Ruské letectvo zničilo velitelské centrum a tréninkový kemp Islámského státu + Videa

Ruské letectvo zničilo velitelské centrum a tréninkový kemp Islámského státu + Videa

Ruská vojenská letadla umístěná v Sýrii napadla ve čtvrtek teroristický výcvikový tábor a velitelské centrum Islámského státu, byly zničeny přesným úderem z nadmořské výšky více než 5000 metrů, uvedlo ruské ministerstvo obrany, informovala RT

Ilustrační obrázek Foto: AP
Ilustrační obrázek Foto: AP

Letecký nálet byl jedním z  několika leteckých úderů Ruska v Sýrii uskutečněný během čtvrteční bojové operace, řekl novinářům mluvčí ministerstva generálporučík Igor Konašenkov. Při náletech byly použity bitevníky Suchoj Su-25 a Su-34.

Video ze čtvrteční vojenské operace:  

Russian anti-ISIS airstrikes in SyriaRussian airstrikes reportedly hit ISIS command post and training camp in Syria

Posted by RT Play on Thursday, October 1, 2015

„Zaměřovací systém těchto letadel umožňuje zasáhnout pozemní cíle s absolutní přesností, což bylo ověřeno při včerejších bojových misích zaměřených na pozice Islámského státu,“ uvedl mluvčí. „Můžeme použít tento typ letadel k úderům kdekoliv v Sýrii.“

Přes noc, ruské letectvo provedlo 10 bojových letů a udeřilo na sedm cílů v Sýrii, uvedl Konašenkov. V průběhu 24 hodin letadla bombardovala polní tábor v provincii Aleppo, logistické centrum Idlib a řídící centrum v opevněném zařízení v provincii Hama.

Generál zopakoval výzvu, abychom nevěřili falešným zprávám o údajných ruských úderech na rezidenční oblasti a cíle, které nepatří teroristickým skupinám, které pocházejí od některých zdrojů v Sýrii.

„Tyto senzacechtivé podvrhy jsou úplný nesmysl a nemají žáden faktický základ, a nezaslouží si ani žádnou diskuzi,“ uvedl mluvčí. „Byly připraveny ještě předtím, než operace vůbec začala.“

Rusko začalo se svými leteckými údery na teroristické cíle v Sýrii ve středu, na žádost vlády prezidenta Bašára Asada. Cílem operace je poskytnout vzdušnou podporu syrským jednotkám bojujícím proti Islámskému státu.

Loading...

Podobné články

  • Buh a Spasitel Jezis Kristus nemaji potrebu hrat si na neco co nejsou!!!To ELITY si hraji a snazi se stat Bohy!!!Ten kdo se povysuje nad Boha je na vzdy zatracen!!!

  • Delaji to Rusove s tou radikalni islamskou pakazi dobre,to co American svoji expanzivni spinavou politikou podela musi po nem Rus uvest do poradku! Diky Bohu za silnou a sobestacnou RF! Obama a jeho CIA musi byt na infarkt,tolik usili a penez americkych danovych poplatniku padlo na podporu islamskych hrdlorezu, ke svrzeni legitimniho prezidenta Syrie B.Asada a vse se nyni obraci proti jim samotnym!

  • Chces zrusit Elity, ale sam sa povazujes za elitu. Tadialto cesta nevedie. Najvadcie zlo v dejinach ludstva, robia ludia kt. v mene svojich bohov zabijaju. Spasitelia jezisa krista niesu vynimkou 😀

  • To musi byt kolektivni prace,Rusove to mohou pouze pozastavit ale ne zastavit!!!

  • Asi jdu napsat neco chytreho, uz dlouho jsem nefilozofoval :). Víte kde je příčina všeho zla na Zemi ? V jedné lži které mnoho lidí věří – Věří, že musí být něco víc / mít víc / dokázat víc / být lepší než jsou. To je příčina všech potíži. Pravda je totiž taková, že nemusí „být lepší“, je to jen blábol používaný k manipulaci. Všechno je volba a žádná volba není lepší než druhá. To je ale nepříjemné pro „Elity“ jelikož z toho pak plyne, že nic není „lepší“, všechno je jen cesta, kterou jste si zvolili, každá jiná než druhá a lidmi pak nelze manipulovat když neexistuje „lepší“.

  • Predstavte si planetu bez lidi a polozte si otazku,co by realne mohlo ohrozit tuto zem?Jsou tu dva elementy ktere brani lidstvu spokojene zit.Zrusit vse co konci slovem mus-fasismus a td.Odstranit Elity.Ponechat jedno nabozenstvy-viru v Boha a Spasitele Jezise Krista.Potom se lidstvu bude darit lepe.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*