Ruská federace potřebuje nového Stalina!

Ruská federace potřebuje nového Stalina!

Vladimír Putin je vůdcem, který dovedl Ruskou federaci tzv. do půli cesty, ale bohužel se neodvážil dotáhnout věc až do konce. V zemi sice zavládl po letech znovu vlastenecký duch a národní hrdost, ale země pomalu chudne a jen horko – těžko se potýká s dopadem západních sankcí, protože většina výnosů ruské ekonomiky končí v kapsách obřích koncernů, bohatých soukromníků, nebo vysokých státních úředníků!

Ruská federace by si se sankcemi daleko lépe poradila, kdyby všechny velké podniky opět, stejně jako za Sovětského svazu patřily státu a v čele státu by stál někdo, kdo by dokázal zbavit moci ruskou oligarchii a nekompromisně zatočil se všemi úplatnými úředníky. Stalin lidi, kteří okrádali národ a lid trestal smrtí, nebo dlouholetým pobytem v pracovních táborech a takového řešení je v Ruské federaci třeba i dnes!

Nelze si myslet, že je možné odstranit část oligarchie od moci a další částí se obklopit a dovolit jí podílet se na moci bez toho, že tím utrpí celá země! Vlk v rouše beránčím je pořád vlk, a pokud se dostane oligarcha někde k moci, v první řadě sleduje vlastní zisk a teprve potom to ostatní (blaho obyčejného pracujícího lidu, je vždy až na samém konci jeho priorit a zájmů)!

Ruská federace pod vedením Vladimíra Putina má sice víc peněz na modernizaci armády a na zbrojení, než za éry Jelcina, ale většina podniků se rozpadá a stav nemocnic, škol, nebo cest v celé zemi, je pořád horší a horší! Většina toho co ještě stojí, byla postavena ještě za Sovětského svazu a je pořád těžší a dražší takové stavby udržovat ve stavu, kdy se dají ještě využívat bez nebezpečí, že lidé co v nich pracují, nebo bydlí, přijdou k úhoně!

Vladimír Putin je člověk, který udělal pro Ruskou federaci hodně a nebýt jeho, je z Ruska nyní pouhá surovinová kolonie západu rozpadlá na několik menších pro USA a EU „neškodných“ částí a na Sibiř a do jiných částí Ruské federace by se zřejmě nuceně postupně stěhovali evropské národy, jejichž území v Evropě by bylo Bruselem a Washingtonem bez boje předáno islámským přistěhovalcům!

Jenže to všechno je málo, ruský lid má právo mít opět jistou práci, slušné platy, jistou střechu nad hlavou, bezplatné ošetření a dostupné základní, střední i vysoké školství pro všechny bez rozdílu! Má právo bydlet v nových domech, pracovat v nových, moderních podnicích a žít v zemi, kde politici pracují pro blaho své země a vládnou z vůle lidu a nikoli z vůle oligarchie vysávající zemi!

Ruská federace prostě potřebuje nového Stalina, který vezme všem zlodějům to, co nakradli a všechno toto bohatství investuje do rozvoje země a do zvýšení životní úrovně všech poctivě pracujících občanů RF!

(Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Ruská federace potřebuje nového Stalina!

  • Rusko tam nikoho lepšího teď nemá a Stalin by to neudělal o nic lépe. Byla by chyba dělat extrémní vlny. S dnešními technologiemi neníˇaž tak těžké zabít kohokoli když máte informate, peníze a mozek. Jestli jste se inspiroval čistkami Erdogana, tak dobře sledujte jak ho jejich následky doženou, když člověk začne šířit násilí tak se mu to časem vratí i Stalinovi se to nakonec vrátilo. Putin pracuje s ideálním tempem, kdyby ten proces řízení urychlil jako to třeba zkoušeli USA, dopadne tak jako teď dopadnou oni. Všechno má svou dynamiku, když zkusíte napravit všechno zlo okamžitě, smete vás to taky.

    „enže to všechno je málo, ruský lid má právo mít opět jistou práci, slušné platy,“ – Jak jako má právo? Takto tento svět nefunguje, každý má právo jen na to co si vybojuje a metody boje jsou tradičně svaly nebo informační válka.

  • PUTIN to sice doma NEMÁ lehký, i tam mu jde Opozice po KRKU, ale zatím má podporu obyčejných Rusů a Amíkům UMÍ říct NĚT, což je taky DŮLEŽITÉ. ALE NA JAK DLOUHO??!!!!

  • · Edit

    Stalin byl u moci cca 30 let a Putin je peprve v půlce. Já bych ho nepoceňoval, je na dobré cestě. Naopak bych se obával o naší zemi, ta by potřebovala Putina!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*