizace a různé druhy ideologických simulátorů – od LGBT po BLM, které „vstoupí“ do národních států a zakoření.

Odborník poukázal na nebezpečí, které představují nadnárodní korporace ve vztahu k nezávislým státům. Ilnitskij vyzval poslance a senátory Rady federace, aby odmítli návrhy zákonů, které mohou dokonce obsahovat potenciální hrozbu pro ruskou národní bezpečnost.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*