Ruské bombardování, že prý prodlouží válku v Sýrii? Hoprdox!!!

Ruské bombardování, že prý prodlouží válku v Sýrii? Hoprdox!!!

Tak jsem si po delší době zapnul ČT 24 a dozvěděl se, že USA prohlásily, že ruské bombardování válku v Sýrii prodlouží. To je zajímavý názor. Takže když mi mráz spálí květy jabloní, tak budu mít větší úrodu, že?

Nevím, ale možná tuším proč, se před asi pěti lety administrativa USA rozhodla, že v některých zemích přilehlých ke Středozemnímu moři se musí změnit vláda nebo lépe řečeno režim.

Ta šílenost se od té doby nazývá „Arabské jaro“, ovšem, co je na tom všem jarního opravdu netuším. Snad jakási reminiscence Pražského jara, kdy pár poblázněných komunistů snilo o „demokratickém socialismu“.

Mám jiné starosti než neustále sledovat mezinárodní dění a tak se mohu mýlit. Přesto si myslím, že tento atak nejlépe přežilo Tunisko, kde se situace poměrně rychle uklidnila. Což ovšem neříká nic o tom, zda je Velký Bratr, USA, z toho nadšen.

Foto: Qasioun News via AP Video
Foto: Qasioun News via AP Video

Další lokalitou byl Egypt. Tam mám timing naprosto přesný. Bordel v Egyptě vyvrcholil v únoru 2011 a nám proto zrušili již zaplacený zájezd. Peníze jsme využili na cestu do Emirátů a kromě Dubaje tam nenalezli nic extrovního.

Ovšem Dubaj superextrovní je a kdo tam nikdy nebyl, hořce zapláče. Peníze tam prýští z písku a přesně podle toho se v tomto emirátu také chovají. Uvidíme, až jim vyschne kohoutek. A ty peníze vůbec nemusí být z ropy.

Mám ten neblahý pocit, ale Karel Macháček mě klidně může opravit, že pro změnu režimu v Egyptě a svržení prezidenta Mubaraka (hrozila mu šibenice) USA využily Muslimského bratrstva. Prezident Sísí se s tím ale nemaže a demokracie je u něj sprosté slovo.

Ale, v Egyptě je klid a pořádek a to je myslím hlavní. V nedělní Partii na Primě prohlásil pan Štěpán Kotrba, že otec současného prezidenta Háfiz al-Asad měl kodex, sbírku zákonů, pro všech 25 náboženství a odnoží, která v Sýrii byla a vydrželo to desetiletí.

Proč se i jeho syn Bašír tak znelíbil USA, netuším. Třeba myslel svou vlastní hlavou, byl vzpurný, nepozdravil u vrbiček nebo to prostě byly jen strategické geopolitické zájmy, které USA vedly k tomu, aby v Sýrii založila, financovala a vyzbrojila tzv. „umírněnou opozici“.

To je samozřejmě sontradictio in adjecto. Umírněnou opozicí byla třeba československá charta. Neměla žádné zbraně a také nechtěla svrhnout tehdejší Husákův režim. Ale vyzbrojit partu bojovníků kalašnikovi americké výroby a dalšími zbraněmi, to není žádná umírněná opozice.

Když se toto stalo na Ukrajině, tak tam to žádná umírněná opozice nebyla a dodnes není. Tam to jsou separatisti a teroristi, protože bojují proti zájmům Velkého Bratra, který chtěl  mít Ukrajinu jako velký klacek na Rusko a separatisti mu trochu vypálili rybník.

Ale ti, kdo „umírněně bojují“ v Sýrii, bojují nebo se spíš flákají pro USA, používají jejich peníze a zbraně, která velmi občas rádi přenechají ISIL, to jsou samozřejmě ti dobří. Jak také jinak, když píseň USA zpívají.

A pokud tyto „dobré teroristy“ Rusko ze vzduchu pokropí, roztříská jim jejich základny a zničí zničí jejich zásoby střeliva a potravin, tak tím vlastně tu válku „prodlužuje“, protože je tím posiluje???

Takže, milí žáci, zapamatujte si prosím několik základních pravidel:

  1. Pokud někomu zničím munici, o to více bude střílet
  2. Pokud někomu zničím zbraně, tak tím větší bude jeho palebná síla
  3. Pokud usmrtím některé bojovníky, tak počet bojovníků naroste kvadratickou řadou

A takovýchto pravidel by se jistě našl ještě daleko více, ale 3. myslím si, docela k absurditě té situace postačí.

A nyní ještě pár slov k bojovému zvolání Islámského státu: Hoprdox. Je to s prominutím

Holou prdelí do xichtu

 

 

Jiří Hermánek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*